Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart 2 Kişilik Oda
Standart 2 Kişilik Oda
Standart Delux Oda
Standart Delux Oda
Teras Suite Oda
Teras Suite Oda
Delux Aile Odası
Delux Aile Odası

Are Butik Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Alaçatı'nın tam kalbinde hizmet kalitesini yaşayarak fark edeceğiniz keyifli bir konaklama imkanı sunuyoruz.Alaçatı'nın büyülü atmosferinin tam merkezinde yer alan otelimiz Alaçatı'nın cıvıl cıvıl sokaklarının ve Çeşme plajlarının tadını çıkrabileceği bir tatil arayanlar için ideal bir konaklama seçeneği sunuyor.Alaçatı'nın meşhur cafe,restoran,bar ve otoprkına yürüme mesafesindeki otelimizde avantajlı ve kaliteli hizmet sunmak için sizleri bekliyoruz.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Adnan Menderes HA 85 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Alaçatı 0 Km,Çeşme 8 Km,İzmir 77 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
13
 • Araç Kiralama
 • Kapalı Restoran
 • Market
 • Otopark
 • Wireless Internet
Diğer Notlar

Are Butik Hotel,Alaçatı'nın cıvıl cıvıl sokakları ve Çeşme Plajlarının tadını çıkarmak isteyen tatilciler için ideal bir konaklama seçeneği sunuyor.Alaçatı'nın meşhur cafe,restoran,barlarına ve otoparka yürüme mesafesindeki otelimizde avantajlı ve kaliteli hizmetin farkını yaşayacaksınız.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.
 • S. Y.
  05.07.2021
  2 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Standart 2 Kişilik Oda (Temmuz 2021)