444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Ege & Akdeniz Turu

(25 Ağustos - 02 Eylül 2017)
Ziyaret Edilecek Yerler
 • Selçuk
 • Şirince
 • Meryemana
 • Efes
 • Kuşadası
 • Söke
 • Milas
 • Bodrum
 • Gümbet
 • Bitez
 • Aspat
 • Muğla
 • Marmaris
 • Dalyan
 • Kaunos Kaya Mezarları
 • İztuzu Plajı
 • Ölüdeniz
 • Fethiye
 • Fethiye On İki Adalar Tekne Turu
 • Antalya
 • Düden Şelalesi
[+] Daha Fazla Göster
Ulaşım: Lüks Otobüsler İle
Tur Kodu: 59792
Tur Tarihleri:
Standart Oteller Vb.
Son dakika %10 + 9 Taksit
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
1.344,00
1.209,60
1.255,00
1.129,50
1.699,00
1.529,10
- 3-12 yaş
-
1.009,00
908,10
Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
Kredi Kartına 9 Taksit
Son dakika %10 + 9 Taksit
28 Ağustos tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 25 Ağustos-23 Eylül günleri arasındaki turlarda, Standart Oteller Vb. paket tipi için geçerlidir.
2. Ve Daha Sonraki Tur Alımlarınızda %5 İndirim
31 Aralık tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 03 Nisan-31 Aralık günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Diğer tarihlerde uygulanabilir kampanyalar

Erken rezervasyon %10 + 9 Taksit
28 Ağustos tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 22 Eylül-30 Eylül günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Fiyata Dahil Hizmetler
- Lüks Otobüsler İle Ulaşım
- İkramlar - (Araç İçi İkramlar)
- Belirtilen Otellerde Konaklama - (7 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
- Çevre Gezileri
- Rehberlik Hizmetleri
- Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
- Ekstra Turlar
- Kişisel Harcamalar
- Öğle Yemekleri
- İçecekler
- Müze Kart(Opsiyonel)50,00 TL
Tur Programı
1. Gün    Gece Yolculuğu
  20.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (MarmaraPark Karşısı)

22.00 Merter Metro İstasyonu yanı (İspark otoparkı)

23.00 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro Durağı Önü

23.59 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı

00.15 Kartal-Yemek Center

00.30 Çayırova
Mc donalds önü
01.15 İzmit Asya Otel Karşısı-Ankara İstikameti,Halkevleri Otobüs Durağı (Cuma gününü,cumartesi ye bağlayan gece)

03.30 Bursa Özdilek (Hilton Otel Yanı)(Cuma gününü,cumartesi ye bağlayan gece)(Dönüş yolunda Bursa dan katılan misafirlerimiz,Bozüyük veya İzmit te inmek durumundadırlar)
07.00 İzmir-Bornova Sapağı,Ege Üniversitesi Girişi Önü
2. Gün    İstanbul - Bursa - İzmir - Selçuk - Şirince - Şarap Tadımı & Alışveriş Molası - Meryemana - Efes - Kuşadası - Söke - Bafa Gölü - Milas - Bodrum
  00.15 İzmit Asya Otel Karşısı - Ankara İstikameti,Halkevleri Otobüs Durağı (Cuma gününü,cumartesi ye bağlayan gece), 02.30 Bursa Özdilek (Hilton Otel Yanı)(Cuma gününü,cumartesi ye bağlayan gece)(Dönüş yolunda Bursa dan katılan misafirlerimiz,Bozüyük veya İzmit te inmek durumundadırlar), 07.00 İzmir-Bornova Sapağı,Ege Üniversitesi Girişi Önü

Acentenin konforlu otobüsleri ve otobüs içi zengin ikramlar eşliğinde, İzmit ve Bursa üzerinden Susurluk ta verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir üzerinden sabahın erken saatlerinde Selçuk’a ulaşıyoruz. Burada verilen mola ardından otobüsümüzle, zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, birbirinin önünü kapatmayan Safranbolu mimarisindeki evlerinde meyve şarapları yapılan, Mübadele yıllarını anlattığı “ Benden Selam Söyle Anadolu ya “ kitabının yazarı Dido Sotiriyu nun doğum yeri Şirince ye ulaşıyoruz. Burada Rehberimizin yapacağı anlatımlar ve verilen serbest zamanın ardından yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahsenine gidiyoruz. Daha sonrasında şeftali bahçelerinin arasından geçerek, Almanya da yaşamış yatalak bir hasta olan Anna Katerin Emmerik in anılarından yola çıkarak bulunmuş,1967 yılında Papa 6.Paul tarafından kutsal Haç merkezi kabul edilen MERYEMANA EVİ ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında 100 yıldır kazılan ve daha %10 luk bölümü ortaya cıkarılabilen EFES Antik Kentini gezmeye başlıyoruz. Geziceğimiz yerler arasında Odeon, Kuretler Caddesi, Latrin ,Skolastika Hamamı ,Celsus Kütüphanesi ,Aşk Evi ,Agora ,Tiyatro, Devlet Sarayı,Trajan Çeşmesi,Hadrian Tapınağı sayılabilir.Daha sonrasında,Kuşadası na ulaşarak panoramik bir fotoğraf molası veriyoruz. Söke üzerinden yolumuza devam ederek, Antik dönemdeki ismi Latmos olan ve mitolojide Ay Tanrıçası Selene ile yakışıklı çoban Endymion un hikâyesinin anlatıldığı Beşparmak dağlarının eteklerinde bulunan Bafa Gölü ne ulaşıyoruz. Sıcak çaylarımızı yosun kokukları içerisinde yudumluyoruz.Milas üzerinden akşam saatlerinde Bodrum da bulunan otelimize varış. Akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma. (Ekstra)

Kahvaltı :Şirince de serbest zaman
Öğle yemeği : Selçuk da serbest zaman
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Güzergah:İstanbul,İzmit,Bursa,Manisa,İzmir,Selçuk,Kuşadası,Söke,Bafa,Milas,Bodrum/Toplam Mesafe 813 KM
3. Gün    Bodrum Tam gün Mavi Yolculuk - Bodrum - Gümbet - Bitez - Aspat - Deve Plajı – Ortakent
  Otelde alınan kahvaltı sonrası otobüsümüzle Bodrum - Gümbet şehir merkezine ulaşıyoruz .Buradan bineceğimiz teknemizle Bodrum un koylarını ve manzraları keşfetmek için bu sefer rotamızı kuzey-batı istikametine çeviriyoruz.Bodrum un eşsiz koyları ve sayfiye merkezleri olan Bitez , Ada Boğazı,Aspat , Deve Plajı ( camel beach ) , Bağla Bükü , Ortakent gibi sayısız koyda gün boyu denize girme imkânı (1. mavi yolculuk ). Akşam üstü saatlerine doğru Gümbet limana dönüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği Bodrum da bulunan otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma.(Ekstra)

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği :Bodrum tekne turu-Teknede öğle yemeği-(EKSTRA) (nugget tavuk +makarna+Salata veya Izgara balık +salata+makarna)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Otel – Marina 10 Km, Marina – Otel 10 Km / Toplam Mesafe 20 Km
4. Gün    Bodrum - Muğla - Gökova - Akyaka - Tam Gün Gökova Mavi Yolculuk - Âşıklar Yolu - Marmaris
  Sabah Bodrum daki otelimizden ayrılıp Milas - Yatağan üzerinden yöre insanının deyimiyle “Deve Bağırtan” olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİ ne ulaşıyoruz.Batı Menteşe Dağları nın geçit verdiği bu nokta verilen kısa bir mola,Gökova Körfezi nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkanı verecek.Daha sonrasında evleriyle mimarlik ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesine geliyoruz . Buradan GÖKOVA tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz .Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Kleopatra nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran , Jacques Cousteau nun deyimiyle “Dünya nın cenneti” dediği Gökova nın eldeğmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz.Gelibolu Adası , Yeşil Deniz , Zeytinli Koy ,Kleopatra Plajı,Sedir Adası, İncekum , Lacivert Koy demir atıp yüzceğimiz koylar arasınada (2.mavi yolculuk ) .Gün batımına doğru biticek olan bu eşssiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz.Buradan pancar motorlu teknelerimize binerek bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağları nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayına doğru ilerliyoruz.Avrupa dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan,aynı zamanda Sutavuğu,Suyılanı,Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapıyor. Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı, Flora ve Faunasıyla sizleri bir hayal dünyasına götürecek (3.tekne turu ) . Akyaka dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı Okalüptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU bizleri bekliyor .Daha sonrasında Marmaris deki otelimize yerleşme ve akşam yemeği sonrası Marmaris Kaleiçi ve barlar sokağında sabaha kadar eğlence bizleri bekliyor olacak.(Ekstra)

Diğer Detaylar: Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Öğle yemeği : Gökova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah : Bodrum,Milas,Yatağan,Muğla,Akyaka,Marmaris/ Toplam Mesafe 175 Km
5. Gün    Serbest Gün veya İçmeler Tekne Turu veya Jeep Safari Turu
  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası siz sayın misafirlerimize 2 seçenek sunuyoruz.

1.Seçenek:  JEEP SAFARİ Turu (EKSTRA)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ,otelimizin önüne yanaşan Jeeplere binerek gün boyu sürecek olan bir adrenalin deposu, JEEP SAFARİ ye başlıyoruz. İlk durağımız, Marmaris i panoromik olarak göreceğimiz Datça yolu üzerindeki seyir terası olacak. Burada tur programı hakkındaki verilen brifing ve çekilen fotoğrafların ardından Datça istikametiyle Off-Road yapacağımız Değirmenyanı parkuruna giriş yapıyoruz. Muhteşem bir doğanın içerisinde çakıl taşlı dere yataklarının içerisinden geçerek, mola yerine ulaşıyoruz. Serinlemek için verilen bu mola ardından Hisarönü mevkiini takiple yüzme molası vereceğimiz Orhaniye sahilinde bulunan dünyaca ünlü Kızkumu Plajına ulaşıyoruz. Sevdiğine ulaşmak için eteğine doldurduğu çakıl taşlarını denize döken kızın hikâyesini rehberimizden dinleyerek, Hisarönü Körfezi nin eşssiz denizinde tozlanmış ve ısınmış bedenimizi serin sulara bırakıyoruz. Uzun bir yüzme molası ardından öğle yemeklerimizi almak için dere kenarındaki Turgut Köyü ne gidiyoruz. Sonrasında sadece Marmaris e özgü Sığla ağaçlarının altında, jeeplerle şelaleye ulaşarak, burdaki büvetlerde serinliyoruz. İçilen çayların ardından tekrar jeeplere binerek İçmeler in dağlık yollarından, güzel manzaralardan geçerek otelimize ulaşıyoruz.

(Jeep Safari): Öğle yemeği Dâhil 50,00 TL - Jeep Safari-Restaurant da öğle yemeği - ( Alabalık veya Köfte veya Tavuk ana sıcak seçmeli +Makarna+Salata )


2.Seçenek: İÇMELER TEKNE Turu (EKSTRA)

Sabah otelde alınan açıkbüfe kahvaltı sonrası siz sayın misafirlerimizle ,İÇMELER e hareketle, limanından teknemize biniyoruz. Gün boyu Marmaris Körfezinin eşsiz koylarında güneşleniyor, denize giriyoruz. Amos koyu, Yıldız Adası, Yalancı Boğaz, Fosforlu Mağra, Balık Çiftliği, Kumlubük, Cennet Adası, Kızılkum, Kadırga Koyu, Baklabükü, Akvaryum yüzme molaları vereceğimiz koylar arasında (4.mavi yolculuk) .Akşamüstüne doğru tekrar marinaya dönerek otelimize ulaşıyoruz.
(İçmeler Tekne Turu): Öğle Yemeği Dahil 30 tl dir.İçmeler tekne turu-Teknede öğle yemeği- (Izgara tavuk +Makarna+Salata)


Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
6. Gün    Marmaris - Dalyan - Kaunos - İztuzu - Kayaköy - Babadağ - Ölüdeniz - Fethiye
  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Marmaris den hereketle DALYAN a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabiki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağlarinı görmek ve denize girmek için İZTUZU plajına gıdıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemızle kanalı takıp ederek otobusumuze ulaşıyoruz (5.tekne turu) . Dalyandan ayrılıp Akdenizin eşsiz koylarına sahip olan GÖÇEK i görerek bir sonraki durağımız ,Fethiye merkezi takiple ulaşacağımız Hisarönü mevkinde, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran, ve şuanda terkedilmiş hayalet köy KAYA KÖYÜ ziyaret ediyoruz. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek .Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri eşsiz denizi ile ÖLÜDENİZ e götürüyor.Buranın sahilinde verilen uzun yüzme molasının ardından Fethiye de ki otelemize yerleşme akşam yemeği otelimizde.Gecesinde Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor. (Ekstra)

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Dalyan kanal turu - Restaurant da öğle yemeği(Ekstra) – ( Açık Büfe Yemek )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Marmaris-Fethiye / Toplam Mesafe 126 Km
7. Gün    Fethiye - Göcek - Tam Gün 12 Adalar Mavi Yolculuk - Fethiye
  Sabah otelde alınan kahvaltı ardından (Diliyen misafirlerimiz,Babadağ dan gerçekleşen Dünya nın en güzel manzaralı parkuru kabul edilen Fethiye-Ölüdeniz Yamaç Paraşütüne katılabilir(Ekstra)) otobüsümüzle Akdeniz in en güzel koylarına sahip olan GÖÇEK e geliyoruz. Buradan 12 ADALAR TEKNE turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Yassıca Adası,Göcek Adası,Zeytinli Ada,Boynuz Bükü,Hürriyet Adası,Domuz Adası yuzme molaları vereceğimiz ve panoramik olarak göreceğimiz koylar ve adalardan sadece bir kaçı. ( 6. mavi yolculuk) .Bu keyifli mavi yolculuk ardından günün sonuna doğru tekrar Göcek e geri dönerek bu şirin tatil beldesinde serbest zaman veriyoruz.Bir sonraki durağımız Fethiye Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler pazarı olacak.Tanıtımın ardından alış-verişlerimizi yapıyoruz.Daha sonrsında tekrar otobüsümüze binerek Fethiye dönüyoruz. Otelemize yerleşme ve akşam yemeği otelimizde. Gecesinde Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(Ekstra)

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : 12 Adalar tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+Salata+Makarna-Karpuz veya Izgara tavuk + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Fethiye-Göcek-Fethiye / toplam 60 Km
8. Gün    Fethiye - Saklıkent - Kalkan - Kaş - Kekova - ekova Batık Şehir Tekne Turu - Simena - Demre - Antalya - Kaputaj - Finike - Kemer - Antalya
  Sabah otelde alınan kahvaltı ardından otobüsümüzle Türkiye nin en önemlı Kanyonlarından biri olan SAKLIKENT e gidiyoruz. Burada yenen gözleme ve içilen sıcak çaylarımız bize kanyondan çıkan soğuk suların serinliğinde doyumsuz anlar yaşatıyor. Sonraki durağımız KALKAN ve KAŞ. Güzel manzaralar eşliğinde verceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Bir sonraki durağımız ise KEKOVA nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan ÜÇAĞIZ olacak. Bineceğimiz teknemizle KEKOVA TEKNE TURU na başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane koyu, Hamidiye koyu, yolu olmayan SİMENA KÖYÜ, KEKOVA ADASI ve M.Ö ll.yy da bir depremle denizin dibine batmış olan BATIK ŞEHİR (7.mavi yolculuk) . Üçağızdan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüzle NOEL BABA nın yaşamış olduğu yer DEMRE üzerinden yol alarak Finike, Bey Dağları, Kemeri görerek aksamüstü saatlerinde Antalya daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelde.

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Fethiye,Kaş,Demre,Finike,Antalya / Toplam Mesafe ,293 Km
9. Gün    Antalya - Kaleiçi - Köprülü Kanyon - Rafting - Düden Şelalesi - Isparta
 

Otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, Antalya şehir merkezini, Tophane den görüp fotoğraflarını çekebileceğimiz Kaleiçi, Antalaya nın simgesi olan Yivli Minare yi, Hıdırlık Kulesini kapsayan panaromik tur sonrası Alanya istikametine doğru yol alıyoruz.Otobüsümüzle bir Milli Park olan tabiat harikası Köprülü Kanyon a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, RAFTİNG heycanını Köprüçay ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (EXTRA) . Sonrasında, bir başka tabiat harikası olan ve Türkiye nin sayılı şelalelerinden DÜDEN Şelalesine ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından dönüş yoluna geçiyoruz.
 
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Rafting aktivitesine dahil.Restaurantda öğle yemeği–Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve. Aktiviteye katılmayan misafirler için ekstradır.
Akşam yemeği: Gölbaşı tesisleri Serbest
Güzergah: Antalya-Köprülü Kanyon 88 Km/Köprülü Kanyon-Isparta 185 Km/Toplam mesafe 273 Km

10. Gün    Dönüş Yolculuğu
 

Isparta,Afyon,Kütahya, Bozüyük, Adapazarı, İzmit üzerinden İstanbul'a ulaşıyoruz ve bir başka Acente organizasyonunda buluşmak dileği ile siz sayın misafirlerimizi sabaha karşı erken saatlerde, aldığımız noktalara bırakarak, sizlerle vedalaşıyoruz.

Mola Yerleri: Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Bözüyük Tesisleri
Güzergah: Isparta-İstanbul / Toplam Mesafe , 885 Km

Ulaşım Kalkış Noktaları
 • 20:00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (Marmara Park Karşısı)
 • 22.00 Merter Metro İstasyonu Yanı (İspark Otoparkı)
 • 23.00 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro Çıkışı Önü
 • 23:59 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
 • 00:15 Kartal Yemek Center
 • 00:30 Çayırova Mc Donalds Önü
 • 01.15 İzmit Asya Otel Karşısı
 • 03:30 Bursa Özdilek (Hilton Otel Yanı)
 • 07.00 İzmir-Bornova Sapağı, Ege Üniversitesi Girişi Önü
 • Açıklamalar

  Mavi Yolculuk Teknelerimiz
  Azmak; 20 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 m genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında tekne
  Gökova; 110 kişilik, 35 m uzunluğunda 5 M Genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, şezlong Alt kat Restaurant oturma salonu. 
  Dalyan; 45 kişilik, Standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.
  Kekova; 60 kişlilik 20 m uzunluğunda 5 m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restaurant oturma salon
  Bodrum; 60 kişilik 25 m uzunluk ve 5 m genişlikde Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, üst kat güneşlenme alanı, şezlong, alt kat restaurant oturma gruplu.
  Marmaris; 100 kişilik 30 m uzunluk ve 7 m genişlikde Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, üst kat güneşlenme alanı, şezlong, alt kat restaurant oturma gruplu.
  12 Adalar ; 100 kişilik 30 m uzunluk ve 7 m genişlikde Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, üst kat güneşlenme alanı, şezlong, alt kat restaurant oturma gruplu.


  Öğle Yemekleri
  Bodrum tekne turu-Teknede öğle yemeği- (ızgara nugget tavuk +makarna+Salata) ve ya (ızgara Çupra +makarna+Salata)
  Gökova tekne turu - Teknede öğle yemeği ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz ve ya Izgara tavuk ve ya köfte  + Makarna + Salata + Karpuz
  Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata )
  12 Adalar tekne turu - Teknede öğle yemeği ( Izgara Çupra+Salata+Makarna-Karpuz  ve ya Izgara tavuk  + Makarna + Salata + Karpuz  )
  Dalyan kanal turu - Restaurant da öğle yemeği – ( Açık Büfe Yemek  )
  Köprülü Kanyon-Restaurantda öğle yemeği–Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ( Rafting ücretine dahildir )
   
  Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

  Ölüdeniz, Türkiye'de ve Dünya'da ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Babadağ’dan yapılan düz bir uçuş yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Uçuş esnasında ölüdeniz, Kelebekler Vadisi gibi belki de dünyanın en güzel manzarasını izleme imkanı bulacaksınız.Ayrıntılı bilgiyi rehberimizden alabilirsiniz.
  Tepe Adı: Babadağ
  Yükseklik: 1965 Metre -1700 Metre
  Fethiye'ye Uzaklık: 20 Km

  Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

  Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir.

  Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
  Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
  Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
  Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

  Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
  Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
  Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
  Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
  Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
  Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıc

  Gemi Aktiviteleri
  Samsung Galaxy Note 7 Hakkında Önemli Bilgilendirme !

  Pegasus Havayolları Uçuşlarında;
  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Havacılık Emniyeti Teşkilatı (EASA) tarafından yapılan uyarılar doğrultusunda uçakta yangın riskine binaen, Samsung Galaxy Note 7 telefonların uçuş esnasında kapatılması, şarja takılmaması, bagajlarda taşınmaması gerekmektedir. Kabinde taşınacak telefonun hasar görmesi, ısınması, duman salınımı ve kaybolması durumunda acilen kabin ekibine bildirmesini rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Türk Havayolları Uçuşlarında;
  Ortaklığımızca icra edilen tüm seferlerde Samsung Galaxy Note 7 cihazlarının oluşturduğu güvenlik riski sebebiyle yolcu üzerinde, kabin bagajında, kayıtlı bagajlarda veya kargo olarak uçaklara kabul edilmeyeceğini siz değerli yolcularımıza bildiririz.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları
  172.16.11.91
  Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 1 san. 669 sal.