Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Kısmi Deniz Manzaralı Oda 2 Kişilik
Kısmi Deniz Manzaralı Oda 2 Kişilik
Çift Kişilik Bahçe Manzaralı Oda
Çift Kişilik Bahçe Manzaralı Oda
Üç Kişilik Bahçe Manzaralı Oda
Üç Kişilik Bahçe Manzaralı Oda
3 kişilik Kısmi Deniz Manzaralı Oda
3 kişilik Kısmi Deniz Manzaralı Oda

Bloom Selimiye Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Selimiye'nin merkezinde mükemmel konumumuz, 8 odamız, yemyeşil ve sıcacık bahçemizle misafirlerimizi oda&kahvaltı konseptinde ağırlamaktayız.


 

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Dalaman 130 Km,Milas 170 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Marmaris 45 Km,Bozburun 10 Km,Datça 78 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 50 Metreye Kadar İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
8
  • Açık Restoran
  • Araç Kiralama
  • Otopark
  • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.