Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Yeni Yıl Hediyen Tatilsepeti'nden!
Kalan Süre
0 0 Gün
0 0 Saat
0 0 Dakika
Kampanya Koşulları
Tatil Hediyesi Kazanmak İçin Yapman Gerekenler
Üye Girişi Yap Üye Girişi Yap
Formu Doldur ve Gönder Formu Doldur ve Gönder
Çekiliş Hakkı Kazan Çekiliş Hakkı Kazan
Hediye Tatil Kazanan Şanslı Kişi Sen Ol! Hediye Tatil Kazanan Şanslı Kişi Sen Ol!

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 26.10.2022 tarih ve E-40453693-255.01.02-26144 sayılı izni ile DLT Turizm ve Ticaret A.Ş. (Tatilsepeti) tarafından düzenlenmekte ve Akro Tanıtım A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

 • Kampanya 27.10.2022 (Saat:00:01) – 27.12.2022 (Saat:23.59) tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, DLT Turizm ve Ticaret A.Ş.'ye ait www.tatilsepeti.com web adresi üzerinden ücretsiz olarak yeni üyelik kaydı gerçekleştirildiğinde veya daha önceden üyelik kaydı gerçekleştirilmiş olup, sisteme giriş yapıldığında karşılaşılan çekiliş başvuru formu butonunu tıklayarak; ad, soyad, adres, telefon, doğum tarihi ve cinsiyet bilgilerini doldurup onaylayanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. www.tatilsepeti.com internet adresine giriş ve üye kaydı ücretsizdir.
 • Çekiliş, 06.01.2023 tarihinde saat:11.00’de DLT Turizm ve Ticaret A.Ş. (Tatilsepeti) Genel Müdürlük Binası Toplantı Salonu- Yeşilce Mah. Diken Sok. Beyaz İş Merkezi No:2 Kağıthane/İstanbul adresinde yapılacaktır.
 • Çekiliş sonucunda; 1.398,00 Euro değerinde 1 adet Gemi Seyahati (MSC SPLENDIDA CRUISE, İstanbul kalkışlı, Akdeniz kıyıları gemi seyahati (İstanbul’da biter): / 05-14 Mayıs 2023 arası, iki kişilik, iç kabin), 1.098 Euro değerinde 1 adet İTALYA TURU (19 -27 Mayıs 2023 , 9 gün, 8 gece, iki kişilik, 6 gece 3*/4* otel oda+kahvaltı konaklamalı, (İstanbul – Sofya – Belgra – Ljublijana – Padova – Venedik – Verona – Bergamo – Milano – Pisa – Montecatini – Floransa – Siena – Roma – Vatikan – Napoli – Pompei – Alberobello - Brindisi/Bari – Igumenitsa – Kavala - İstanbul), 698 Euro değerinde BALKAN TURU (19 -27 Mayıs 2023), 9 gün, 8 gece, iki kişilik, 7 gece 3*/4* otel oda+kahvaltı konaklamalı, (İstanbul-Kavala-Bitola (Manastır) – Ohrid – Kalkandelen – Üsküp - Matka Kanyonu – Prizren – Priştina – İşkodra – Budva – Kotor – Dubrovnik – Medjugorje – Medjugorje – Kravica – Pocitelj - Mostar – Saraybosna – Belgrad – Sofya – Plovdiv – İstanbul ) verilecektir.
 • Seyahat ikramiyeleri; talihliden başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat ikramiyeleri, talihli ile birlikte 2 kişiliktir. Başlangıç noktasına kadar olan ulaşım, yol ve diğer masraflar talihlilere aittir. Vize ve harç masrafları, kişisel ve ekstra harcamalar, öğlen ve akşam yemekleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri, tur programında belirtilen veya belirtilmeyen, özel ekstra; geziler, turlar ve etkinlikler ikramiyeye dahil değildir.
 • Çekiliş sonuçları 11.01.2023 tarihinde Birgün Gazetesi’nde ve www.kimkazandi.com internet sitesinde yayınlanacaktır. Kazananlara ayrıca taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
 • Kampanyaya katılım, her katılımcı için toplam 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 • Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • Katılımcılara; ad, soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • İkramiye kazanan; asil talihlilerin 26.01.2023 tarihine kadar, yedek talihlilerin 10.02.2023 tarihine kadar [email protected] mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
 • Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
 • Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+