444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

İtalya Magico Turu

(22 Nisan - 29 Nisan 2017)
Ziyaret Edilecek Yerler
 • Milano
 • Venedik
 • Floransa
 • Roma
 • Montecatini
[+] Daha Fazla Göster
Ulaşım: Türk Havayolları İle
Tur Kodu: 61568
Tur Tarihleri:
3* & 4* Oteller Vb.
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
449,00
1.787,02
449,00
1.787,02
679,00
2.702,42
0-2 yaş 3-12 yaş
100,00
398,00
429,00
1.707,42
Son Odalar
Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
Kredi Kartına 9 Taksit
Fiyata Dahil Hizmetler
- Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
- Havaalanı Vergileri
- Alan - Otel / Otel - Alan Transferi ve Şehirlerarası Transferler
- Belirtilen Otellerde Konaklama - (7 Gece Oda Kahvaltı Konaklama)
- Panaromik Şehir Turları
- Rehberlik Hizmetleri
- Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
- Vize Ücreti(Opsiyonel)120,00 EUR
- Yurtdışı Çıkış Harcı
- Kişisel Harcamalar
- Ekstra Turlar(Opsiyonel)130,00 EUR
- Ekstra Turlar(Opsiyonel)245,00 EUR
- Seyahat Sağlık Sigortası(Opsiyonel)15,00 EUR (0-70 yaş)
30,00 EUR (70-100 yaş)
- Seyahat Sağlık Sigortası(Opsiyonel)20,00 EUR (0-70 yaş)
40,00 EUR (70-100 yaş)
- Iç Hat Bağlantı Uçuşu(Opsiyonel)75,00 EUR
- Iç Hat Bağlantı Uçuşu(Opsiyonel)120,00 EUR
Tur Programı
1. Gün    İstanbul - Pisa - Cenova - Milano
 
Sabah saat 08:00'de İstanbul Atatürk Hava limanı dış hatlar Terminalinde firmamız görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları'na ait, TK1399 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuz ile 10:35'de Pisa’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik uçuşumuzun ardından varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben gezimize başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ilk durağımız “Düşlerdeki Şehir; Cenova”. Denizden tepelere tırmanıyormuş gibi yükselen apartmanları ile İtalya'nın en önemli limanı olan bu şehirde eski liman, Piazza Ferrara, Dükalık Sarayı, tiyatro ve yeni borsa binası panoramik şehir turumuzda görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Milano hareket. Varışımızın ardından akşam saatlerinde Tüm misafirlerimiz için Ücretsiz Milano panoramik şehir turumuz. Çekici olmaktan ziyade şık, yaratıcı olmaktan ziyade varlıklı bir şehirdir Milano. Şüphesiz İtalya ekonomisinin can damarı ve İtalya'nın en görülesi şehirlerinden biridir. Yapılacak olan Milano şehir turunda, şehrin politik ve sosyal hayatının merkezi Galleria, sivri tepeli kuleleri, çan kuleleri ve heykelleri ile muazzam Duomo ve La Scala Tiyatrosu görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Milano/Bergamo yakınlarındaki otelimizde. Ekstra Cenova kültür turu: 65 Euro (Maxi paket ile 220 Euro paket indirimi imkanı)
2. Gün    Milano - Venedik
 
Sabah kahvaltımızın ardından Tüm misafirlerimiz için Ücretsiz Garda Gölü / Sirmione turumuz için hareket. İtalya'nın ve Avrupa'nın En büyük göllerinden Garda Gölü'nün kıyısında muhteşem doğası ve kale içi ile Sirmione Kasabası gezisi ve serbest zaman. Ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Verona turumuza katılma imkanı. Romeo ve Juliet’in şehri olarak bilinen Verona; her yıl sayısız turist akınına uğrar. Bunun başlıca nedeni şehrin kültürel, mimari ve tarihi eserleridir. Yıl boyunca organize edilen festival ve organizasyonlar ise şehre renk katar. Panoramik şehir turunda tarihi arena, Erbe Meydanı, Dükler Sarayı, Dante Meydanı, Scaligeri Mezar Anıtları ve Juliet'in evi bulunmaktadır. Verona turumuzun ardından Venedik'e doğru yola çıkıyoruz. Otelimize varışın ardından konaklama Venedik yakınlarındaki (Padova - Noventa - Treviso) otelimizde. 

”Romeo ve Juliet’in Şehri” Verona kültür turu: 65 Euro (Maxi paket ile 220 Euro paket indirimi imkanı)
3. Gün    Venedik
 
Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Venedik şehir turu ve Murano - Burano Adaları turumuz için hareket ediyoruz. Otobüsümüz ile Mestre’ye ulaşımımızın ardından bize özel kiralanan teknemiz ile ünlü San Marco Meydanı’na ulaşıp, Venedik şehir turumuza başlıyoruz. Dünya üzerinde görebileceğiniz en sihirli mekanlardan biridir Venedik. Denizin ortasına kondurulmuş muhteşem yapılardan oluşan ve üzerinden geçen yüzyıllardan etkilenmeden günümüze gelen bu güzel şehir, insanın görmeden ve içinde yaşayıp o nemli havasını solumadan gözünde canlandırabileceği bir yer değildir. Rehberlerimiz eşliğinde yapılacak panoramik Venedik şehir turunda ünlü San Marco Bazilikası ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzu takiben yine özel teknemiz ile yapılacak Venedik’in simgesi camdan yapılan süs ve takı eşyaları ile ünlü Murano Adası ve rengarenk evleri, balıkçılığı, deniz ürünleri lokantaları ve dantel işleri ile ünlü Burano Adası gezilerimiz. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. Özel Tekne ile Venedik Adası ve Murano-Burano Adaları kültür turu: 65 Euro (Maxi paket ile 220 Euro paket indirimi imkanı)
4. Gün    Venedik - Floransa - Roma
 
Sabah kahvaltımızın ardından aşktan tarihe, politikadan sanata İtalyanları İtalyan yapan tüm özellikleri yaşatan muhteşem şehir Floransa´ya transfer ve TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ şehir turumuz. Şehir turunda görülecek yerler arasında, yapımı yüzyıllar sürmüş ünlü Duomo (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane ve cennetin kapıları olarak adlandırılan rölyeflerle süslü kapısı, Senyörlük Sarayı, şehri bölen Arno Nehrinin üzerindeki en eski köprü olan “Ponte Vecchio”, adeta bir heykel müzesi görünümündeki ünlü Signoria Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası vereceğimiz serbest zamanın ardından yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde Roma yakınlarındaki otelimize varış. Konaklama Roma'daki otelimizde.
5. Gün    Roma
 
Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ tarihte ve günümüzde dünyanın en çarpıcı ve en güzel kültür merkezlerinden İtalya'nın başkenti Roma şehir turumuz. Roma için, kent o kadar fazlasıyla güzel ki ilham perilerine pek iş düşmüyor derler. Yapılacak Panoramik Roma şehir turumuzda, Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı, Roma Forumları, Via Del Corso, Vatikan Cumhuriyeti ve San Pietro Bazilikası(dışarıdan) görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından serbest zaman. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz ile birlikte İtalyanların hafta sonu tatilleri için tercih ettikleri Romanın hemen dışındaki turistik bölgesindeki küçük kasabalarını geziyor, Nemi gölü ve Nemi Kasabasında bölgenin dağ çilekli likörleri ve dağ çilekli turtalarından tatma imkanı buluyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte Roma gece turu. Şehri gece ışıkları altında keşfetme şansı bulacağınız turumuzda rehber eşliğinde Roma'nın en önemli meydanlarında keyifli bir yürüyüş ve akşam yemeği için serbest zaman. Konaklama Roma'daki otelimizde. Roma gece turu: 35 Euro (Maxi paket ile 220 Euro paket indirimi imkanı) Nemi kültür turu: 45 Euro (Maxi paket ile 220 Euro paket indirimi imkanı)
6. Gün    Roma
 
Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra Napoli - Sorrento gezimiz. Antik dünyanın hiçbir zaman tamamen ortadan kaybolmamış birkaç Avrupa kentinden biridir ve tarihte "Öğle Güneşinin Ülkesi" diye bilinir Napoli. Napoli'de yapacağımız panoramik şehir turumuzda 16. yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma'daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Angev’in Kalesi ve Napoli Limanı görülecek yerler arasında. Ardından dillere destan Amalfi Sahilleri’nin güzel şehri Sorrento gezimiz. Limon bahçeleri ile deniz arasında yerleşmiş bu küçük şehrin dar sokaklarında keyifli bir tur ve serbest zaman. Gezimiz sonrası geri dönüş yolculuğu. Konaklama Roma'daki otelimizde. Napoli-Sorrento kültür turu: 95 Euro (Maxi paket ile 220 Euro paket indirimi imkanı)
7. Gün    Roma - Montecatini
 
Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Toscana İncileri (Siena- San Gimignano- Lucca ) turumuz için hareket ediyoruz. Muhteşem Toscana bölgesinin üç incisini kapsayan turumuzda ilk durağımız kahverengimsi, kızılımsı tuğladan evleri, dar sokakları, parke taşları, lüks mağazaları, sevimli kafeleri, Ortaçağ'da yapılan at yarışları (Palio) ile ünlü UNESCO’nun dünya kültür mirası listesindeki Siena şehri. Piazza del Campo (Campo Meydanı), Senyörlük sarayı, Torre del Mangia (Mangia Kulesi), Duomo, Accademia Chigiana Siena panoramik şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasında. Ardından ziyaret edeceğimiz San Gimignano; 12. ve 13. yüzyılda rakip soylu aileler tarafından inşa edilmiştir. Burada Cisterne Meydanını ziyaret ediyor ve uygun fiyatlara şarap alışverişi imkanı buluyoruz. Ardından Rönesans döneminden kalma surları ile ünlü şehir Lucca’da keyifli saatler. Gezilerimizi takiben Montecatini bölgesindeki otelimize yerleşme. Konaklama otelimizde. Toscana İncileri (Siena - San Gimignano - Lucca): 95 Euro (Maxi paket ile 220 Euro paket indirimi imkanı)
8. Gün    Montecatini - Pisa - İstanbul
 
Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Pisa gezimiz. Floransa'yı boydan boya ikiye ayıran Arno Nehri'nin denize döküldüğü Pisa şehrinde Piazza dei Miracoli (mucizeler meydanı), Vaftizhane, Katedral ve Katedralin Çan Kulesi olarak yapılan dünyaca ünlü eğik Pisa Kulesi'ni görüyoruz. Ardından Pisa Hava limanı’na hareket. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK1400 sefer sayılı tarifeli uçuşumuz ile saat 13:25’de İstanbul'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17:10’da varış ve başka bir turumuzda buluşmak üzere vedalaşma.
Ulaşım Kalkış Noktaları
 • İstanbul - Pisa
 • Pisa - İstanbul
 • Açıklamalar
  • Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
  • Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
  • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
  • Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
  • Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
  • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
  • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır.
  • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
  • 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
  • Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
  • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup, giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
  • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
  • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
  • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
  • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
  • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
  • Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
  • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
  • Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
  • T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
  • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
  • Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  • Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
  • T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
  • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatilsepeti.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
  Not : Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.
  Gemi Aktiviteleri
  Samsung Galaxy Note 7 Hakkında Önemli Bilgilendirme !

  Pegasus Havayolları Uçuşlarında;
  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Havacılık Emniyeti Teşkilatı (EASA) tarafından yapılan uyarılar doğrultusunda uçakta yangın riskine binaen, Samsung Galaxy Note 7 telefonların uçuş esnasında kapatılması, şarja takılmaması, bagajlarda taşınmaması gerekmektedir. Kabinde taşınacak telefonun hasar görmesi, ısınması, duman salınımı ve kaybolması durumunda acilen kabin ekibine bildirmesini rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Türk Havayolları Uçuşlarında;
  Ortaklığımızca icra edilen tüm seferlerde Samsung Galaxy Note 7 cihazlarının oluşturduğu güvenlik riski sebebiyle yolcu üzerinde, kabin bagajında, kayıtlı bagajlarda veya kargo olarak uçaklara kabul edilmeyeceğini siz değerli yolcularımıza bildiririz.

  Kamu İzinleri Yasağının Kaldırılması Hakkında Önemli Duyuru

  OHAL kararı alınması sonrası, Normal ve Yeşil Pasaportlu yolcular için havalimanı pasaport kontrolü güncel prosedürü aşağıdaki gibidir. (OHAL durumu nedeni ile aşağıdaki prosedür uygulamada değişiklik gösterebilir.)

  Yurtdışı çıkış işlemleri tamamen pasaport polisinin idaresindedir. Bu uygulamaların zaman alması ve havalimanına girişlerde ekstra kontrol olmasından dolayı, havalimanı yetkilileri ve pasaport polisleri tarafından uçuştan en az 5 saat önce havalimanında bulunulması önerilmektedir.

  • Normal pasaportlu yolcuların pasaport kontrolünden geçerken yanlarında mutlaka işyeri kimliği, işyerinden alınmış bir yazı veya kartvizit olması gerekiyor. İlaveten SGK dökümü de istenen evraklar arasında (e-devlet’ten barkodlu SGK hizmet dökümü çıktısı alınmalıdır.)
  • Öğrencilerin yanlarında öğrenci belgelerini bulundurmaları gerekmektedir.
  • Emekli ya da Bağkur'a bağlı tüm yolcuların yanlarında mutlaka SGK dökümünün olması gerekmektedir. (e-devlet üzerinden SGK hizmetlerine girilerek, barkodlu hizmet dökümü çıktısı alınmalıdır.)
  • Kamu çalışanı tüm yolcuların mutlaka çalıştığı kuruma ait bir yazı ve yazıda da "yurtdışına çıkmasına mani bir durumu yoktur" ibaresinin yer alması gerekmektedir.
  • Yeşil pasaportlu olup aktif olarak kamuda çalışan yolcular havalimanlarında önce vize ihlal bölümüne (AHL için G kontuarının arkasında bulunan) gitmeleri gerekiyor. Burada GBT araştırması yapıldıktan sonra seyahat edecek kişilerden bilet, pasaport ve çalıştığı kurumdan alınmış "yurtdışına çıkmasına mani bir durumu yoktur" yazısının ıslak imzalı hali isteniyor. İşyeri yazısında bu ibare yer almayanların uçuşuna izin verilmeyeceği ısrarla belirtiliyor. Tüm evraklar tam ise, uçmasına izin veriliyor.
  • Yeşil pasaportlu emekli yolcuların ise; emeklilik kartlarını yanlarında bulundurarak vize ihlal bölümüne gitmeleri gerekmekte olup, pasaport ve biletlerini ibraz etmeleri gerekiyor. Mümkünse bağlı oldukları emekli kurumundan alacakları “yurtdışına çıkmasında bir engel yoktur” ibareli kağıtla birlikte GBT araştırması sonucunda herhangi bir sorun yok ise uçmalarına izin veriliyor.
  • Asker emeklisi yolcuların GBT'si için ise ayrı bir bölüm ile iletişime geçilmekte. Emeklilik kartı ve bağlı oldukları emekli kurumdan “yurtdışına çıkmasında bir engel yoktur” yazısı ile birlikte yapılan araştırma sonucunda herhangi bir sorun çıkmaz ise uçmalarına izin veriliyor.

  ÖNEMLİ NOT: Cruise rezervasyonları için liman polisi E-DEVLET’TEN ALINAN SGK DÖKÜMLERİNİ KABUL ETMEMEKTEDİR. Misafirlerimizin SGK kurumundan ıslak imzalı, kaşeli hizmet dökümü almaları gerekmektedir.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları
  172.16.11.105
  Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 0 san. 202 sal.