444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Promosyon Kuzey Avrupa Işıkları Turu

(06 Mayıs - 13 Mayıs 2018)
Ziyaret Edilecek Yerler
 • Stockholm
 • Malmö
 • Kopenhag
 • Hamburg
 • Bremen
 • Münster
 • Amsterdam
[+] Daha Fazla Göster
Ulaşım: Atlas Global Havayolları İle
Tur Kodu: 68743
Tur Tarihleri:
3* & 4* Oteller Vb. (Şehirdışı)
Ekstra Turlar Ve Çevre Gezileri Dahil
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
649,00
2.959,44
649,00
2.959,44
959,00
4.373,04
0-2 yaş 3-12 yaş
55,00
250,80
599,00
2.731,44
Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
Kredi Kartına 9 Taksit
Ekstra Turlar Ve Çevre Gezileri Dahil
15 Ekim tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 06 Mayıs-15 Ekim günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.
Fiyata Dahil Hizmetler
- Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
- Belirtilen Otellerde Konaklama - (7 Gece Oda Kahvaltı Konaklama)
- Alan - Otel / Otel - Alan Transferi ve Şehirlerarası Transferler
- Havaalanı Vergileri
- Panaromik Şehir Turları
- Programda Belirtilen Turlar - (Programda belirtilen extra turlar ve çevre gezileri)
- Rehberlik Hizmetleri
- Şehir Vergileri
- Zorunlu Seyahat Sigortası
- Ekstra Turlar
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
- Vize Ücreti(Opsiyonel)120,00 EUR
- Yurtdışı Çıkış Harcı
- Kişisel Harcamalar
- Seyahat Sağlık Sigortası(Opsiyonel)20,00 EUR (0-70 yaş)
40,00 EUR (70-100 yaş)
- Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Bahşişler
- Iç Hat Bağlantı Uçuşu
- Vize Ücreti (Ankara)(Opsiyonel)140,00 EUR
- Vize Ücreti (İzmir)(Opsiyonel)140,00 EUR
Tur Programı
1. Gün    İstanbul - Stockholm
  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde acente yetkilisi ile 09:00'da buluşuyoruz. Pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Atlas Global’in KK 6120 sefer sayılı uçuşu ile 11:30’da Stockholm’e hareket ediyoruz. Yaklaşık olarak 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Yerel saat ile 13:05 ‘de Stockholm’ e varış. Stockholm ‘e varışımız ve valiz işlemleri ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otele transfer ve günün kalan kısmında serbest zaman.
2. Gün    Stockholm
  Sabah kahvaltısı ardından bizleri özel otobüsümüzle panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turu için hareket ediyoruz. 14 ada üzerine kurulu, kuzeyin Venedik’i olarak anılan bu büyüleyici şehirde, Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Djurgarden Parkı, Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası ve Borsa Binası ile Kunqsrad Parkı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası şehir merkezinde serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde özel talepleriniz için rehberinize danışabilirsiniz.
3. Gün    Stockholm - Malmö - Kopenhag
  Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Otobüsümüz ile Kopenhag’a doğru hareket ediyoruz.
Yolculuğumuza İsveç’in en büyük 2. gölü olan Vattern Gölü’nün doyumsuz manzarası ve göl boyunca sıralanan şirin İsveç köyleri refakat edecektir. Yaklaşık 600 Km. ‘lik yolculuğumuz esnasında Vattern Gölü ‘nün kıyısında yer alan Vadstena Kasabası’na uğradığımızda kendinizi yeşile ve Vattern Gölü ‘nün masmavi rengine doymuş hissedeceksiniz.
İsveç’in 3. büyük kenti olan Malmö’yü ziyaret ediyoruz. Malmö kalesi, Turning Törso binası, Liman bölgesi gördükten sonra şehir merkezinde alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zamanımız olacak. Daha sonra bir mühendislik harikası, dünyanın ikinci büyük köprüsü olan Oresund’dan (8500 mt) geçerek yolculuğumuza devam ediyoruz. Kopenhag’a varışımıza istinaden  otelimize transfer ve serbest zaman.
4. Gün    Kopenhag
  Kahvaltının ardından panaromik olarak gerçekleştireceğimiz şehir tanıtım turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda ilk olarak 1350 ‘li yıllardan kalma Hansa Evleri, tamamen siyah camdan yapılmış ve kentteki en modern bina olarak nitelendirilen Black Diamond ( Kara Elmas )  ve Kopenhag ‘ın simgesi olan Küçük Deniz Kızı Heykeli ‘ni görüyoruz. Ayrıca Parlamento Binası, Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı ve Borsa Binası da görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası şehir merkezinde serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde özel talepleriniz için rehberinize danışabilirsiniz.
5. Gün    Kopenhag - Hamburg - Bremen
  Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile Masallar şehri Bremen’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde Avrupa’nın en büyük ikinci limanına ev sahipliği yapan, Orta ve Kuzey Avrupa ticaretinin dünyaya açılan kapısı, kanallar şehri Hamburg’u ziyaret ediyoruz. Yapacağımız panoramik şehir tanıtım turu esnasında Şehir Limanı, Binnen ve Aussenalster gölleri, Balık Pazarı, Hamburg Tren Garı, Rathaus Kulesi, Reeperbahn Caddesini göreceğiz. Panoramik şehri sonrasında Bremen ‘e olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Ardından Bremen eyaletinin başkenti olan Bremen kenti, Weser Irmağı'nın kıyısında eşsiz güzelliğiyle bizleri karşılıyor. Bremen ‘e varışımız ardından otelimize transfer.
6. Gün    Bremen - Münster - Amsterdam
  Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve Bremen panoramik şehir turu düzenliyoruz. Şehir turu esnasında, Bremen Mızıkacılarına ait Heykel, Hükümet Konağı, St. Petri Kilisesi, zaanatkar odası "Schütting", ticaret evleri, Bremen'in simgesi ve hürriyet sembolü olan Roland-Heykeli, Fall Kulesi, Böttcher Caddesi göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında bizleri özel otobüsümüz ile Münster’e doğru hareket ediyoruz. 24 Ekim 1648 yılında imzalanan Vestfalya barış antlaşması ile Barışın şehri olarak tarihteki yerini alan şehir, günümüzde ise bisikletçilerin şehri olarak adlandırılıyor. Her gün 100.000 kişinin bisiklet ile ulaşımını sağladığı park ve yeşilliklerle dolu bu güzel kentte yapacağımız şehir turu esnasında, kentin merkezi olarak bilinen Prinzipalmarkt ve çatıları üçgen alınlıklı evler ile arkadlar, Barış Salonu'nun (Friedenssaal) bulunduğu Gotik belediye sarayı, 13-15. yüzyıllar arasında inşa edilmiş St. Ludger, St. Lambert, Meryem Ana, St. Martin ve St. Moritz kiliseleri göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam’a olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Amsterdam ‘a varışımız ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
7. Gün    Amsterdam
  Kahvaltının ardından düzenlenecek olan Amsterdam Kanal Turu ve dünyaca ünlü Elmas Fabrikası turu ve panoramik şehir tanıtım turu esnasında Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır.
Tur sonrası şehir merkezinde serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde özel talepleriniz için rehberinize danışabilirsiniz.
8. Gün    Amsterdam - İstanbul
  Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile Havalimanına transfer, pasaport ve bilet işlemlerinin ardından Atlas Global’in KK6040 sefer sayılı uçuşu ile 14.30’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 20.30’da İstanbul Atatürk Havalimanı ‘na varış.
Ulaşım Kalkış Noktaları
 • İstanbul - Stockholm
 • Amsterdam - İstanbul
 • Açıklamalar
  Promosyon Turlarda; İptal, Değişiklik ve İade Yapılamaz.


  • Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
  • Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
  • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
  • Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
  • Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
  • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
  • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır.
  • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
  • 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.
  • Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
  • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
  • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
  • Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
  • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
  • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
  • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
  • Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
  • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
  • Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
  • T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
  • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
  • Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  • Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
  • T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
  • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatilsepeti.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
  Not : Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
  Gemi Aktiviteleri
  Kamu İzinleri Yasağının Kaldırılması Hakkında Önemli Duyuru

  OHAL kararı alınması sonrası, Normal ve Yeşil Pasaportlu yolcular için havalimanı pasaport kontrolü güncel prosedürü aşağıdaki gibidir. (OHAL durumu nedeni ile aşağıdaki prosedür uygulamada değişiklik gösterebilir.)

  Yurtdışı çıkış işlemleri tamamen pasaport polisinin idaresindedir. Bu uygulamaların zaman alması ve havalimanına girişlerde ekstra kontrol olmasından dolayı, havalimanı yetkilileri ve pasaport polisleri tarafından uçuştan en az 5 saat önce havalimanında bulunulması önerilmektedir.

  • Normal pasaportlu yolcuların pasaport kontrolünden geçerken yanlarında mutlaka işyeri kimliği, işyerinden alınmış bir yazı veya kartvizit olması gerekiyor. İlaveten SGK dökümü de istenen evraklar arasında (e-devlet'ten barkodlu SGK hizmet dökümü çıktısı alınmalıdır.)
  • Öğrencilerin yanlarında öğrenci belgelerini bulundurmaları gerekmektedir.
  • Emekli ya da Bağkur'a bağlı tüm yolcuların yanlarında mutlaka SGK dökümünün olması gerekmektedir. (e-devlet üzerinden SGK hizmetlerine girilerek, barkodlu hizmet dökümü çıktısı alınmalıdır.)
  • Kamu çalışanı tüm yolcuların mutlaka çalıştığı kuruma ait bir yazı ve yazıda da "yurtdışına çıkmasına mani bir durumu yoktur" ibaresinin yer alması gerekmektedir.
  • Yeşil pasaportlu olup aktif olarak kamuda çalışan yolcular havalimanlarında önce vize ihlal bölümüne (AHL için G kontuarının arkasında bulunan) gitmeleri gerekiyor. Burada GBT araştırması yapıldıktan sonra seyahat edecek kişilerden bilet, pasaport ve çalıştığı kurumdan alınmış "yurtdışına çıkmasına mani bir durumu yoktur" yazısının ıslak imzalı hali isteniyor. İşyeri yazısında bu ibare yer almayanların uçuşuna izin verilmeyeceği ısrarla belirtiliyor. Tüm evraklar tam ise, uçmasına izin veriliyor.
  • Yeşil pasaportlu emekli yolcuların ise; emeklilik kartlarını yanlarında bulundurarak vize ihlal bölümüne gitmeleri gerekmekte olup, pasaport ve biletlerini ibraz etmeleri gerekiyor. Mümkünse bağlı oldukları emekli kurumundan alacakları "yurtdışına çıkmasında bir engel yoktur" ibareli kağıtla birlikte GBT araştırması sonucunda herhangi bir sorun yok ise uçmalarına izin veriliyor.
  • Asker emeklisi yolcuların GBT'si için ise ayrı bir bölüm ile iletişime geçilmekte. Emeklilik kartı ve bağlı oldukları emekli kurumdan "yurtdışına çıkmasında bir engel yoktur" yazısı ile birlikte yapılan araştırma sonucunda herhangi bir sorun çıkmaz ise uçmalarına izin veriliyor.

  ÖNEMLİ NOT: Cruise rezervasyonları için liman polisi E-DEVLET'TEN ALINAN SGK DÖKÜMLERİNİ KABUL ETMEMEKTEDİR. Misafirlerimizin SGK kurumundan ıslak imzalı, kaşeli hizmet dökümü almaları gerekmektedir.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları
  172.16.11.95
  Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 2 san. 90 sal.