444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Sapanca & Maşukiye & Kartepe Turu

(03 Mart - 03 Mart 2018)
Ziyaret Edilecek Yerler
 • Sapanca
 • Maşukiye
 • Kartepe
[+] Daha Fazla Göster
Ulaşım: Lüks Otobüsler İle
Tur Kodu: 70706
Tur Tarihleri:
Günübirlik Tur
Son dakika %10 + 9 Taksit
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
133,00
119,70
133,00
119,70
133,00
119,70
- 3-12 yaş
-
133,00
119,70
'e özel ekstrede %5 indirim
Rezervasyon Yap
Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
Kredi Kartına 9 Taksit
Son dakika %10 + 9 Taksit
05 Mart tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 25 Şubat-25 Mart günleri arasındaki turlarda, Günübirlik Tur paket tipi için geçerlidir.

Diğer tarihlerde uygulanabilir kampanyalar

Erken rezervasyon %10 + 9 Taksit
05 Mart tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 31 Mart-30 Aralık günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Fiyata Dahil Hizmetler
- Lüks Otobüsler İle Ulaşım
- İkramlar - (Otobüs İçi İkramlar)
- Çevre Gezileri
- Rehberlik Hizmetleri
- Programda Belirtilen Yemekler - (Maşukiye’de Özel Köy Kahvaltısı (Kiremitte Köy Peyniri, Kiremitte Köy Yumurtası, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Reçel, Bal, Kaymak, Tereyağı, Zeytin, Patates Cipsi, Sigara Böreği, Acuka, Domates, Salatalık, Yeşil Biber, Söğüş, Kızarmış Ekmek, Limitsiz Çay) / 1 Adet Öğle Yemeği ( Kiremitte Alabalık ya da Köfte, Kiremitte ½ Mantar ya da ½ Köy Peyniri, Salata 1 İçecek dâhil)
- Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
- Kişisel Harcamalar
- Ekstra Turlar
- Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Kayak Ekipmanları
Tur Programı
1. Gün    Maşukiye - Kartepe - Zipline - Kartepe - Kayak İmkanı - Sapanca - Sapanca Gölü - İstanbul
  06.00 Beylikdüzü Shell Benzin İstasyonu (Marmara Park Karşısı)
07.00 Merter Metro İstasyonu Yanı İSPARK Otoparkı
07.30 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro İstasyonu Çıkışı (Denizbank Karşısı)
08.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı
08.20 Kartal Yemek Center Önü
08.30 Gebze Center Avm Önü
Tur Sonu iniş Noktaları:
Gebze Center AVM karşısı / İstanbul yönü (Gebze Center AVM den biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
Kartal Köprüsü altı / Kadıköy yönü (Kartal Yemek Center’ den biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
Göztepe Köprüsü / Kadıköy yönü (Medeniyet Üniversitesi’nden biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
Gayrettepe Denizbank Önü / Mecidiyeköy yönü (Gayrettepe Metro istasyon önünden biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
Merter Metro İstasyonu yanı İspark Otoparkı / Dileyen misafirlerimiz dönüş yolunda Ayvansaray Durağında da iniş yapabilirler.
Beylikdüzü Marmara Park Avm Önü / Beylikdüzü Shell Benzin istasyonundan biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.
Acentenin konforlu otobüsleri ile yaptığımız yolculuk sonrasında Maşukiye'ye ulaşıyoruz. Maşukiye; Samanlı Dağı Kartepe eteklerinde yer alan, Orman içinden akan Yayla Derenin oluşturduğu çağlayanlar üzerine kurulu restoran, çiftlik, piknik alanları, seyir terasları, pınarlar arasında bir huzur beldesidir. Doğa ile baş başa kalıp, orman içinde dolaşıp, toprağa basıp, su ve kuş sesi dinleyip, haftanın yorgunluğunu burada atabilirsiniz. Masukiye’de aldığımız serpme kahvaltı sonrası verilen serbest zamanda dileyenler yürüyüş yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz de atv kiralayabilir veya zipline ile uçmanın keyfine varabilirler. (EKSTRA) Maşukiye gezimizin ardından 1600 – 1850m yükseklik kuşağı üzerinde yer alan Kartepe Kayak Merkezi’ne ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz kayak yapabilir veya kızakla kayabilirler. (Hava şartları müsait olduğu takdirde) Rehberimizin belirteceği saatte otobüsümüzde buluşarak Maşukiye'de bulunan restoranımızda öğle yemeklerimizi alıp, şehir gürültüsünden ve stresinden kaçmak isteyenlerin tercih ettiği mekânlardan biri olan Sapanca'ya ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz göl kenarında yürüyüş yapabilir, muhteşem fotograflar cekebilirler. Serbest zaman sonrasında dileyen misafirlerimizin reçel, pişmaniye vb yöresel ürünlerin tadına bakabileceği ve aynı zamanda alışveriş yapabileceği noktada verilen mola sonrasında dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’ da siz değerli misafirlerimizi aldığımız kalkış noktalarında bırakarak bir başka acente organizasyonunda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.
Ulaşım Kalkış Noktaları
 • 06.00 Beylikdüzü Shell Benzin İstasyonu (Marmara Park Karşısı)
 • 07.00 Merter Metro İstasyonu Yanı İSPARK Otoparkı
 • 07.30 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro İstasyonu Çıkışı (Denizbank Karşısı)
 • 08.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı
 • 08.20 Kartal Yemek Center Önü
 • 08.30 Gebze Center Avm Önü
 • Açıklamalar
  Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 
  Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir. 

  Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir. 

  Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) 
  • Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz) 
  • Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.) 
  • Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir) 

  Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) 
  • Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

  Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) 
  • Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
  • Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
  • Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
  • Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
  Gemi Aktiviteleri
  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları
  172.16.11.215
  Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 2 san. 340 sal.