Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20

Bey House Vip Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:
Bey House Vip Genel Bilgiler
Bey House Vip İstanbul, Beylikdüzü bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Sabiha Gökçen 60 km,İstanbul 40 km, Beylikdüzü'ye 2 km, İstanbul'a 20 km uzaklıktadır. Tesis otopark alanına sahiptir. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Sabiha Gökçen 60 Km,İstanbul 40 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Beylikdüzü 2 Km,İstanbul 20 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
15
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
Diğer Notlar

Marmara Park Alışveriş Merkezine 3 Km uzaklıkta.


TÜYAP Fuarına 100 Metre uzaklıktayız.


Havuz, Otopark,kasa hizmetleri ücrete tabidir.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.