444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00
TÜRKİYE'DE İLK VE TEK: ULUDAĞ LIVE

ULUDAĞ PİSTLERİNİ CEPTEN VE İNTERNETTEN CANLI İZLEME FIRSATI TATİLSEPETİ.COM'DA

Tatilsepeti.com'un yeni uygulaması Uludağ Live ile Uludağ'ı canlı izlemek, Uludağ hava durumu hakkında bilgi sahibi olmak, Uludağ pistlerindeki kar kalınlığını öğrenmek, Uludağ pistleri hakkında bilgi sahibi olmak ve Uludağ'ı canlı izlemek mümkün. Tatilsepeti.com yeni uygulaması ile 8 farklı noktadaki Uludağ kameraları aracılığıyla Uludağ pistlerini anında görebilirsiniz. Harita üzerinde istediğiniz kameraya tıklayarak anlık görüntülere ulaşabilirsiniz. UludağLive iPhone ve Android uygulamalarını cep telefonunuza indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
Beceren Pisti İtalyan Pisti Karinna-Baia Teleski Kırkgözler Pisti Maden Pisti Tutyeli ve Kuşaklıkaya Pisti Cennet Pisti Alkoçlar ve Cehennem Pisti

Neden Uludağ Live ?

1. ULUDAĞ HAVA DURUMU

Bu uygulama ile Uludağ hava durumu tahminlerini günlük ve haftalık olarak takip edebilirsiniz.

2. ULUDAĞ KAR KALINLIĞI

Tatilsepeti'nin Uludağ Live uygulaması ile Uludağ pistlerindeki kar kalınlığını an itibariyle öğrenebilirsiniz. Kayak severler evden çıkmadan Uludağ kar durumunu sorgulayıp planlarını yapabilirler.

3. ULUDAĞ KAYAK MERKEZLERİ

Uludağ Live aracılığı ile Uludağ kayak merkezleri hakkında detaylı bilgi alabilir, Uludağ haritasına, Uludağ pistleri konum bilgisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca anlık olarak teleski ve telesiyej yoğunluklarını görebilir; en müsait olanlara yönelip zaman kaybından kurtulabilirsiniz.

4. ULUDAĞ CANLI

8 farklı kamera ile Uludağ pistlerini canlı olarak izleyebilir, Uludağ kar durumu hakkında son durumu öğrenebilirsiniz. Hangi teleski ve telesiyejler çalışıyor, Uludağ pistlerinde yoğunluk nasıl, hangi pistler daha müsait gibi soruların cevapları Uludağ Live ile cebinizde.

5. ULUDAĞ OTELLERİ

Tatilsepeti'nin yepyeni uygulaması ile Uludağ otellerinde son dakika indirimleri, müsaitlik bilgisi hakkında anında haberdar olup, cep telefonunuzdan rezervasyon yapmanız artık çok kolay.
Başa Dön
Neden tatilsepeti.com?
Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
Avantajlı ödeme seçenekleri
300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
Tatil Sepeti İş Ortakları