444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00
Sonuçları Filtrele
Sonuçları Sırala

Palandöken Otelleri:

2 Yetişkin - 22.02.2018 ile 27.02.2018 tarihleri arasında Erzurum Palandöken otelleri araması için 5 otel bulunmuştur.
Palandöken Otelleri: Dedeman Palandöken
7,2 / 10
Erzurum - Palandöken
Son Dakika Fırsatı %12 İndirim + 9 Taksit
'e özel ekstrede %5 indirim
 • Çocuk Dostu
 • Kapalı Havuz
 • Sauna
 • Mini Club
 • Fitness Merkezi
 • Kayak Odası
Tam Pansiyon Plus
375,00
330,00
Gecelik kişi başı
Palandöken Otelleri: Polat Erzurum Resort Hotel
8,0 / 10
Erzurum - Palandöken
Son Dakika Fırsatı %15 İndirim + 9 Taksit
'e özel ekstrede %5 indirim
 • Çocuk Dostu
 • Kapalı Havuz
 • Sauna
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Mini Club
 • Fitness Merkezi
Tam Pansiyon Plus
400,00
340,00
Gecelik kişi başı
Palandöken Otelleri: Dedeman Palandöken Ski Lodge
7,3 / 10
Erzurum - Palandöken
Son Dakika Fırsatı %12 İndirim + 9 Taksit
'e özel ekstrede %5 indirim
 • Çocuk Dostu
 • Sauna
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Mini Club
 • Fitness Merkezi
 • Kayak Odası
Tam Pansiyon Plus
375,00
330,00
Gecelik kişi başı

Palandöken

Erzurum Palandöken Otelleri


Kış mevsimi için son hazırlıklar yapılıyor. Söz konusu hazırlıklar içinde tatil planları da yer alıyor. Kış tatili için erken rezervasyon çanları çalmaya başladı. Kış tatili için en uygun lokasyonlar arasında Erzurum Palandöken Otelleri ilk sıralarda geliyor. Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük illeri arasında yer alan Erzurum'un turizmine büyük katkı sağlayan tektonik dağ özelliğine sahip olan Palandöken Dağı'nın tertemiz havasını hepsi birbirinden konforlu otellerde konaklayarak soluyabilirsiniz.

Palandöken Otelleri Hakkında 

Palandöken kayak otelleri; bölgeye yerli ve yabancı turistin ilgisinin her geçen gün daha da artması, tatilin kışın da yapılabileceği anlayışının yaygınlaşması ile gelişmiş ve sayıca fazlalaşmıştır. Palandöken otelleri eşsiz dağ ve kar manzarası ile gelenleri büyülüyor. Kayak yapmak isteyenlere güvenli alanlar sunan otellerde ayrıca çok sayıda hizmet sunuluyor. Bütün gün kayak yaptıktan sonra termal hizmetlerden de yararlanabilir, ardından da kar manzarası eşliğinde çayınızı yudumlayabilirsiniz. Palandöken otellerinde kayak sporu haricinde telesiyej kullanarak mis gibi havayı içinize çekip beyazla buluşabilirsiniz. 

Erzurum Palandöken Hakkında

Erzurum otelleri denilince akla ilk gelen Palandöken oluyor. Erzurum'un en gelişmiş turizm bölgesi olan Palandöken ilçesi, kış turizminde markalaşmış lokasyonlardan biridir. Kayak sporuna büyük önem verilen Palandöken'de çok sayıda kayak merkezi bulunuyor. Palandöken; iki bin seyirci kapasiteli buz hokeyi salonu, 500 seyirciyi ağırlayabilen kısa kulvar pateni olarak bilinen short track sporu salonu, kayakla atlama, kayak merkezleri ve daha çok sayıda tesis ile uluslararası yarışmalara katılan bir ilçe özelliği taşıyarak, kış olimpiyatlarına da ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahip bir niteliktedir. 

Erzurum Palandöken Otelleri Hangi Mevsimde Tercih Etmeliyim?

Erzurum Palandöken otelleri için en doğru zaman kış, ancak Palandöken'de tatil her mevsimde ayrı güzel. Beyaz örtü hemen hemen her mevsimde dağları örtüyor. Ancak kayak sporu yapmak istiyorsanız en doğru tercih kış mevsimi olacaktır ki burada doya doya kayak yapabilirsiniz. Palandöken dağlarına gelip de kayak yapmadan dönmeyin deriz. Sıcacık yaz mevsiminde ya da yağmurlu ilkbaharda veya sonbaharda kar havası almak isteyenler için de en doğru lokasyon yine Palandöken. 

Kayak Otelleri Fiyatları ve Nerede Konaklamalıyım?

Palandöken otel fiyatları her bütçeye hitap ediyorken uygun ödeme avantajlarıyla da göz dolduruyor. Fiyatlar en çok tercih edilen mevsime göre değişiklik gösteriyor. Sezon ve sezon dışı olarak değişen fiyatlar kışın diğer mevsimlere göre daha yüksek seyrediyor. Palandöken'de; Palan Ski Resort Otel, Dedeman Palandöken Ski Lodge, Polat Erzurum Resort Otel, Sway Hotels ve Dedeman Palandöken otellerinde konaklayabilir, kar ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Palandöken'de Yapılması Gerekenler?

Türkiye'nin en kalabalık, en büyük ve en soğuk illeri arasında yer alan Erzurum'un Palandöken ilçesi kış turizminin incisidir. Bunun yanında Palandöken inanç turizmi açısından da bilinen ve ilgi gören bir özellik taşımaktadır. Palandöken dağlarının üstünü örten beyaz örtü içinizi ferahlatırken kayak sporuyla buluşma noktanız olur. Palandöken'e gelip de kayak sporunun tadına doymamak, telesiyejle manzaranın tadını çıkarmamak, karda yürümemek olmaz. Palandöken kar sporuna yaptığı ev sahipliğinin yanında ayrıca önemli bir tarih ve inanç merkezidir. Tarihi mekanlarıyla size eşsiz bir tarihe yolculuk sunar. Kış ve inanç turizminin buluştuğu Palandöken'de çok sayıda türbe yer alıyor. Her gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği Abdurrahman Gazi türbesi Palandöken için önemli bir turizm noktasıdır. Bunun yanında; Pir Ali Baba, Kümbetli Ahmet Baba ve Maksut Efendi Türbeleri de inanç turizmi noktaları arasında yer almaktadır. 

Palandöken otelleri pek çok ziyaretçi ve kayak severleri ağırlayacak geniş kapasiteleri ile hizmet vermektedir. Bölgede konaklama imkanı için alternatif lokasyonlar da bulunmaktadır. Ucuz Erzurum otelleri bölgeye gelen turistlere, bölge öğrencilerinin ziyaretçilerine yüksek kalite ile hizmet vermektedir. Palandöken otelleri mevkisi olarak bilinen bölge Palandöken Dağı'nın 2100 metresinde yer alır. Bu mevkide 24 saat görev yapan jandarma bölgenin ve sporseverlerin güvenliğini sağlamaktadır. Kamp yapmak isteyen dağcılar içinde en elverişli mevki Palandöken otelleri bölgesidir. Bu sayede bölgede kamp yapan dağcıların otellerin hizmetlerinden yararlanmak istediklerinde bölgeye kolayca erişim sağlamaları mümkün olmaktadır. Bölgeye gelen herkes için konaklama imkanı sunan ucuz Palandöken otelleri sundukları hizmetin kalitesi ile de ön plana çıkmaktadırlar. Erzurum otelleri arasında ön plana çıkan dağ otelleri konukların akış sporları ile ilgili eğitimler vererek tatil aktivitelerinin artmasını sağlamaktadır.
Başa Dön
Neden tatilsepeti.com?
Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
Avantajlı ödeme seçenekleri
300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
Tatil Sepeti İş Ortakları
Erzurum Palandöken Otelleri
172.16.11.211
Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 0 san. 358 sal.