Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

5*dlx Nehir Gemisi Amadeus Brıllıant İle Tuna Nehri - Orta Avrupa'da 4 Ülke Turu

(23 Haziran - 30 Haziran 2023)
Dış Kabin
Tatilsepeti.com'dan 2000 TL'ye Varan Bankkart Lira
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
1.599,00 EUR 31.756,14 TL
-
-
Bir çift kişilik yatak veya iki tek kişilik yatak, düz ekran TV, ayrı ayrı ayarlanabilen klima, duş / WC, saç kurutma makinesi, telefon ve kasa.
Orta Kat French Balkonlu Kabin
Tatilsepeti.com'dan 2000 TL'ye Varan Bankkart Lira
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
1.799,00 EUR 35.728,14 TL
-
-
Fransız balkon, geniş bir gardırop, çift kişilik veya ikiz yatak, düz ekran TV, bireysel kontrollü klima, duş / tuvalet, saç kurutma makinesi, telefon ve kasa (tavan Panoramik cam sürgülü kapı için kat).
Üst Kat French Balkonlu Kabin
Tatilsepeti.com'dan 2000 TL'ye Varan Bankkart Lira
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
1.999,00 EUR 39.700,14 TL
-
-
Üst Kat Suite Kabin
Tatilsepeti.com'dan 2000 TL'ye Varan Bankkart Lira
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
2.299,00 EUR 45.658,14 TL
-
-
Minibar, bornoz, geniş gardırop, çift kişilik yatak veya iki tek kişilik yatak, düz ekran TV, ayrı ayrı ayarlanabilen klima, duş / WC, saç kurutma makinesi, telefon ve kasa.
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 3 Taksit
 • Tatilsepeti.com'dan 2000 TL'ye Varan Bankkart Lira

  31 Aralık tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 01 Aralık-31 Aralık günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Axess Card
  3 Taksit
 • Ziraat
  3 Taksit
 • Bonus Card
  3 Taksit
 • Garanti Miles-Smiles
  3 Taksit
 • World Card
  3 Taksit
 • Maximum Card
  3 Taksit
 • Card Finans
  3 Taksit
 • Halkbank Card
  3 (2 + 1) Taksit
 • Advantage Card
  3 Taksit
 • Finansbank Miles-Smiles
  3 Taksit
 • Vakıfbank
  3 Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
 2. Liman ve Havaalanı Vergileri
 3. Belirtilen Gemide Konaklama (7 Gece Tam Pansiyon)
 4. Havaalanı Vergileri
 5. Aktiviteler (Gemide Canlı Müzik Ve Aktiviteler - Çay İkramı - Hoşgeldiniz Kokteyli - Kaptanın Gala Kokteyli)
 6. Bagaj Taşıma Hizmeti (Geminin İlk Ve Son Günü)
 7. Rehberlik Hizmetleri (Türkçe)
 8. Şehir Vergileri
 9. Zorunlu Seyahat Sigortası
 10. Transferler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Vize Ücreti
  (Opsiyonel)
  150,00 EUR
 2. Iç Hat Bağlantı Uçuşu
 3. Servis Ücreti
 4. İçecekler
 5. Ekstra Turlar
 6. Kişisel Harcamalar
 7. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 8. Bahşişler
 9. Seyahat Sağlık Sigortası
  (Opsiyonel)
  50,00 EUR (0-69 Yaş)
  100,00 EUR (70-80 Yaş)
 10. Yurtdışı Çıkış Harcı

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Münih - Passau

Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, tarifeli seferi ile Münih'e hareket ediyoruz. Münih'e varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Passau’da bizi bekleyen gemimize transfer.(170km) Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz 17.00'da hareket edecek.

Passau Liman Kalkış:17:00
2. Gün

Emmersdorf - Dürnstein - Viyana

Gemimiz Emmersdorf limanına sabah saat 09:00’da yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz Melk şehir ve Benedict Manastırı ve müzesi turuna turuna katılabilirler. Buradan hareket saati 11:30 olarak belirlenmiştir. Dürstein limanına varış saati 13:30’dur. Buradan Viyana limanına gitmek için hareket saati 16:00’dır. Viyana limanına varış saati 21:00’dır. Gece Viyana limanında geçirilecektir.

Emmersdorf Liman Varış: 09:00
Emmersdorf Liman Kalkış: 11:30

Dürstein Liman Varış: 13:30
Dürstein Liman Kalkış: 16:00

Viyana Liman Varış: 21:00
3. Gün

Viyana

Sabah kahvaltıdan sonra Viyana da serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Viyana Şehir turu ve akşam klasik müzik konser turuna katılabilirler.  Budapeşte limanına gitmek için Viyana limanından saat 19:00’da hareket edecektir. Geceyi gemimizde çeşitli aktivitelerle geçirebilirsiniz.

Viyana Liman Kalkış: 19:00
4. Gün

Budapeşte

Gemimiz Budapeşte limanına saat 11:30’da yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz Budapeşte şehir turuna katılabilirler. Bu gece gemimiz Budapeşte de demirli kalacaktır.

Budapeşte Liman Varış:11:30
5. Gün

Budapeşte - Esztergon

Gemimiz Esztergon limanına gitmek için Budapeşte limanından saat 13.30’da ayrılacaktır. Arzu eden misafirlerimiz Sztendere- Visegrad -Esztergon turuna katılabilirler.  Esztergon limanına varış saati 19:00 olarak belirlenmiştir. Burada kısa bir mola verdikten sonra saat 19:15’te limandan ayrılacaktır.

Budapeşte Liman Kalkış: 13:30

Esztergon Liman Varış: 19:00
Esztergon Liman Kalkış: 19:15

6. Gün

Bratislava - Hainburg

Gemimiz Bratislava limanına sabah saat 08:00’da yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz Bratislava şehir turuna katılabilirler. Hainburg limanına gitmek için buradan saat 14:00’da ayrılacaktır. Hainburg limanına varış saati 16:00 olarak belirlenmiştir. Burada kısa bir mola verdikten sonra 16:30’da tekrar limandan ayrılacaktır.

Bratislava Liman Varış: 08:00
Bratislava Liman Kalkış: 14:00

Hainburg Liman Kalkış: 16:00
Hainburg Liman Varış: 16:30
7. Gün

Linz - (*Chesky Krumlow)

Gemimiz Linz limanına saat 14:00’da yanaşacaktır. . Arzu eden misafirlerimiz  Chesky Krumlow turuna katılabilirler.  Buradan hareket saati 22:00’dır. Geceyi gemimizde çeşitli aktivitelerle geçirebilirsiniz.

Linz Liman Varış: 14.00
Linz Liman Kalkış: 22:00
8. Gün

Passau - Münih - İstanbul

Sabah 07.30'da Passau limanına varıyoruz. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer.  Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Yeni Havalimanına varışımızın ardından turumuz önceden vermiş olduğunuz adrese yapılacak kişiye özel transferiniz ile sona eriyor.

Passau Liman Varış: 07:30

Tur Kalkış Noktaları

 • İstanbul - Münih
 • Münih - İstanbul

Açıklamalar

Önemli Not: Pandemi sürecinde ziyaret edilecek ülkelerin, giriş protokol için istenen belge, pcr test ve ücretlerinden, ülke giriş – çıkış prosedürlerinden, ülkelerin aşı şartlarından, ziyaret edilecek ülke – bölge tasarrufunda olması dolayısıyla,Tatilsepeti'nin sorumluluğu bulunmamaktadır. • Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır.Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 • Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
 • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 • Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
 • Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına (Mimimum 20 kişi), müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.)
 • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
 • 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.
 • Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
 • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
 • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
 • Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
 • Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
 • Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
 • T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatilsepeti.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
 • Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir.
Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

Gemi Aktiviteleri

Fiziksel esenlik için, tersanede bulunan panorama restoranı iyi bir yiyecek içecek imkânına sahiptir ve panoramik bar ve salon rahatlatıcı ve keyifli ortamlar için mükemmel. Diğer tesisler de AMADEUS standardına tam donanımlıdır: Lido barlı geniş bir güneşlenme terası, sizi dinlemeye davet eder ve iyi bir kitapla rahatlamak isterseniz, sessiz Amadeus-Club'da rahatlayabilirsiniz.

Gemi Kat Planları

Amadeus Brilliant

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+