444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Assos & Bozcaada & Çanakkale Turu

(26 Mayıs - 28 Mayıs 2017)
Ziyaret Edilecek Yerler
 • Bozcaada
 • Assos
 • Çanakkale
 • Gelibolu
[+] Daha Fazla Göster
Ulaşım: Lüks Otobüsler İle
Tur Kodu: 61294
Tur Tarihleri:
Iris Hotel Çanakkale Vb.
2. Ve Daha Sonraki Tur Alımlarınızda %5 İndirim
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
249,00
229,00
289,00
2-6 yaş 7-12 yaş
149,00
209,00
Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
Kredi Kartına 9 Taksit
2. Ve Daha Sonraki Tur Alımlarınızda %5 İndirim
31 Aralık tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 03 Nisan-31 Aralık günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.
Fiyata Dahil Hizmetler
- Lüks Otobüsler İle Ulaşım
- Belirtilen Otellerde Konaklama - (1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama)
- Çevre Gezileri
- İkramlar
- Zorunlu Seyahat Sigortası
- Rehberlik Hizmetleri
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
- Kişisel Harcamalar
- Ekstra Turlar
- İçecekler
- Müze Kart(Opsiyonel)40,00 TL
Tur Programı
1. Gün    Gece Yolculuğu
  Değerli Konuklarımız belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlik de  Geyikli feribot iskelesine gece yolculuğu yapıyoruz.
2. Gün    Bozcaada
  Değerli Konuklarımız, sabah erken saatlerde yol üzerinde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Bozcaada feribotuna binmek için Geyikli iskelesine geliyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay-kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz. Restore edilmiş tarihi evleri, Arnavut kaldırımlı, taş kaplı sokaklarında yürüyeceğiz. 1867 de yapılmış tarihi kilise, Taş fırın gezilerimizi yapacağız. Taş fırında pişen damla sakızlı Kurabiyenin tadına bakabilir, adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şaraplardan alabilirsiniz. Limanda yer alan hediyelik eşya ve takıların satıldığı küçük tezgâhların önünden serbest zaman veriyoruz. Belirlenen buluşma saatinde minibüsler ile Ayazma Plajına gidiyoruz. Öğle yemeği ve denize girmek için mola veriyoruz.  Mola süresinin bitmesi ile Bozcaada limanına geri dönüyor ve feribot ile anakaraya geçiyor, konaklama yapacağımız otele yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Ücrete dahil olmayıp esktra olarak alınacaktır.
Dinlenme Tesisi: Susurluk Dinlenme Tesisi
Öğle Yemeği: Ayazma Plajı Serbest zaman
Akşam Yemeği: Konaklama yapılacak otelde açık büfe veya set menü
3. Gün    Assos - Behramkale - Çanakkale - Gelibolu - Şehitlik - Abide
  Değerli Konuklarımız, otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Assos’a hareket ediyor ve serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz kendilerine verilen serbest zaman içerisinde Behramkale Köyü içerisinde yer alan Aristo’nun felsefe okulu açtığı ve Bizans Döneminin Piskoposluk Merkezi olan tarihi antik kenti gezebilirler. Ya da tarihi antik limana inerek yürüyüş yapabilirler. Bir sonraki gezi durağımız olan Gelibolu tarihi yarım adasına doğru yola çıkıyoruz. Ezine üzerinden Çanakkale’ ye doğru yol alıyoruz. Feribot ile Eceabat’ a geçiyor Şehitler abidesine doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Kilit Bahir kalesi ile Seyit onbaşı panoramik olarak görüyor,  şehitler Abidesini, Alçıtepe gezilerimizi yaparak Şehitlik bölgesinden ayrılıyor dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam ilerleyen saatlerde sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarına ulaşıyor, bir başka acente organizasyonunda görüşmek dileği ile veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapılan otelde alınacaktır.
Dinlenme Tesisi: Namık Kemal Dinlenme Tesisi
Öğle Yemeği: Assos Serbest Zaman
Ulaşım Kalkış Noktaları
 • 00:00 İzmit Halkevi Durağı
 • 02:00 Bursa Özdilek Avm
 • 21:00 Bakırköy Ömür Plaza Karşısı ( Doğtaş Mobilya Önü )
 • 22:00 Trump Tower Otoparkı
 • 23:00 Kadıköy Yenisalıpazarı Otoparkı
 • 23:30 Çayırova Mc Donalds
 • Açıklamalar
  Çayırova, Gebze veya İzmit’ten katılan misafirlerimiz Aracımız Tekirdağ üzerinden İstanbul’a ulaştığından dolayı Son durak noktamız olan Kadıköy Yeni Salıpazarı otoparkında inmek zorundadırlar. 

  Müze Ören Yerleri Girişleri Hakkında: 
  65 yaş ve üstü T.C vatandaşları, Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, T.C vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler. 

  Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilmez.  3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlere aittir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz. Tur programının uygulayıcısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu vb. şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda  acente sorumluluğu yoktur. Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir. Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir. Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda acente misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 

  Kişi Sayısına Göre Ulaşım Araçlarımız Değişkenlik Göstermektedir. 

  Ulaşım Araçlarımız 
   Mercedes Travego: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi, Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör, 
   Mercedes Toursimo: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi, Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör, 
   Man Fortuna: 46+1+1 koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatici, tavana bütünlesmis önde 17” ve orta kapi üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanallari üzerine monte edilmis aç-kapa dügmeli hoparlör ve okuma lambalari, buzdolabindan olusan mini mutfak seti. 
   Doruk T: 39+1+1 Koltuklandirma, ABS ve ASR fren sistemi, ön ve arka disk frenler ve Retarder fren sistemi, Rahat ve genis kadife kapli yolcu koltuklari, güçlü klima sistemi ve LED aydinlatma sistemi, 10 metrelik kompak uzunlugu,ostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanallari üzerine monte edilmis aç-kapa dügmeli hoparlör ve okuma lambalari, buzdolabindan olusan mini mutfak seti. 
   Midibusler: ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandirma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabi, su isiticili mutfak ünitesi, okuma lambalari, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatici 
   Minibusler: VW VOLT 12+1 koltuklandirma, Özel tasarlanmis Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabi, okuma lambalari, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatici 
   Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabi, okuma lambalari, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
  Gemi Aktiviteleri
  Samsung Galaxy Note 7 Hakkında Önemli Bilgilendirme !

  Pegasus Havayolları Uçuşlarında;
  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Havacılık Emniyeti Teşkilatı (EASA) tarafından yapılan uyarılar doğrultusunda uçakta yangın riskine binaen, Samsung Galaxy Note 7 telefonların uçuş esnasında kapatılması, şarja takılmaması, bagajlarda taşınmaması gerekmektedir. Kabinde taşınacak telefonun hasar görmesi, ısınması, duman salınımı ve kaybolması durumunda acilen kabin ekibine bildirmesini rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Türk Havayolları Uçuşlarında;
  Ortaklığımızca icra edilen tüm seferlerde Samsung Galaxy Note 7 cihazlarının oluşturduğu güvenlik riski sebebiyle yolcu üzerinde, kabin bagajında, kayıtlı bagajlarda veya kargo olarak uçaklara kabul edilmeyeceğini siz değerli yolcularımıza bildiririz.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları
  172.16.11.91
  Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 1 san. 637 sal.