Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda
Standart Oda

Cundada Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesiste sabah kahvaltısı haricinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Cundada Otel Genel Bilgiler
Cundada Otel Balıkesir, Cunda bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 750 metrenin üzerindedir. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir.

Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet standart odalarda mevcuttur. Otel Edremit Koca Seyit 40 km,Adnan Menderes Havaalanı'na 150 km, İstanbul'a 480 km, İzmir'e 150 km, Bursa'ya 300 km uzaklıktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Edremit Koca Seyit 40 Km,Adnan Menderes HA 150 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: İstanbul 480 Km,İzmir 150 Km,Bursa 300 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
7
  • Otopark
  • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
  • Tv Salonu
Diğer Notlar

Odalarımızın tasarımları aşamasında özellikle dönemsel özellikleri yansıtan eşyaları kullanmaya özen göstermiş olup, modern dünyanın kalabakığından sıkılan misafirlerimiz için Cunda Ada'sının o tarihi yaşanmışlık günlerine götürerek nefes almanızı istedik..


Cunda Ada'sının merkezinde bulunan CundAda Otel, Taksiyarhis Kilise'sinin (Koç Müzesi) haman gölgesinde, oda + kahvaltı konsepti ile sizlere hizmet sunmaktadır. Kahvaltımızı bahçemizde, organik ürünler ile serpme kahvaltı olarak servis etmekteyiz..


Birbirinden özgün olarak CundAda Otel toplamda 7 odaya sahiptir. Odalarımızın 6 tanesi çift kişilik konaklamalı ve diğer odamız ise bağlantılı iki odadan oluşup 4 kişiye kadar konaklama imkanı ile dizayn edilmiştir. Odalarımızın pencereleri Taksiyarhis Kilisesi ve Cunda'ya açılmaktadır.