TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Assos Eden Gardens Hotel Vb.
Son dakika %10 + 6 Taksit
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
583,89 TL
525,50 TL
554,45 TL
499,00 TL
710,00 TL
639,00 TL
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 6 Taksit
 • Son dakika %10 + 6 Taksit

  26 Ekim tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 26 Ekim-29 Ekim günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Advantage Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Advantage Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Axess Card
  3 Taksit
 • Axess Card
  6 Taksit
 • Maximum Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Maximum Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • World Card
  3 Taksit
 • World Card
  6 Taksit
 • Bonus Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Bonus Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Bonus Card
  6 (4 + 2) Taksit
 • Miles-Smiles
  4 (2 + 2) Taksit
 • Miles-Smiles
  5 (3 + 2) Taksit
 • Miles-Smiles
  6 (4 + 2) Taksit
 • Card Finans
  4 (2 + 2) Taksit
 • Card Finans
  5 (3 + 2) Taksit
 • Card Finans
  6 (4 + 2) Taksit
 • Halkbank Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Ziraat
  3 Taksit
 • Ziraat
  6 Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 2. Belirtilen Otellerde Konaklama (2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
 3. İkramlar (Otobüs İçi İkramlar)
 4. Çevre Gezileri
 5. Rehberlik Hizmetleri
 6. Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Kişisel Harcamalar
 2. Öğle Yemekleri
 3. İçecekler
 4. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Tur Programı

1. Gün

Gece Yolculuğu

23.59 – Zeytinburnu Çırpıcı İspark Otoparkı ( Zeytinburnu Metro Yanı )
00.30 – Mecidiyeköy Meydan Yapıkredi Bankası Önü
01.00 – Kadıköy Evlendirme Dairesi Yanı
01.15 – Kartal Köprüsü Metro İstasyonu Yanı (E 5 Ankara İstikameti)
01.30 – Çayırova Mc Donald`s Önünden
2. Gün

Şeytan Sofrası - Ayvalık Sokakları - Cunda Adası - Zeytinyağı Müzesi - Assos

Saat 02.45 de Bursa Özdilek Geçit AVM yanı Total Benzin İstasyonu Hareket
Belirlenen noktalar da siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından Bursa - Susurluk - Balıkesir - Edremit üzerinden Ayvalık’a varıyoruz. Yol üzerinden serbest sabah kahvaltısı molamızı da veriyoruz. Kahvaltımızın ardından ilk gezi durağımız olan Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz. Burada Hekatos-Apollon Adaları ve Midilli manzarasına karşı kahvelerimizi yudumluyoruz. Cennetten kovulan Şeytanın yeryüzüne ilk ayak bastığı nokta olan bu eşsiz manzarada fotoğraflarımızı çektikten sonra Ayvalık'a geçiyoruz. Gezimize taş döşeli yolları, birbirinden güzel taş evleri ve kilise kalıntıları ile Ayvalık Sokakları ile başlıyoruz. Macaron Mahallesinden başlıyoruz. Ayvalık’ın Neo Klasik dönem mimarisini ve sarımsak taşının mimari ile uyumuna doyamayacaksınız. Her kapıda durup fotoğraf çekmek isteyeceksiniz; bizden söylemesi. Ayazma Kilisesi, Şeytan’ın Kahvesi, Çınarlı Camii, Saatli Camii gibi noktaları geziyoruz. Sokaklarda birbirinden güzel antikacılar, sanat atölyeleri göreceksiniz. Arabacılar Meydanın’dan aşağı doğru inerek İmren Pastanesinde meşhur Lor Tatlısının tadına bakma imkânı buluyoruz. Kurabiyeler ve diğer lezzetleri de unutmayın lütfen. Öğle yemeğimiz için Cunda Adasına geçiyoruz. Enfes Balık ve mezelerin tadına bakmanızı öneririz. Adaya giderken Âşıklar Yolu ve ülkemizin ilk Boğaz Köprüsü olan Cunda’yı anakaraya bağlayan Cunda Köprüsünü görüyoruz. Cunda merkezinde aracımızdan inerek yine tarih kokulu, güzel sokaklardan çıkarken ilk olarak Thaksiyarhis Kilisesi ni dışarıdan görüyoruz. Koç Ailesi tarafından restore edilerek Müze’ye çevrilen bu yapının bahçesinde anlatımlarımızı dinledikten sonra sokaklardan yürüyerek Âşıklar Tepesine çıkıyoruz. Yine Koç Ailesi tarafından restore edilen Tarihi Şapel ve Yel Değirmeninden tüm Moshinos Adalarını görme imkânı buluyoruz. Bu muhteşem manzarayı fotoğrafladıktan sonra tekrar sahile iniyor ve meşhur Taş Kahve’de bir mola veriyoruz. Sahilde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Assos'ta bulunan otelimize doğru yola koyuluyoruz.

* Sabah Kahvaltısı: Ayvalık Mutlu Köy yöresel kahvaltısı ( Ekstra )
* Öğle Yemeği: Bölgedeki balık lokantalarında alınacaktır. Çorba – Balık – Salata vb. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
*Rota: İstanbul – Ayvalık – Assos Toplam 580 km 
* Konaklama Oteli: Assos Eden Gardens Otel
3. Gün

Assos Antik Liman - Assos Akropolü - Behramkale Köyü - Yeşilyurt Köyü - Adatepe Köyü - Zeus Altarı

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından Assos Antik Limanına iniyoruz. Bu küçük ve şirin limanda bir süre dolaştıktan sonra Akropole doğru çıkıyoruz. Dor sitilinde inşa edilmiş olan meşhur Assos Athena Tapınağı - Hüdevendigar Camii - Sarnıçlar ve kuş bakışı Midilli Adası manzarası da dâhil rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Köyde vereceğimiz ufak bir kahve molasının sonrasında Kaz Dağları eteklerinde kuru olan ve mübadele döneminde boşalan köylerin en güzellerinden biri olan Yeşilyurt Köyüne gidiyoruz. Bölgenin en iyi korunmuş evlerinin olduğu bu güzel köyde gezimizi yapıyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz. Sonrasında Adatepe Köyüne gidiyoruz. Burada ilk olarak öğle yemeğimizi alacağız. Köydeki gözlemecileri tavsiye ediyoruz sizlere. Yemek sonrasında bir süre köy sokaklarında yürüyüş yapıyoruz. Ardından Zeus Altarı olarak bilinen güzel manzara noktasına yürüyoruz.  Edremit Körfezini panoramik olarak gören bu muhteşem noktada; Tanrılar tanrısı Zeus Troia savaşlarını izlemiş. Buradaki molamızın ardından tekrar otelimize dönüyoruz.

*Kahvaltı: Tur ücretine dâhil, otelde açık büfe olarak sunuluyor.
*Öğle Yemeği: Adatepe Köyünde gözlemecilerde alınacaktır. (Ekstra)
*Akşam Yemeği: Konaklama yapılan otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
* Konaklama Oteli: Assos Eden Gardens Otel
* Güzergâh: Assos – Yeşilyurt Köyü – Adatepe Köyü Toplam: 70 km
4. Gün

Çanakkale Aynalı Çarşı - Truva Atı - Eceabat Çimenlik Kalesi - Seyit Onbaşı Anıtı

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından yola koyularak Çanakkale’ye doğru yola koyuluyoruz. İlk Olarak şehir merkezinde yer alan Çimenlik Kalesi – Aynalı Çarşı ve Troia Atı gibi noktaları geziyoruz. Sonrasında otobüsümüz ile birlikte Feribota biniyor ve Eceabat’a varıyoruz. 29 Ekim gibi anlamlı bir günde Gelibolu Şehitlik gezimize başlıyoruz. Kilitbahir Kalesini panoramik olarak görüyor ve Seyit Onbaşı Anıtı’na varıyoruz. Taşıdığı 275 kg’lık mermi ile İngiliz Ocean zırhlısını vurduğu Mecidiye Tabyası ve Seyit Onbaşı Anıtı ziyaretimizi yapıyoruz. Sonrasında rehberimizin Deniz ve Kara Savaşları anlatımı eşliğinde Alçıtepe üzerinden 42 metre yükseklikteki, Çanakkale Şehitler Abidesi ziyaretimizi yapıyoruz. Sonrasında öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Yemekten sonra Kabatepe üzerinden Conk Bayırına giderken yol üzerinde Mehmetçiğe Saygı Anıtı – Lone Pine Anıtı – Kanlı Sırt gibi yerleri görüyoruz. Yolumuz üzerinde 57. Alay Şehitliği ziyaretimizi yaptıktan sonra Conk Bayırında bir süre mola veriyoruz. Burada yenilenen orijinal Siperleri, Üsteğmen Nazif Çakmak Anıtı, Atatürk’ün Kösteğinden vurulduğu nokta ve Conk Bayırı Kitabelerini görüyoruz. Kara savaşlarının en önemli noktalarından biri olan bu alanı gezdikten sonra yavaş yavaş dönüş yolculuğumuza da başlıyoruz. Eceabat – Gelibolu – Keşan – Malkara üzerinden akşam yemeğimizi alacağımız meşhur Tekirdağ Köftesi için mola veriyoruz. Mol

Tur Kalkış Noktaları

 • 23.59 – Zeytinburnu Çırpıcı İspark Otoparkı ( Zeytinburnu Metro Yanı )
 • 00.30 – Mecidiyeköy Meydan Yapıkredi Bankası Önü
 • 01.00 – Kadıköy Evlendirme Dairesi Yanı
 • 01.15 – Kartal Köprüsü Metro İstasyonu Yanı (E 5 Ankara İstikameti)
 • 01.30 – Çayırova Mc Donald`s Önü

Açıklamalar

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde,tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı
düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Kullanılacak Olan Araçlar: 
Turlar da kullanılacak olan araçlar katılım sayısına göre ayarlanmaktadır. 
27 kişi ve üzeri MercedesTravego –Tourismo , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 
18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.