TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
4* & 5* Oteller Vb.
Son Dakika Kişi Başı 20 € İndirim
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
289,00 EUR
269,00 EUR 1.866,86 TL
269,00 EUR 1.866,86 TL
390,00 EUR
370,00 EUR 2.567,80 TL
'e özel 200 TL chip-para hediye
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 6 Taksit
 • Son Dakika Kişi Başı 20 € İndirim

  31 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 31 Mayıs-07 Haziran günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

 • Axess’e Özel 200 TL İndirim Fırsatı

  27 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 24 Nisan-31 Aralık günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Diğer Tarihlerde Uygulanabilir Kampanyalar
 • Erken Rezervasyon Kişi Başı 20 Euro İndirim

  10 Kasım tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 28 Haziran-17 Kasım günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Axess Card
  6 (2 + 4) Taksit
 • Ziraat
  6 (3 + 3) Taksit
 • Bonus Card
  4 (2 + 2) Taksit
 • Bonus Card
  5 (3 + 2) Taksit
 • Bonus Card
  6 (4 + 2) Taksit
 • Miles-Smiles
  4 (2 + 2) Taksit
 • Miles-Smiles
  6 (4 + 2) Taksit
 • World Card
  2 Taksit
 • World Card
  3 Taksit
 • World Card
  6 Taksit
 • Maximum Card
  2 Taksit
 • Maximum Card
  3 Taksit
 • Maximum Card
  6 Taksit
 • Card Finans
  5 (2 + 3) Taksit
 • Card Finans
  6 (3 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Advantage Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Advantage Card
  6 (3 + 3) Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 2. Belirtilen Otellerde Konaklama (6 Gece Oda Kahvaltı Konaklama)
 3. Panaromik Şehir Turları
 4. Zorunlu Seyahat Sigortası
 5. Şehir Vergileri
 6. Akşam Yemekleri
 7. Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Yurtdışı Çıkış Harcı
 2. Ekstra Turlar
 3. Kişisel Harcamalar
 4. Öğle Yemekleri
 5. Seyahat Sağlık Sigortası
  (Opsiyonel)
  15,00 EUR (0-70 Yaş)
  30,00 EUR (70-100 Yaş)
 6. Bahşişler
 7. Vize Ücreti
 8. Vize Ücreti (Antalya)
  (Opsiyonel)
  140,00 EUR
 9. Vize Ücreti (İzmir)
  (Opsiyonel)
  140,00 EUR

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Sofya

21:00'da Kadıköy Evlendirme Dairesi,
21:30'da Mecediyeköy Migros önü,
22:00'da İncirli Ömür plaza önü,
22.30 Isparta Kule Tır Parkı Önü,
23:30 ‘da Silivri Kipa Önünden alınan misafirlerimiz  ile Pazarkule sınır kapısına varışımızı gerçeklestiriyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından Sofya’ya varışımızı gerçekleştiriyoruz.
2. Gün

Sofya - Belgrad 

Sabah erken saatlerde Sofya'ya varışımızla panoramik şehir turumuza başlıyoruz. St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Parlamento, Milli kütüphane ,Eski Kraliyet saray , Sofya Üniversitesi, Aleksander Nevski Katedrali,Cumhurbaşkanlığı ,Başbakanlık ve Banya Başı Camii görülecek yerler arasındadır.. Ayrıca ulu önder M.Kemal Atatürk’ün yeniçeri elbisesi giyerek katıldığı balonun yapıldığı ordu evini de görme fırsatımız olacak. Turumuz ve serbest zamanın ardından Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a doğru yola çıkıyoruz.Varışımız sonrası otelimize yerleşme.Geceleme otelimizde.
3. Gün

Belgrad - Saraybosna

Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası Belgrad’ta yapacak olduğumuz panoramik şehir turunda; NATO tarafından bombalanmış İçişleri Bakanlığının binalarını görüyoruz. Turumuzun devamında yaya olarak Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Kale Meydan, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görüyoruz.Dileyen misafirlerimize ekstra  olarak Belgrad Tuna ve Sava Nehri Tekne Turu’va katılabilirler. (15 Euro) Bosna-Hersek'in başkenti Saraybosna'ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımız sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Boşnak Gecesi Turuna katılabilirler.(40 EUR)
4. Gün

Saraybosna - Mostar - Poçitel - Trebinje veya Çevresi

Sabah otelde alacağımız  kahvaltının ardından Saraybosna'da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik şehir turumuz esnasında meşhur Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Franz Ferdinand suikastinin gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane’yi görüyoruz.Devamında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan savaş zamanı iki buçuk yıl şehrin bütün ihtiyaçlarının karşılandığı ve şehre giriş çıkışların yapıldığı  Savaş Tüneli ve Müzesi Turuna katılabilirler.(Girişler dahil 10 EUR)
Mostar’a doğru yola çıkıyoruz.Mostarda varışımızda panoramik olarak Mostar'ı tanıtan yürüyüş turumuzda,UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Camii, Eski Hamam ve döneminin Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır..
Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Blagay Turuna katılabilirler.(10 EUR)
Mostar hareketimiz sonrası 15. yüzyıldan itibaren Osmanlı eserleriyle donatılmış 16. yüzyıldaki dokusuyla günümüze kadar bozulmadan ulaşmış Osmanlı köyü Poçitele ugruyoruz.Poçitel köyü sonrası konaklama yapacağımız şehire hareket.Konaklama bölge yoğunluğuna göre Trebinje veya Çevresindeki iller olabilir. Geceleme otelimizde.
5. Gün

Trebinje - Dubrovnik - Kotor – Budva - Podgorica veya İşkodra

Sabah  otelde alacağımız kahvaltının ardından Hırvatistan'a geçiyoruz.
Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Dubrovnik Turuna katılabilirler.(30 EUR)
Manzaralı, kısa bir yolculuğun ardından, İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından, uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik'e varış. Bu güzel şehri tanıtan turumuza öncelikle UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma Eczane diğer göreceğimiz yerlerden bazıları. Daha sonra bu güzel şehrin büyülü atmosferinde vakit geçirmek için serbest zaman.
Serbest zamandan sonra Karadağ’a geçiyoruz. İlk durağımız, Kotor… Burada StariGrad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağınız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız.
Kotor turumuz sonrası son olarak Budva’dan geçerek , St Stefan’ı ve Budva’yı Panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola sonrasında konaklama yapacağımız şehire hareket ediyoruz.
Konaklama bölge yoğunluğuna göre Podgorica veya İşkodra’da gerçekleşebiliriz. Geceleme otelimizde.
6. Gün

Tiran - Ohrid

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Tiran'a doğru yola çıkıyoruz.Panoramik turumuzda Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı, Opera Binası panoramik olarak görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminden Makedonya sınır geçtikten sonra Ohrid'e hareket ediyoruz.Ohrid’te panoramik turumuzu yaya olarak gerçekleştireceğiz. Ayasofya Kilisesi, Roma döneminden kalma amfitiyatro, Osmanlı döneminden kalma Halveti Tekkesi, Safranbolu evlerini anımsatan eski yapılar ve Çınar Meydanı gibi yerler görülecektir.Sonrasında serbest zaman.
Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Ohrid Gölü Tekne Turuna katılabilirler ( 10 EUR)
Rehberimizin bildirdiği saatte toplanma ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Ohrid Makedon gecesi turuna katılabilirler. (30 EUR)
7. Gün

Tetova - Üsküp 

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz.
Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde düzenlenecek olan esktra ,St.Naum Turuna katılabilirler.(15EUR)
Yolumuzun üzerinde Tetova, Osmanlı döneminde kullanılan adıyla Kalkandelen ilk durağımız olacak.
Burada, 1438 yılında inşa edilmiş, Alaca Cami'yi ziyaret edeceğiz
Üsküp'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Panoramik olarak Üsküp'ü tanımaya başlıyoruz. Üsküp Kalesi, Yahya Paşa Camii, Mustafa Paşa Camii, Kapan Han, Davut Paşa Hamamı, Taş Köprü, İskender Bey Heykeli, Rahibe Teresa Anı Evi, Eski tren garı görülecek yerler arasındadır.
Rehberimizin bildireceği toplanma saatine kadar verilecek serbest zamanda alışveriş yapabilir, Üsküp'ün kafelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Serbest zaman sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
8. Gün

Üsküp - Selanik - Kavala - İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Selanik’e yola çıkıyoruz.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Matka Kanyonu Turuna katılabilirler.(10 EUR)
Selanik`e vardığımızda panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Yapacağımız panoramik şehir turumuzda, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi, Osmanlı ve Bizans eserlerini görüyoruz. Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi ve şu an Türk konsolosluğunun da bahçesinde bulunduğu Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ettikten sonra Kavala'ya doğru hareket ediyoruz.Kavala'ya varışın ardından yapacağımız şehir turunda Mehmet Ali Paşa Külliyesi, Kavala Kalesi(panoramik olarak), su kemerleri, belediye binası, liman görülecek yerler arasındadır.Yapılacak otobüs yolculuğuyla İskeçe, Dedeağaç, İpsala yolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Tekirdağ üzerinden İstanbul’a hareket.

Tur Kalkış Noktaları

 • 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi,
 • 21:30 Mecediyeköy Migros Önü
 • 22:00 İncirli Ömür plaza Önü
 • 22.30 Isparta Kule Tır Parkı Önü
 • 23:30 Silivri Kipa Önü

Açıklamalar

Ekstra Turlar 
1.Matka Kanyonu Turu 10,00 € 
2.St. Naum Turu 15,00 € 
3.Ohrid Gölü Tekne Turu 10,00 € 
4.Ohrid Makedon Gecesi Turu 30,00 € 
5.Dubrovnik Turu 30,00 € 
6.Savaş Tüneli ve Müzesi Turu 10,00 € 
7.Blagay Turu 10,00 €
8.Boşnak Gecesi Turu 40,00 € 
9.Belgrad Tuna ve Sava Nehri Tekne Turu 15,00 €


 • Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır.Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 • Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
 • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 • Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
 • Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.)
 • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
 • 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.
 • Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
 • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
 • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
 • Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
 • Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
 • Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
 • T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatilsepeti.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.