Crowne Plaza Thermal Spa Bursa Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Standart Oda
En fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk.
Superior Oda
En fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk.
Club Standart Oda
En fazla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk.

Crowne Plaza Thermal Spa Bursa Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması: Kahvaltı 07:30-10:00

Tesiste sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Crowne Plaza Thermal Spa Bursa Genel Bilgiler
Crowne Plaza Thermal Spa Bursa Nilüfer bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis 3 adet ala carte restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz.

Tesis içerisinde yer alan fitness, spa, hamam ve masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Tatiliniz boyunca çocuklarınızın güvenli bir şekilde ağırlanabilmesi için bebek bakımı bulunmaktadır.

Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. Tesis içerisinde bulunan doktor, kuaför hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir. Otel Yenişehir Havaalanı'na 49 km, Bursa'ya 7 km uzaklıktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Yenişehir HA 49 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Bursa 7 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
216
 • A la Carte Restoran (3 Adet)
 • Açık Havuz
 • Bar (4 Adet)
 • Bedensel Engelli Odası
 • Kapalı Havuz
 • Kapalı Restoran
 • Konferans
 • Kuaför
 • Resepsiyon'da Kasa
Ücretsiz Aktiviteler
 • Otopark
 • Wireless Internet
 • Termal Havuz
Çocuklar İçin
Ücretli
 • Bebek Bakımı
Diğer Notlar
Termal su sıcaklığı 38c-40c arasındadır.
Tesiste 1 adet karma normal ve termal havuz mevcuttur.
Odalarda termal su bulunmamaktadır.

Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Crowne Plaza Thermal Spa Bursa Yorumları

 • G. A.
  30.01.2022
  1 yetişkin
  8,5
  Çok iyi

  Şurada konakladı : Standart Oda (Ocak 2022)

 • R. Ç.
  28.12.2021
  2 yetişkin
  10
  Mükemmel

  Şurada konakladı : Standart Oda (Aralık 2021)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+