444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00
Sonuçları Filtrele

Roma Otelleri

2 Yetişkin - 08.03.2018 - 09.03.2018 tarihleri için Roma otelleri araması yapılmıştır.
Roma otelleri: Hotel Alimandi Vaticano
Near st. peter's basilica, Roma
Ücretsiz İnternet
'e özel ekstrede %5 indirim
4,5
853 Değerlendirme
Son 2 Oda
705,00
Toplam oda fiyatı
Roma otelleri: Daniel's Hotel
Near trevi fountain, Roma
Ücretsiz İnternet
'e özel ekstrede %5 indirim
4,5
203 Değerlendirme
Son 2 Oda
1.018,00
Toplam oda fiyatı
Hotel Artemide
Otelde Öde
Roma otelleri: Hotel Artemide
Near teatro dell'opera di roma, Roma
Ücretsiz İnternet
'e özel ekstrede %5 indirim
5,0
7018 Değerlendirme
Son 1 Oda
1.659,00
Toplam oda fiyatı
Roma otelleri: Hotel Diocleziano
Near teatro dell'opera di roma, Roma
Ücretsiz İnternet
'e özel ekstrede %5 indirim
4,5
2306 Değerlendirme
Son 3 Oda
580,00
Toplam oda fiyatı
Roma otelleri: Hotel Bled
In rome (esquilino), Roma
tatilsepeti.com Özel İndirimi %15 Ücretsiz İnternet
'e özel ekstrede %5 indirim
3,0
321 Değerlendirme
Son 4 Oda
385,00
333,00
Toplam oda fiyatı
Roma otelleri: Hotel Hiberia
Near roman forum, Roma
Ücretsiz İnternet
'e özel ekstrede %5 indirim
4,0
1116 Değerlendirme
Son 4 Oda
358,00
Toplam oda fiyatı
Roma otelleri: Aleph Rome Hotel Curio Collection By Hilton
Near galleria alberto sordi, Roma
'e özel ekstrede %5 indirim
5,0
65 Değerlendirme
1.416,00
Toplam oda fiyatı
Hotel Quirinale
Otelde Öde
Roma otelleri: Hotel Quirinale
Near teatro dell'opera di roma, Roma
Ücretsiz İnternet
'e özel ekstrede %5 indirim
4,0
3411 Değerlendirme
Son 1 Oda
841,00
Toplam oda fiyatı
Roma otelleri: Hotel Monte Cenci
Near campo de' fiori, Roma
tatilsepeti.com Özel İndirimi %40 Ücretsiz İnternet
'e özel ekstrede %5 indirim
4,5
272 Değerlendirme
Son 4 Oda
1.625,00
1.024,00
Toplam oda fiyatı
Roma otelleri: Residenza Di Ripetta
Near piazza del popolo, Roma
%20`ye Varan Çok Özel İndirimler Ücretsiz İnternet
'e özel ekstrede %5 indirim
4,0
657 Değerlendirme
651,00
530,00
Toplam oda fiyatı
 

Roma, İtalya

Roma Otelleri


Antik dönemlerden bu zamana kadar koruduğu güzelliği ile Roma, İtalya'nın başkenti olmakla beraber aynı zamanda dünyanın da kültür başkentlerinden birisi olarak görülür. Antik tarihi, sonsuz savaşları ve mitolojik inançları en iyi ve korunaklı şekilde yansıtabilen Roma, tarihi güzelliklerinin yanı sıra iklimi ve yerleşimi ile de harika bir şehirdir. Eğer siz de tatilinizi tarihin ve medeniyetin birleştiği görkemli bir Avrupa şehrinde yapmak istiyorsanız, şimdiden en uygun Roma otel fiyatlarını araştırıp cebinize uygun bir otel rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Roma Hakkında

Roma'ya yapılan bir yolculuk, aslında bir bakıma tarihe yapılan bir yolculuktur. Roma'yı önemli yanları açısından üç parçaya bölebiliriz. Öncelikle mutlaka herkesin görmesi gereken Katolik Kilisesi'nin dünya merkezi, Roma İmparatorluğu'ndan günümüze kadar kalmayı başaran yapıtlar ve elbette modern İtalyan mimarisini ve kültürünü yansıtan Roma'nın kendisi. Roma'nın çekici yanlarından birisi, bu üç elementi tek bir çatı altında, ahenk içinde taşıyabiliyor olmasıdır. Sanatçı ruhlu insanların kendilerini bir kez daha keşfetme şansını yakaladığı Roma, sizi her açıdan memnun edebilecek bir şehir.

Neden Roma Otellerini Seçmeliyim

Roma, Avrupa'nın en popüler şehirlerinden birisi olduğu için turizm açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Eğer amacınız tatilse, Roma'daki en uygun konaklama için Roma otelleri beğeninize sunulacaktır. Diğer Avrupa ülkelerine göre bütçenize kısmen daha uygun seçenekler sunan İtalya'nın başkenti Roma, sunduğu farklı fiyat aralıklarıyla mutlaka size uygun bir otele sahiptir. İtalya içindeki diğer şehirlere de rahatlıkla gidebileceğiniz bir yer olduğu için Roma, seyahatinize başlayacağınız ve bitireceğiniz yegane nokta olmalı. Böyle bir noktada uygun fiyatlı ve konforlu bir Roma oteli en iyi seçeneğiniz olacaktır.

Roma Otellerinde En Uygun Tatili Nasıl Yapabilirim

Roma'daki en uygun konaklama fırsatlarını kaçırmamak ve kampanyalardan yararlanabilmek için şehir kategorisini favorilerinize alabilir, sonucunda da çok uygun fiyatlara harika otellerde kalabilirsiniz. Tatilinizi cebinize en uygun hale getirmek için rezervasyonunuzu erkenden yaptırmak ve odanızı da önceden ayırtmak yapmanız gereken başlıca şeylerdendir. Böylece uçak biletinizi de erken rezervasyonunuza uygun bir şekilde erkenden alabilir, onu da uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Harika Roma otel fırsatları yakayabilirsiniz.

Roma'da Gezilmesi Gereken Yerler

Roma yoğunluklu olarak tarihi mekanlardan oluştuğu için, önceliğinizi de bu mekanlardan yana tutarak eşsiz bir macera yaşayabilirsiniz. Efsanevi devasa Kolezyum'u gezebilir, oradan Panteon'a geçebilir, Trevi Çeşmesi'nde büyülenebilir ve Santa Maria Maggiore Bazilikası'nda Rayonant periyodunun en iyi örneklerini görebilir, yüksek Gotik mimarisini tadabilirsiniz. Roma'nın birbirinden güzel müzelerini de gezdikten sonra tarihi Vatikan Şehri'ne bir ziyarette bulunabilir ve Avrupa'nın en zengin kültürlerinden birisine şahit olabilirsiniz.


Roma'da Yapılması Gereken Aktiviteler

Roma neleriyle ünlü diye sorarsanız, muhtemelen tarihi anıtları ve sıcak ikliminden sonra bisiklet turları devreye girer. Tarihi şehirin etrafında daima düzenlenen bir bisiklet turu olur ve istediğiniz takdirde siz de bir bisiklet kiralayarak bu turdaki yerinizi alıp, tarihi bölgeleri gezerken temiz havayı da içinize çekebilirsiniz. Bisiklet turlarının yanı sıra, Roma'da tarihi müzeleri gezebilir ve şehir merkezindeki antik dükkanlardan dünyanın başka hiçbir yerinde göremeyeceğiniz eşyalar satın alabilirsiniz.

Roma'da Mutlaka Yenilmesi Gerekenler

İtalya'nın başkenti olan Roma'da elbette ki yemeniz gereken şeylerin başında makarna ve pizza geliyor. Birbirinden köklü ve profesyonel restoranlarda pizzanızı ve makarnanızı yemeden önce bir de Roma'da oldukça ünlü olan fritti yiyeceklerini denemeniz gerekiyor. Farklı besinlerin kızartılarak elde yenebilecek ufak porsiyonlar haline getirildiği frittiler, ana yemekten önce iştahınızı açmak için yiyebileceğiniz harika yiyeceklerdir. Roma'ya gittiğinizde tatmanız gereken yemeklere bir de Fiori di Zucca'yı eklemenizde fayda var. Püre haline getirilmiş kabak çiçekler, dolup taşan mozarella ve ançuez. Mutlaka denemeniz gereken bir lezzet.

Eğer tarihin ve medeniyetin bir arada olduğu, harika bir macera yaşamak istiyorsanız en uygun Roma otellerini inceleyerek rezervasyonunuzu erkenden yaptırın ve hesaplı Roma otel fiyatları ile eşsiz bir tatilin tadını çıkarın.
Başa Dön
Neden tatilsepeti.com?
Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
Avantajlı ödeme seçenekleri
300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
Tatil Sepeti İş Ortakları
Roma, İtalya Otelleri
172.16.11.211
Expedia Yükleme süresi: 0 dak. 5 san. 787 sal.Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 7 san. 690 sal.