Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
2+1 Standart Oda
2+1 Standart Oda
Teras Suite Oda
Teras Suite Oda
2+1 Suite Oda
2+1 Suite Oda

Alibeyoğlu Apart Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması: Tesis sadece oda hizmeti vermektedir.
Alibeyoğlu Apart Otel Genel Bilgiler
Alibeyoğlu Apart Otel Trabzon, Ortahisar bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Trabzon 2 km, Merkezde'ye 2 km, Uzungöl'e 100 km uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde bulunan fotoğrafçı, market, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Trabzon 2 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 2 Km,Uzungöl 100 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 600 - 750 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
6
  • Araç Kiralama
  • Asansör
  • Fotoğrafçı
  • Market
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
* Bu otel girişte evlilik cüzdanı talep etmektedir. Eksik olması durumunda otel rezervasyonu tek taraflı iptal edebilmektedir. Rezervasyonunuzu 444 44 20 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden yapmanızı rica ederiz.
Diğer Notlar

ALİBEYOĞLU APART; ŞEHİR MERKEZİNDE OLUP BİR ÇOK ÖNEMLİ LOKASYONA 1-5 KM MESAFEDE BULUNMAKTADIR. SUİT ODALARIMIZDA MUTFAKLA BERABER OTURMA ALANI OLUP İHTİYACINIZ OLAN TÜM ARAÇ VE GEREÇLER MEVCUTTUR. MİSAFİRLERİMİZİ KENDİ EVLERİNDE GİBİ HİSSETMELERİ İÇİN ELİMİZDEN GELEN HERŞEYİ YAPMAYA HAZIRIZ.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.