TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Standart Oteller Vb.
Son dakika %10 + 6 Taksit
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
622,00 TL
559,80 TL
588,00 TL
529,20 TL
722,00 TL
649,80 TL
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 6 Taksit
 • Son dakika %10 + 6 Taksit

  20 Ağustos tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 30 Ağustos-02 Eylül günleri arasındaki turlarda, Standart Oteller Vb. paket tipi için geçerlidir.

Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Advantage Card
  2 Taksit
 • Advantage Card
  3 Taksit
 • Axess Card
  3 Taksit
 • Axess Card
  6 Taksit
 • Maximum Card
  3 Taksit
 • Maximum Card
  6 Taksit
 • World Card
  2 Taksit
 • World Card
  6 Taksit
 • Bonus Card
  3 Taksit
 • Bonus Card
  6 Taksit
 • Miles-Smiles
  3 Taksit
 • Miles-Smiles
  6 Taksit
 • Card Finans
  3 Taksit
 • Card Finans
  6 Taksit
 • Halkbank Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Ziraat
  3 Taksit
 • Ziraat
  6 Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 2. Belirtilen Otellerde Konaklama (2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
 3. İkramlar (Otobüs İçi İkramlar)
 4. Çevre Gezileri
 5. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 6. Rehberlik Hizmetleri
 7. Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Kişisel Harcamalar
 2. İçecekler
 3. Öğle Yemekleri
 4. Müze Kart
 5. Ekstra Turlar

Tur Programı

1. Gün

Gece Yolculuğu

Tur hareket noktaları:
19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (Marmara Park Karşısı)
21.00 Merter Metro İstasyonu yanı İspark Otoparkı 
22.00 Gayrettepe Metro İstasyonu Önü
23.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı
23.20 Kartal Yemek Center
23.30 Gebze Center AVM önü

Tur Sonu iniş Noktaları:
>İzmit Asya Otel Önü / İstanbul yönü (İzmit Asya Otel karşısından biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
>Gebze Center AVM karşısı / İstanbul yönü (Gebze Center AVM den biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
>Kartal Köprüsü altı / Kadıköy yönü (Kartal Yemek Center’ den biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
>Göztepe Köprüsü / Kadıköy yönü (Medeniyet Üniversitesi’nden biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
>Gayrettepe Denizbank Önü / Mecidiyeköy yönü (Gayrettepe Metro istasyon önünden biniş yapan misafirlerimiz için inişnoktasıdır.)
>Merter Metro İstasyonu yanı İspark Otoparkı / Dileyen misafirlerimiz dönüş yolunda Ayvansaray Durağında da iniş yapabilirler.
>Beylikdüzü Marmara Park Avm Önü / Beylikdüzü Shell Benzin istasyonundan biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.


Akşam yemeği: Gidiş güzargahında mola tesisinde serbest olarak alınıyor. - EKSTRA
Güzergâh: İstanbul,izmir 631 Km
2. Gün

Ulubey Kanyonu - Kula - Kula Jeopark Alanı - Kuladokya Peri Bacaları - Kula Evleri - Kula Evi Türk Kültürü Müzesi - Tapduk Ve Yunus Emre Türbesi - Birgi Ulu Camii - Umur Bey Anıtı - İzmir

Turun Başlangıç Gününü 2. Güne Bağlayan Gece; 00:15 İzmit Asya Otel Karşısı 

Acentenin konforlu otobüsleri ile yaptığımız yolculuk sonrasında, adeta saklı bir cennet olan, Uşak ilinin Ulubey ilçesi sınırları içerisinde bulunan, ABD’deki Arizona eyaleti sınırlarındaki Büyük Kanyon’ dan sonra dünyanın en büyük 2. Kanyonu olarak kabul edilen Ulubey Kanyonu’ na ulaşıyoruz. Burada 2015 yılında kurulmuş olan 135 m2 büyüklüğündeki cam seyir terasından kanyonun eşsiz görüntüsünü izliyoruz. Bu etkileyici kanyon gezimiz sonrası, üzerine kuruldugu volkanik bölgeye antik devirde, Katakekaumene adı verilmiş, arkeolojik, tarihi ve görsel güzellikleri ile ön plana cıkmıs olan Manisa’nın Kula ilçesine ulaşıyoruz. Tarih kokan Kula sokaklarında dolasmaya baslıyoruz. Tarihi Kula evlerinin güzel örneklerinden birisi olan, Türk Kültürü Müzesi’ni geziyoruz. Ardından ülkemizin ilk ve tek jeoparkı ilan edilen, Kapadokya’ya benzerliğinden dolayı Kuladokya isminin verildiği peribacası oluşumlarının da bulundugu Kula Jeopark alanına gidiyoruz. Burada doganın sundugu harikaları görüp, Anadolu’da Türkçe şiirin öncüsü, halk şairi olan Yunus Emre ve hocası Tapduk Emre’nin türbesini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrası Aydınoğulları Beyliğine bir dönem başkentlik yapmış olan Birgi’ye ulaşıyoruz. Osmanlı sivil mimarisinin en güzel örneklerini görebileceğiniz Birgi’de, rehberimizin eşliğinde geziyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Anadolu nun en eski camilerinden Ulucamii, İlk Türk donanmasını kuran Gazi Umur Bey anıtı, sivil mimariyi en iyi görebileceğimiz Cami-i kebir mahallesi, Derviş Aga Camii ve hamamı bulunmakta. Verilen serbest zamanın ardından, aracımız bu sefer bizleri Tire’ye götürüyor. Burada aracımızdan inerek Kursunluhan Kervansarayı’na ulaşıyoruz. Buradaki dokuma tezgahlarında el yapımı Tire bezinin nasıl dokunduğunu gördükten sonra sokak aralarında gezerek, takunya ve keçe atolyelerini görüyoruz.. Güzel anılar ile ayrılacağımız Tire den sonra İzmir’de bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.

Kahvaltı : Güzergaha bağlı olarak uygun bir noktada alınır. (EKSTRA) 
Öğle Yemeği: Güzergaha bağlı olarak uygun bir restoranda alınır. (EKSTRA) 
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde alınır. 
Konaklama: İzmir Otelleri 
Güzergah: İstanbul - İzmit - Bozüyük - Kütahya - Uşak - Ulubey - Kula - Birgi - Tire - İzmir 849 km
3. Gün

Bademler Köyü - Sıgacık - Şirince - Söke - Doganbey - Dilek Yarımadası Milli Parkı - Bafa Gölü - Milas

Sabah otelden ayrılıp, İzmir’in en tanınmış, en ‘farklı’ köylerinden olan, adını bir köyde ilk kez kurulan tiyatrosu ile duyuran, halk kütüphanesi ve çocuk oyuncakları müzesi ile farklı ve çağdaş yapısını yansıtan Bademler Köyü’ne ulaşıyoruz. ‘Susuz Yaz ‘ filminin de çekim noktası olan bu köyde verilen serbest zamanda köy sokaklarında dolaşabilir, cay veya kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Sonrasında rotamızı ülkemizin ilk yavaş şehri olma özelliğine sahip Seferihisar ilçesine bağlı, daracık sokakları ve kendine özgün mimarisi,1522 de Kanuni Sultan Süleyman’ın emriyle yapılan kalesi, masmavi denizi, yerli üretici pazarı ile meşhur Sıgacık’ a çevireceğiz. Burada verilen serbest zamanda güzel manzaralar eşliğinde fotograflarımızı çekip, taş evlerin arasında dolaştıktan sonra, zeytin ağaçlarıyla çevrili yemyeşil tepelerin arasına kurulmuş, özgün tarihi mimarisini koruyan, mübadele ile birlikte gelen Türklere kapılarını açan, şarap üretimi ve zeytincilikle geçinen, eski bir Rum yerleşimi olan Şirince Köyü’ne gidiyoruz. Öğle yemeği sonrası, meyve şarapları ile meşhur olan bu köyde verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz köyün taş sokaklarında dolaşabilir, şarap tadımı ve alışverişlerini yapabilirler. Köy gezimiz sonrası Söke üzerinden taş evleri, daracık sokakları ve kaybolmamış dokusuyla ünlü Doganbey Köyü’ne ulaşıyoruz. Burada birbirinden ilginç mimariye sahip taş evlerin arasında gezerken geçmişin izlerini yaşayacaksınız. Verilen serbest zamanda bol bol fotoğraflarımızı çekiyoruz. Dilek yarımadası milli parkına ait tanıtım merkezini gezdikten ve Büyük Menderes deltası kuş cenneti hakkında bilgi aldıktan sonra bu güzel köyden ayrılıyoruz. Daha sonrasında Bafa Gölü’ne geliyoruz ve burada göl kenarında fotograf molası veriyoruz. Ardından otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde alınır 
Öğle Yemeği: Şirince’ de bölgenin meşhur çöpşişinden yeme sansımız olacak(EKSTRA)  
Akşam Yemeği : Tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde alınır. 
Konaklama: Muğla Otelleri 
Güzergah: İzmir - Sıgacık - Şirince - Selcuk - Söke - Bafa - Milas - Mugla 362 km
4. Gün

Akyaka - Azmak Cayı Tekne Turu - Belen Kahvesi - Bozüyük - Stratonikeia Antik Kenti - Çine - Aydın - İzmir - İstanbul

Sabah otelden ayrılıp, Ege’nin en özel duraklarından, çam ağacları ile iç içe kurulmuş,tertemiz havası,özgün mimarisiyle meşhur Akyaka’ya ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen kanal teknelerine binerek Azmak cayı tekne turuna çıkıyoruz. Flora ve faunasıyla,soguk ve berrak sularıyla sizleri kendisine hayran bırakacak Azmak çayı gezimiz sonrası, Akyaka sahilinde serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası “Ormancı” türküsünün çıkış yeri olan Belen Kahvesi‘ne gidiyoruz. Günümüzde Çaybükü adı ile bilinen bu köyde içilen çayların ardından bu güzel yerden ayrılarak, bir çok diziye ev sahipliği yapan Muğla’nın sirin kasabası Bozüyük’e ulaşıyoruz. Kasaba meydanında verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz yöresel köy ürünlerinden alabilirler. Bir sonraki duragımız ise Stratonikeia antik kenti olacak. Türkiye’de bulunan en ilginç antik şehirlerin başında gelen bu yerde, terk edilmiş bir köy ile antik şehir kalıntılarının iç içe geçtiğini göreceksiniz. Köy evlerinin devşirme antik taşlarla yapıldığını, evlerin bahçesinde antik şehrin kalıntılarını görünce çok şaşıracaksınız. Gladyatörler ve aşklar şehri olan bilinen bu kentte gezeceğimiz yerler arasında; tiyatro,agora,gymnasion vb. bölümler bulunmakta. Antik kent gezimiz sonrası Yatağan – Çine – Aydın üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz ve gecenin ilerleyen saatlerinde İstanbul'da almış olduğumuz noktalarda, siz sayın misafirlerimizden tekrar bir başka acente organizasyonunda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde alınır. 
>Öğle Yemeği: Çine bölgesinde restoranda alınıyor.(EKSTRA)  
Akşam Yemeği: Güzergaha bağlı olarak uygun bir noktada (EKSTRA) alınır. 
Güzergah: Muğla - Akyaka - Yatağan - Çine - Aydın - İzmir - Manisa - Bursa - İstanbul 726 km

Tur Kalkış Noktaları

 • 19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (Marmara Park Karşısı)
 • 21.00 Merter Metro İstasyonu yanı (İSPARK Otoparkı)
 • 22.00 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro Durağı Önü
 • 23.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı
 • 23.20 Kartal Yemek Center
 • 23.30 Gebze Center AVM Önü

Açıklamalar

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 
Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir. 

Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir. 

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) 
• Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz) 
• Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.) 
• Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir) 

Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) 
• Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) 
• Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
• Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
• Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
• Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı