TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Standart Oteller Vb.
Son dakika %5 + 9 Taksit
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
1.155,00 TL
1.097,25 TL
1.099,00 TL
1.044,05 TL
1.399,00 TL
1.329,05 TL
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 9 Taksit
 • Son dakika %5 + 9 Taksit

  25 Haziran tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 24 Haziran-21 Temmuz günleri arasındaki turlarda, Standart Oteller Vb. paket tipi için geçerlidir.

 • Karne Hediyesi ! 2-12 Yaş Çocuklara %50 İndirim

  30 Temmuz tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 24 Haziran-30 Kasım günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Diğer Tarihlerde Uygulanabilir Kampanyalar
 • Erken rezervasyon %5 + 9 Taksit

  25 Haziran tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 22 Temmuz-03 Kasım günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Advantage Card
  8 (2 + 6) Taksit
 • Advantage Card
  9 (3 + 6) Taksit
 • Axess Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Axess Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • Maximum Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Maximum Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • World Card
  2 Taksit
 • World Card
  6 Taksit
 • World Card
  9 Taksit
 • Bonus Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Bonus Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • Miles-Smiles
  6 (3 + 3) Taksit
 • Miles-Smiles
  9 (6 + 3) Taksit
 • Card Finans
  6 (3 + 3) Taksit
 • Card Finans
  9 (6 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  7 (2 + 5) Taksit
 • Halkbank Card
  9 (4 + 5) Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 2. Belirtilen Otellerde Konaklama (5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
 3. İkramlar (Otobüs İçi İkramlar)
 4. Çevre Gezileri
 5. Rehberlik Hizmetleri
 6. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri (Özel idare ve belediyelere ait işletmelerin giriş ücretleri)
 7. Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Kişisel Harcamalar
 2. Öğle Yemekleri
 3. İçecekler
 4. Ekstra Turlar
 5. Müze Kart

Tur Programı

1. Gün

Gece Yolculuğu

23.00 Sıhhıye Atatürk Lisesi Önü 
23.30 Ankara Armada Önü 
23.59 Ümitköy Galeria 

Mola yerleri: Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri 
Güzergah: Ankara , Polatlı , Emirdağ , Afyon, Sandıklı, Burdur, Antalya / Toplam mesafe 549 KM

(Sıhhıye Sezenler Sokak'tan Binen Misafirlerimiz Dönüşte Kızılay AVM Karşısında İnmelidir) 
2. Gün

Antalya - Aspendos - Rafting - Düden Şelalesi

Sabah saatlerinde Antalya’ da bulunan otelimize ulaşıyoruz. (Doluluk nedeniyle otele öğleden sonra girilmesi gerekirse, Rafting programı öne alınabilir. Bu yüzden Rafting için plaj malzemelerinizi yanınıza almanız önerilir. Rafting merkezinde soyunma kabinleri mevcuttur.) Otobüsümüz bizleri eski bir antik kent olan, Türklerin ilk bölgeye geldiklerinde yöredeki tarihi kalıntıları Saba Melikesi Belkıs ın ülkesine benzettiklerinden dolayı ; “Belkıs” ismini verdikleri ASPENDOS a götürüyor. Buradaki tiyatronun gezilip anlatılmasından sonra otobüsümüzle bir Milli Park ve tabiat harikası olan Köprülü Kanyona ulaşıyoruz . Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, RAFTİNG heyecanını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (EKSTRA). Gün boyu sürecek olan bu aktivitenin sonrasındaki durağımız, Türkiye’nin sayılı şelalelerinden birisi olan Düden Şelalesi olacak. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.


Kahvaltı: Yol güzergâhında bulunan tesisimizde alınacak olup (ekstra )
Öğle yemeği: Rafting aktivitesine  dâhil. Restoranda öğle yemeği–Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve. Aktiviteye katılmayan misafirler için yemek ekstradır.
Akşam yemeği: Tur ücretine  dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergâh: Ankara - Antalya – Aspendos – Düden Şelalesi 575 Km
3. Gün

Antalya - Kemer - Finike - Demre - Kekova Batık Şehir Tekne Turu - Simena-Saklıkent - Fethiye

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından Kemer, Bey Dağları ve Finike üzerinden Noel Baba’nın yaşadığı yer olan DEMRE ve oradan KEKOVA ‘nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan ÜÇAĞIZ ulaşıyoruz. Bineceğimiz teknemizle KEKOVA TEKNE TURU na başlıyoruz . Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane koyu , Hamidiye koyu , yolu olmayan SİMENA KÖYÜ , KEKOVA ADASI ve M.Ö ll.yy da bir depremle denizin dibine batmış olan BATIK ŞEHİR (1. mavi yolculuk) . Üçağız’dan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüze biniyoruz . Bu sefer yolumuz bizleri Akdeniz in incileri olan KAŞ ve KALKAN a götürüyor . Güzel manzaralar eşliğinde  vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Buradan Türkiye nin en önemli kanyonlarından biri olan SAKLIKENT e gidiyoruz. Burada içilen sıcak çaylarımız bize kanyondan çıkan soğuk suların serinliğinde doyumsuz anlar yaşatıyor ve günün sonuna doğru Fethiye deki otelimize yerleşme , akşam yemeği otelimizde . Gecesinde Fethiye barlar sokağı.(Ekstra)

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergâh: Antalya – Kemer – Kekova – Simena – Saklı Kent – Fethiye 345 Km
4. Gün

Yamaç Paraşütü - Tam gün 12 Adalar Mavi Yolculuk

Sabah otelimizde alınan kahvaltı ardından arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel jeeplerle muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenalini yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdenize tekrar âşık olacaksınız.(EKSTRA) 12 Adalar Mavi Yolculuğu’na katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Göçek marinadan hareket edecek teknemizle, Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında bol bol denize giriyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında; Yassıcalar Adası, Göçek Adası, Boynuzbükü Koyu, Akvaryum koyu (Domuz adası, Simavi Adası), Bedri Rahmi Koyu, Zeytinli Ada (panoramik) sayılabilir. ( 2.Mavi Yolculuk ). Günün sonuna doğru limana dönüyoruz ve Göcek te vereceğimiz serbest zaman sonrasındaki durağımız ise Fethiye Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler pazarı olacak.Tanıtımın ardından alış-verişlerimizi yapıyoruz.Sonrasında otobüsümüze tekrar binerek otelimize dönüyoruz. Gecesinde Fethiye barlar sokağı.(EKSTRA)

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : 12 Adalar tekne turu-Teknede öğle yemeği- (Izgara tavuk+Makarna+salata+meyve veya Izgara çupra+salata+makarna+meyve)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergâh: Otel – Çalış plajı 5 Km
5. Gün

Kayaköy - Belcekız - Ölüdeniz Plajı - Göcek - Dalyan - Kaunos - İztuzu Plajı - Marmaris

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle; Fethiye merkezi takiple ulaşacağımız Hisarönü mevkinde, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran, ve şuanda  terkedilmiş, hayalet köy KAYA KÖYÜ ziyaret ediyoruz. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek . Buranın temiz dağ havasını içimize çektikten sonra bu sefer otobüsümüz bizleri Babadağ' ın hemen eteğinde bulunan BELCEKIZ mevkine götürüyor. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ de denize girmek için sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz de mavi suların keyfini çıkarttıktan sonra Fethiye’den ayrılıyoruz ve Dalyan’a ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS’un hüzün dolu hikayesini rehberimizden dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Devamında Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarinı görmek ve denize girmek için İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz ( 3 . tekne turu ). Dalyandan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı okaliptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU bizleri bekliyor. Fotoğraflarımızı çekerek kısa süren yolculuğumuzun sonrasında Marmaris' teki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrası Marmaris Kaleiçi ve barlar sokağında sabaha kadar eğlence sizleri bekliyor.(EKSTRA)

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Dalyan kanal turu -  Restoran da öğle  yemeği (Ekstra) – ( Açık Büfe Yemek )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergâh: Otel – Kayaköy – Ölüdeniz – Dalyan – İz Tuzu Plajı –Marmaris 210 Km
6. Gün

Marmaris - Aşıklar Yolu - Akyaka - Gökova - Tam Gün Mavi Yolculuk - Muğla - Bodrum

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası günümüzün ilk durağı, evleriyle mimarilik ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesine olacak. Buradan GÖKOVA tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Cleopatra’nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran, Jacques Cousteau’nun deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği Gökova’nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında (4.mavi yolculuk ).Günün ilerleyen saatlerine doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağlarının altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olduğu gibi, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapan, Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka’dan ayrılarak yöre insanının deyimiyle “Deve Bağırtan” olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİ’ ne ulaşıyoruz. Batı Menteşe Dağlarının geçit verdiği bu nokta verilen kısa bir mola, Gökova Körfezi’nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkânı verecek. Akşamüzeri Muğla - Milas üzerinden Bodrum a geliyoruz. Otelimize yerleşme, akşam yemeği. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum un gece hayatı denince ilk akla gelen barlara gitmek için lobide buluşma.(EKSTRA)

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Gökova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergâh: Marmaris – Âşıklar Yolu – Akyaka – Gökova - Bodrum 175 Km
7. Gün

Tam Gün Mavi Yolculuk - Bodrum Şehir Merkezi - Şirince - Dönüş

Otelde alınan kahvaltı sonrası, Bodrum şehir merkezinden bineceğimiz teknemizle birlikte Bodrum un eşsiz koyları olan Aspat, Bitez, Bağla, Dalgıç Koyları, Deve plajı, Akvaryum gibi sayısız koyda gün boyu denize girme imkanımız olacak. (5. mavi yolculuk ) Tekne turumuzun bitmesi ile birlikte Milas ve Bafa Gölü nü takiben Selçuk tan geçerek zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, birbirinin önünü kapatmayan Safranbolu mimarisindeki evlerinde meyve şarapları yapılan, Mübadele yıllarını anlattığı “ Benden Selam Söyle Anadolu ya “ kitabının yazarı Dido Sotiriyu nun doğum yeri Şirince ye ulaşıyoruz. Burada Rehberimizin yapacağı anlatımlar ve verilen serbest zamanın ardından yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahsenine gidiyoruz.Alış-verişimizin ardından Turgutlu, Uşak, Afyon, Polatlı güzergahını takip ederek dönüş yolculuğuna başlıyoruz.Bir başka acente organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle yemeği: Bodrum tekne turu-Teknede öğle yemeği-(EKSTRA) (nugget tavuk +makarna+ Salata veya Izgara balık +salata+ makarna) 
Akşam yemeği: Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor.(Ekstra)
Güzergah: Bodrum – Şirince – Ankara 805 Km

Tur Kalkış Noktaları

 • 23.00 Sıhhıye Atatürk Lisesi Önü
 • 23.30 Ankara Armada Önü
 • 23.59 Ümitköy Galeria

Açıklamalar

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 
Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir. 

Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir. 

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) 
• Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz) 
• Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.) 
• Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir) 

Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) 
• Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) 
• Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
• Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
• Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
• Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı