Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Tesis ile ilgili detaylı bilgi için 444 44 20 nolu çağrı merkezimizi arayabilir ya da buraya tıklayarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Adapalas Otel Bursa Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

07:30 - 10:30 Sabah Kahvaltısı
 

Adapalas Otel Bursa Genel Bilgiler
Çekirge bölgesinde bulunan Adapalas Otel Bursa en son 2006 yılında yenilenmiştir. Otel Yenişehir 50 km,Sabiha Gökçen Havaalanı'na 140 km, Merkezde'ye 5 km, Çekirge'ye 0 km, Nilüfer'e 5 km uzaklıktadır.

Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde bulunan doktor, market hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Yenişehir 50 Km,Sabiha Gökçen HA 140 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 5 Km,Çekirge 0 Km,Nilüfer 5 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
31
Tesis Yenileme
2006
  • Doktor
  • Evcil Hayvan
  • Market
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
  • Hamam
  • Tv Salonu
Diğer Notlar

Turizm bakanlığından 3 yıldız belgeli otelimiz,Bursa'nın güzide semti Çekirgede hizmet vermektedir.Tatil veya iş gezilerinizde şifalı termal sularıyla,Bursa'nın muhteşem ova manzarasının beraberinde zengin sabah kahvaltısı ile hayatın stresinden uzaklaşmak isteyen şehrin güzide semti Çekirge'de huzur dolu bir ortam sunuyor.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.