Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Kanaviçe Oda
Dantela Oda
Oyalı Oda
Nakış Oda
Etamin Oda
Mekik Oda

Dantel Butik Ev Pansiyon Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Dantel Butik Ev Pansiyon konum olarak şehir merkezinde otogarın karşısında yer almaktadır ve cumhuriyet meydanı'na 5 dadikalık yürüme mesafesindedir.Konumu dolayısı ile şehrin kültürel mekanlarına ve plajlarına çok yakındır.Pansiyonumuz tüm yıl hizmet vermektedir.


Altı odalı pansiyonumuzun her odası Kaş'a özgü dantel motifleriyle dekore edilmiş,odalarımız ortalama 10-12 m2 dir.Oda kahvaltı çalışan pansiyonumuzda geniş kahvaltı sizleri bekliyor.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Dalaman 150 Km,Antalya 285 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 0 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 200 - 300 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
6
  • Açık Restoran
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.