Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Deluxe Oda
Deluxe Oda
Cumbalı Oda
Cumbalı Oda

Aymesev Taş Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Çocuklu Aile,Romantik,Huzur,Sessizlik

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Adnan Menderes HA 75 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Çeşme 2 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 50 - 100 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
14
  • Açık Havuz
  • Araç Kiralama
  • Bar
  • Havaalanı Servis
  • Otopark
  • Wireless Internet
Diğer Notlar

Çeşme Marina 24 dak


 


Çeşme Kalesi 40 dak


 


Çeşme Müzesi 41 dak


 


Aya Haralambos Kilisesi 43 dak


 


Çeşme Açık Hava Tiyatrosu 3,8 km


 


Pırlanta Plajı 4,4 km


 


Aqua Toy Cıty 8,4 km


 


Ilıca Plajı 10 km


 


Altınkum Plajı 5,4 km


 


Ayayorgi Koyu 5 km


 


Rooms Plajı 7,2 km


300 yıllık Rum evlerinden çıkma taşlar kullanılarak yapılan AYMESEV TAŞ OTEL göz alıcı mimarisi ile sizi adeta büyüler...


Büyülemekle kalmaz eşsiz güzelliğine hapseder...


Çeşme Sepetçik Koyunda yer alan Aymesev kendisine ait özel açık havuzu,geniş bahçesi ve dinlenme salonu,birbirinden şık ferah odaları,yöresel kahvaltısı,beş çayı ve ikramları ile huzurlu bir Ege Tatili sunar.


Evinizin konforunu huzurunu ve sakinliğini doyasıya yaşayıp tatilin keyfine sonuna kadar varacağınız AYMESEV TAŞ OTEL siz değerli misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyar.


 


 

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.