Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda
Standart Oda
Üç Kişilik Oda
Üç Kişilik Oda
Aile Odası
Aile Odası

Ataol Tatil Çiftliği Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Sabah Kahvaltısı: 08:30-11:00

Tesiste sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Çanakkale HA 63 km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Bozcaada 2 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
31
Tesis Yapım
2002
  • A la Carte Restoran
  • Açık Havuz
  • Açık Restoran
  • Bar
  • Otopark
  • Wireless Internet
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Parkı
  • Çocuk Havuzu
Diğer Notlar

Bozcaada’nın Tekirbahçe mevkiinde, üzüm bağları ve zeytinliklerle çevrili bir vadide, 40 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Üzüm bağları ve zeytinliklerle çevrili doğa güzelliği bir vadide konumlanan Ataol Tatil Çiftliği, beton bloklardan kaçıp; tabiatın yeşiline, gıdanın organiğine, yaşamın doğallığını tercih edenlere kucak açıyor. Yeşillikler arasındaki açık havuz, çimlerde koşturan sevimli hayvanlar, hamak ve salıncaklar ile konuklara çiftlik havasını yaşama imkanı sunulmaktadır. 
Bozcaada Feribot İskelesi : 2 km. 
Ekolojik mimari ile tasarlanmış tamamı taştan inşa edilmiş otantik binada; tarihi dokuyu, bugünün zevk ve konfor anlayışı ile birleştiren odalar sunulmaktadır. 
Tamamı taş olarak inşa edilmiş; 27 Standart , 2 Deluxe, 2 Aile odası olmak üzere toplamda 31 oda ve 75 yatak kapasiteli çiftlik; ekolojik mimari ile tasarlanmış 5 kısımdan (Samanlık, İnek Damı, Çoban Evleri,  Keçi Ağılı, Bağ Evleri) oluşur. Tüm odalarda; WC-Banyo (duş) , LED TV-Uydu Yayını, Split Klima, Saç Kurutma Makinesi ve Minibar mevcuttur. 
• Samanlık ve Çoban Evleri kısmındaki bazı odaların ilaveten bahçeye açılan bir kapıları daha mevcuttur. • Çoban evlerinin tüm odalarında, Samanlık’ın üst kat odalarının hepsinde çatı penceresi mevcuttur. • Deluxe odalarının diğer odalarımızdan tek farkı daha geniş ve yüksek tavanlı oluşlarıdır. • Bebek misafirler için oyun parkı şeklindeki bebek yataklarından temin edilmektedir. 
HAVUZ & PLAJ 
• 1 adet açık yarı olimpik yüzme havuzu ve 1 adet çocuk havuzu mevcuttur. • En yakın plaja olan mesafe araçla 5 dk’dır. (Tesisin kendine ait plajı bulunmamaktadır)

Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.