Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Uyarı

Bu tesis ile bu sezon anlaşmamız bulunmamaktadır.

Antioch Apart Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Tesisimiz sadece oda hizmeti vermektedir.

Antioch Apart Otel Genel Bilgiler
Antioch Apart Otel Didim, Altınkum bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Milas 83 km,Adnan Menderes 142 km, Aydın'a 101 km, Didim'e 4 m, Altınkum'a 150 m uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Milas 83 Km,Adnan Menderes 142 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Aydın 101 Km,Didim 4 m,Altınkum 150 m Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 200 - 300 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
  • Açık Havuz
  • Wireless Internet
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Havuzu
Diğer Notlar

Altınkum Plajına 3 dk yürüme mesafesinde, popüler eğlence merkezlerine ve beachlere yakın olup , Didim'in en güzel manzarasında konumlanmaktadır.


Otelimizde önceleik olarak hijyen kuralları esas alınmış olup, güler yüz personelimizle siz misafirlerimize evinizdeki sıcaklığı vermek arzumuzdur.


Sizlerle güzel dostluklar kurarak; zamanın nasıl geçtiğini anlamadan çok güzel bir tatil geçireceğinize inanıyoruz.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.