TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Assos Eden Garden Otel Vb.
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
429,00 TL
389,00 TL
489,00 TL
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 6 Taksit
Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Advantage Card
  2 Taksit
 • Advantage Card
  3 Taksit
 • Axess Card
  3 Taksit
 • Axess Card
  6 Taksit
 • Maximum Card
  3 Taksit
 • Maximum Card
  6 Taksit
 • World Card
  2 Taksit
 • World Card
  6 Taksit
 • Bonus Card
  3 Taksit
 • Bonus Card
  6 Taksit
 • Miles-Smiles
  3 Taksit
 • Miles-Smiles
  6 Taksit
 • Card Finans
  3 Taksit
 • Card Finans
  6 Taksit
 • Halkbank Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Ziraat
  3 Taksit
 • Ziraat
  6 Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 2. Belirtilen Otellerde Konaklama (1 Gece Yarım Pansiyon Konaklam. Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltı ile Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği Ücretlidir.)
 3. İkramlar (Otobüs İçi İkramlar)
 4. Çevre Gezileri
 5. Rehberlik Hizmetleri
 6. Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Kişisel Harcamalar
 2. Öğle Yemekleri
 3. İçecekler
 4. Ekstra Turlar
 5. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Tur Programı

1. Gün

Gece Yolculuğu

Tur Kalkış Noktaları:

23-59 – Bakırköy İncirli Ömür Avm Önü
00.30 – Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
01.00 – Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
01.15 – Kartal Köprüsü / Metro Durağı Yanı
01.30 – Çayırova Mc Donalds Önü
2. Gün

Şeytan Sofrası - Ayvalık Sokakları - Cunda Adası - Zeytinyağı Müzesi - Assos

Belirlenen noktalar da siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından Bursa - Susurluk - Balıkesir - Edremit üzerinden Ayvalığa varıyoruz. Yol üzerinden serebest sabah kahvaltısı molamızı da veriyoruz. Kahvaltımızın ardından ilk gezi durağımız olan Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz. Burada Hekatos-Apollon Adaları ve Midilli manzarasına karşı kahvelerimizi yudumluyoruz. Cennetten kovulan Şeytanın yeryüzüne ilk ayak bastığı nokta olan bu eşsiz manzarada fotoğraflarımızı çektikten sonra Ayvalık'a geçiyoruz. gezimize taş döşeli yolları, birbirinden güzel taş evleri ve kilise kalıntıları ile Ayvalık sokakları ile başlıyoruz. Macaron Mahallesinden başlıyoruz. Ayvalık’ın Neo Klasik dönem mimarisini ve sarımsak taşının mimari ile uyumuna doyamayacaksınız. Her kapıda durup fotoğraf çekmek isteyeceksiniz; bizden söylemesi. Ayazma Kilisesi, Şeytan’ın Kahvesi, Çınarlı Camii, Saatli Camii gibi noktaları geziyoruz. Sokaklarda birbirinden güzel antikacılar, sanat atölyeleri göreceksiniz. Arabacılar Meydanın’dan aşağı doğru inerek İmren Pastanesinde meşhur Lor Tatlısı yeme imkanı buluyoruz. Kurabiyeler ve diğer lezzetleri de unutmayın lütfen. Öğle yemeğimiz için Cunda Adasına geçiyoruz. Enfes Balık ve mezelerin tadına bakmanızı öneririz. Adaya giderken Âşıklar Yolu ve ülkemizin ilk Boğaz Köprüsü olan Cunda’yı anakaraya bağlayan Cunda Köprüsünü görüyoruz. Cunda merkezinde aracımızdan inerek yine tarih kokulu, güzel sokaklardan çıkarken ilk olarak Thaksiyarhis Kilisesi ni dışarıdan görüyoruz. Koç Ailesi tarafından restore edilerek Müze’ye çevrilen bu yapının bahçesinde anlatımlarımızı dinledikten sonra sokaklardan yürüyerek Aşıklar Tepesine çıkıyoruz.Yine Koç Ailesi tarafından restore edilen Tarihi Şapel ve Yel Değirmeninden tüm Moshinos Adalarını görme imkânı buluyoruz. Bu muhteşem manzarayı fotoğrafladıktan sonra tekrar sahile iniyor ve meşhur Taş Kahve’de bir mola veriyoruz. Sahilde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Assos'ta bulunan otelimize doğru yola koyuluyoruz. Yolumuz üzerinde bölgenin Zeytinyağı ve kültürünü tanımak üzere güzel bir mola vermeyi unutmuyoruz. Dileyen misafirler Zeytinyağlarını da buradan alabilirler. Sabah Kahvaltısı: Yolda ekstra olarak alınacaktır
Öğle Yemeği Önerisi: Cunda Adası Meze Dünyası ( Kalamar - Balık Izgara - Salata ve Mezelerini denemenizi tavsiye ederiz.)
Akşam Yemeği: Otelde Set Menü ve/veya Açıkbüfe olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Assos Eden Garden - Assos Eden Beach - Assos Butik Nazlıhan Otel vb.
Mola : Susurluk Mola Tesisleri
Rota : 573 km
3. Gün

Assos - Bozcaada - Çanakkale - Tekirdağ - İstanbul

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası öncelikle Assos Antik Limanına iniyoruz. Bu küçük ve şirin limenda bir süre dolaştıktan sonra Akropol'e doğru çıkıyoruz. Dor sitili ile inşa edilmiş olan meşhur Assos Athena Tapınağı - Hüdevendigar Camii - Sarnıçlar ve kuş bakışı Midilli Adası manzarası da dahil rehberimizin anlatmlarını dinliyoruz. Köy'de vereceğimiz ufak bir kahve molasının sonrasında Bozcaada'ya doğru yola koyuluyoruz. Geyikli İskelesinden bineceğimiz otobüsümüz ile Bozcaada'ya varıyoruz. Ceneviz Kalesini ( Panaromik ) gördükten sonra dileyen konuklarımızla adanın rum sokaklarını ve Türk Mahallesini adanın ılık rüzgârı ile birlikte geziyoruz Dileyen konuklarımız serbest zamanı Ayazma Plajı’nda ( Hava Şartlarına Göre ) denize girerek ve güneşlenerek değerlendirebilirler. Serbest süre sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp feribota binerek karşıya geçiyoruz. Turumuzu sonlandırarak İstanbul’a doğru siz değerli misafirlerimizi aldığımız yere bırakmak üzere yola çıkıyoruz . 

NOT: 01 Haziran - 01 Eylül 2018 tarihleri arasında Bozcaada'ya Otobüs girişi kısıtlanmıştır. Bu sebeple Otobüsümüzden Geyikli iskelesinde inerek feribota rehberimiz eşliğinde gireceğiz. Bozcaada merkezinden Ayazma Plajına gitmek isteyen misafirlerimiz Ada'nın merkezinden kalkan minibüsleri kullanabilirler.


Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir
Öğle Yemeği: Ada Merkezinde serbest zaman verilecektir (ekstra)
Akşam Yemeği: Tekirdağ’da mola tesisinde alınacaktır ( ekstra )
Konaklama: Dönüş günüdür otel konaklaması yoktur
Mola : Tekirdağ Namık Kemal dinlenme tesisi
Rota : Ayvalık - Bozcaada - Çanakkale – Tekirdağ – İstanbul 520 km

Tur Kalkış Noktaları

 • 23.59 Bakırköy İncirli Ömür Avm Önü
 • 00.30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
 • 01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
 • 01.15 Kartal Köprüsü / Metro Durağı Yanı
 • 01.30 Çayırova Mc Donalds Önü

Açıklamalar

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Turumuzda Kullanılacak Olan Araçlar:
Turlar da kullanılacak olan araçlar katılım sayısına göre ayarlanmaktadır.
27 kişi ve üzeri MercedesTravego –Tourismo , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.


Müzekart Hakkında:
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 20 TL, tam Müzekart 50 TL ücret karşılığında alınabilir.İNDİRİMLİ MÜZE KARTT .C. vatandaşı olan Öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini ibraz etmeleri durumunda 20 TL ücret karşılığında satın alabilirler.