444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00
Sonuçları Filtrele
Sonuçları Sırala

Kalkan Otelleri ve Fiyatları:

2 Yetişkin - 23.06.2017 ile 28.06.2017 tarihleri arasında Antalya Kalkan otelleri araması için 21 otel bulunmuştur.
Kalkan Otelleri: 3 T Apart Hotel
5,2 / 10
Antalya - Kalkan
Kalamar Koyu
Son Dakika Fırsatı %15 İnd.+ 9 Taksit
Sadece Oda
102,50
87,13
Gecelik kişi başı
Kalkan Otelleri: The Elixir Hotel
Antalya - Kalkan
İnternet'e Özel %5 İndirim +9 Taksit
 • Balayı Oteli
Oda Kahvaltı
278,00
264,10
Gecelik kişi başı
Kalkan Otelleri: Samira Resort Kalkan
Antalya - Kalkan
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Oda Kahvaltı
115,00
109,25
Gecelik kişi başı
Kalkan Otelleri: Rhapsody Hotel Kalkan
Antalya - Kalkan
İnternet'e Özel %10 İndirim +9 Taksit
 • Balayı Oteli
 • 25 Oda
 • Spa ve Sağlık Merkezi
 • Açık Havuz
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Restaurant
Oda Kahvaltı
131,25
118,13
Gecelik kişi başı
Kalkan Otelleri: Happy Hotel
8,7 / 10
Antalya - Kalkan
Kalamar Koyu
Son Dakika Fırsatı %15 İnd.+ 9 Taksit
Oda Kahvaltı
134,75
114,54
Gecelik kişi başı
Kalkan Otelleri: Soothe Hotel
Antalya - Kalkan
Son Dakika Fırsatı %10 İnd. + 9 Taksit
Oda Kahvaltı
115,00
103,50
Gecelik kişi başı
Kalkan Otelleri: Lykia Residence Kalkan
Antalya - Kalkan
Son Dakika Fırsatı %26 İnd. + 9 Taksit
 • Yetişkin Oteli
 • Spa ve Sağlık Merkezi
 • Açık Havuz
 • Restaurant
Oda Kahvaltı
362,85
268,51
Gecelik kişi başı
Kalkan Otelleri: Kalkan Regency Hotel
Antalya - Kalkan
İnternet'e Özel %5 İndirim +9 Taksit
Oda Kahvaltı
150,00
142,50
Gecelik kişi başı

Kalkan

Akdeniz'in tüm güzelliklerini yansıtan Kaş ve Kalkan, Antalya'nın en çok turist alan köşelerinden biridir. Her mevsimde tutkunları tarafından ziyaret edilen yöre, kendine hayran bırakmaktadır.

Akdeniz Bölgesinin tüm güzelliklerinden yansımaları kendisinde toplayan Kaş ilçesi ve Kalkan, Antalya iline bağlı turistik merkezlerdendir. Türkiye’nin en çok yerli ve yabancı turist çeken yöreleri arasında yer alan Kaş-Kalkan yöresi, pek çok doğal ve tarihi güzelliği bir araya getirmekte, ziyaretçilerine unutulmaz tatil olanakları sunmaktadır. Antalya’dan kolayca ulaşım imkanları bulunan yöre,senenin her mevsimi ayrı bir güzelliktedir. Baharın başlamasından Kasıma kadar uzanan süreç ise, Kaş ve Kalkan’ın en yoğun olduğu zaman dilimidir.

Geçmişi uzun asırlara dayanan yöre, eski uygarlıkların izlerini yoğun bir biçimde taşımaktadır. Özellikle Likya uygarlığına ait şehir ve kalıntılar çok ilgi çekicidir. Tarih boyunca çok kullanılan ve güvenilir bir liman oluşturmuştur. Ayrıca Kalkan’ın yaslandığı dağlık kesimde eski şehir dokusu da korunmaktadır. Bugüne kalabilmiş tarihi eserler bakımından çok zengin olan yörede turistleri pek çok ilginç yapı beklemektedir. Antiphellos antik kenti,Kaş mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Bir diğer önemli tarihi eser Sidyma antik kentidir. Hemen yakınlardaki Patara,denizi ve sahili ile olduğu kadar Patara ören yeri ile de ünlüdür.Aynı isimle plajı bulunan Kaputaj köprüsü bölgenin ziyaretçileri tarafından ilgiyle gezilmektedir.

Tüm Kaş civarı birbirinden güzel plajlarla doludur. Kalkan ve Patara ise, en güzel sahillerin adresidir. Patara plajlarının sığ denizi ve eşsiz kumsalı dünya çağında ün kazanmıştır. Kalkan ise temizliği ile koyu mavi bayrak ödülü almaya hak kazanmış bir beldedir. Bölgenin beyaz duvarlı evleri, mavi, yeşil tabiatla bir arada doyumsuz manzaralar oluşturmaktadır.

Hepsi tertemiz, mavi bayraklı plajları, oksijen dolu havası, yeşille iç içe doğası,eşsiz denizi ve sahilleri ile Kaş-Kalkan yöresi cennetten bir köşeyi andırmaktadır. Yöreye her mevsimde gelen, ama özellikle yılın sekiz ayında yoğunlaşan turistler hem temiz havada dinlenmenin keyfini çıkarmakta, bol bol fotoğraf çekip anılarını biriktirmekte, hem de çeşitli sporlar yaparak sağlık kazanmaktadır. Konumundan ötürü ulaşımı kolay olan yörede pek çok nitelikli tesis hizmet vermektedir. Tüm beklentileri karşılayan Kaş otelleri plajlara yakın konumları ile misafirlerine kolaylık sunarken, Antalya otelleri de yörenin ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Ekonomik koşullarda tatilini geçirmek isteyenler için de ucuz Kaş otelleri ve ucuz Kalkan otelleri mevcuttur.

Akdeniz’in tüm cazibesini üzerinde toplayan,görenleri kendisine hayran bırakan Kaş-Kalkan yöresini siz de kolayca keşfedebilirsiniz. Bölgenin dilediğiniz bir köşesinde konaklayarak hayalinizdeki tatili yapabilir, denizin, doğanın ve tarihin tadına varabilirsiniz. Ailenizle, sevdiklerinizle beraber keyifle dinlenebilir, yenilenebilirsiniz.

Başa Dön
Neden tatilsepeti.com?
Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
Avantajlı ödeme seçenekleri
300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
Tatil Sepeti İş Ortakları
172.16.11.95
Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 0 san. 249 sal.