444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00
Gizlilik Politikası
Değerli Tatil Sepeti Üyesi,

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Verilerin korunması gereken değerler olduğunu düşünmekteyiz ve bu nedenle de kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için birçok araç (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Tatil Sepeti'nde saklanır ve gerektiğinde hizmetlerin ifası ile ilgili firmalara verilir. Onayınızın haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Ancak kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleri yerine getirmek, Tatil Sepeti kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklayabiliriz. Üyelik Sözleşmesinde kişisel verileriniz, Tatil Sepeti sözleşmelerinde vermiş olduğunuz yazılı onaylar haricinde kullanılmamaktadır.

Tatil Sepeti, kullanıcılara ve kullanıcıların www.tatilsepeti.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Tatil Sepeti müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Tatil Sepeti'nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.tatilsepeti.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Tatil Sepeti'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Tatil Sepeti, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.tatilsepeti.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Tatil Sepeti'nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.tatilsepeti.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Bilgilerin Doğrulanması ve Üyelikten Ayrılma

Müşteriler Tatil Sepeti'nde kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Tatil Sepeti'ne sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman operasyon@tatilsepeti.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

E-posta bülteni alan kullanıcılarımız e-posta bülteninin alt kısmında yer alan "Üyelikten Ayrıl" linkini tıklayarak e-bülten üyeliğini iptal edebilirler.

İletişim


Tel: 444 44 20

E-Posta: operasyon@tatilsepeti.com

Adres: Bağdat Cad. Cihan Apt. 365/8 Şaşkınbakkal / İSTANBUL

Başa Dön
Neden tatilsepeti.com?
Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
Avantajlı ödeme seçenekleri
300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
Tatil Sepeti İş Ortakları