Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
3* & 4* (Şehir Dışı) Oteller Vb.
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
579,00 EUR 9.026,61 TL
579,00 EUR 9.026,61 TL
759,00 EUR 11.832,81 TL
Axess Mobil ile 200 TL Chip para Fırsatı !
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 3 Taksit
Diğer Tarihlerde Uygulanabilir Kampanyalar
 • Axess Mobil ile 200 TL Chip Para Kampanyası

  01 Şubat tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 06 Ocak-31 Ocak günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Axess Card
  3 Taksit
 • Ziraat
  3 Taksit
 • Bonus Card
  3 Taksit
 • Garanti Miles-Smiles
  3 Taksit
 • World Card
  3 Taksit
 • Maximum Card
  3 Taksit
 • Card Finans
  3 Taksit
 • Halkbank Card
  3 (2 + 1) Taksit
 • Advantage Card
  3 Taksit
 • Finansbank Miles-Smiles
  3 Taksit
 • Vakıfbank
  3 Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
 2. Havaalanı Vergileri
 3. Belirtilen Otellerde Konaklama (7 Gece Oda Kahvaltı)
 4. Alan - Otel / Otel - Alan Transferi ve Şehirlerarası Transferler
 5. Panoramik Şehir Turları
 6. Rehberlik Hizmetleri (Profesyonel Rehberlik Ve Asistanlık Hizmetleri)
 7. Şehir Vergileri (Otel Vergileri / Turist Şehir Vergileri)
 8. Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Seyahat Sağlık Sigortası
  (Opsiyonel)
  20,00 EUR (0-70 Yaş)
  40,00 EUR (70-100 Yaş)
 2. Yurtdışı Çıkış Harcı
 3. Öğle Yemekleri
 4. Akşam Yemekleri
 5. Ekstra Turlar
 6. Kişisel Harcamalar
 7. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 8. Bahşişler
 9. Vize Ücreti
  (Opsiyonel)
  140,00 EUR
 10. Vize Ücreti (Ankara)
  (Opsiyonel)
  160,00 EUR
 11. Vize Ücreti (İzmir)
  (Opsiyonel)
  160,00 EUR
 12. Vize Ücreti (Çocuk)
  (Opsiyonel)
  90,00 EUR

Tur Programı

1. Gün

İstanbul – Lüksemburg – Köln – Amsterdam

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Uçuştan İki Buçuk Saat Önce Buluşuyoruz. Bagaj, Bilet Ve Biniş İşlemlerinin Ardından Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi İle Lüksemburg’a Hareket. Varışımızın Ardından Havalimanında Bizleri Bekleyen Özel Otobüsümüzle  Köln’e Hareket Ediyoruz. Varış Sonrası Yapılacak Şehir Turumuzda Gotik Katedrali, Alışveriş Caddeleri Ve Rhein Nehri Köln’de Görülecek Yerler Arasındadır. Tur Sonrası Amsterdam’a Hareket. Panoramik Amsterdam Şehir Turu. Dam Meydanı Ve Kraliyet Sarayı Görülecek Yerler Arasındadır. Tur Bitiminde Otelinize Transfer Ve Serbest Zaman. Konaklama Otelimizde.
2. Gün

Amsterdam – Marken & Volendam

Otelde Alacağımız Kahvaltı İle Güne Başlıyoruz. Sabah Kahvaltısının Ardından Marken & Volendam Turumuz İçin Hareket, Marken Volendam Turumuzda; Eski Balıkçı Kasabası Olan Volendam’ Da Tarihi Evler Ve Limanları Gezip Daha Sonra Küçük Bir Ada Olan Marken’i Ziyaret Ediyoruz.Tur Bitiminde Elmas Fabrikasını Ziyaret Ediyoruz.Tur Bitiminde Kanal Turu .Tur Bitiminde Amsterdam’da Serbest Zaman. Ardından Otelimize Transfer. Konaklama Otelimizde.
3. Gün

Amsterdam – Lahey – Delft – Brüksel

Otelde Alacağımız Kahvaltı İle Güne Başlıyoruz. Sabah Kahvaltının Ardından Lahey’e Hareket. Lahey Turumuzda  Parlamento Binası, Yüce Adalet Divanı, Meclis Binası Görülecek Yerler Arasındadır.Tur Bitiminde Delft’e Hareket. Delft Mavisi İsmiyle Bilinen Mavimsi Beyaz Üzerine Mavi Boyayla İşlenmiş Porselenleriyle Ünlü Delft. Kanalları Köprüleri Ve Tipik Hollanda Mimarisini Yansıtan Bozulmamış Sokaklarıyla Ziyaretçilerini Kendine Çeken Şehirdeki Panoramik Turumuzu Gerçekleştiriyoruz. Tur Bitiminde Rotterdam’a Transfer. İkinci Dünya Savaşında Gördüğü Ağır Hasar Sebebiyle Neredeyse Baştan İnşa Edilmiş Rotterdam, Günümüzde Avrupa’nın En Büyük Limanı Ve Hollanda’nın İkinci Büyük Şehri. Hollanda’nın Modern Tarzını En İyi Yansıtan Bu Zengin Ticaret Ve Lojistik Şehrinde, Adını Hümanizm Akımının Öncülerinden Erasmus’dan Alan, Tek Sütunlu Yapısıyla Görenlerin Kuğuya Benzettiği Erasmus Köprüsü, Ünlü Mimar Piet Van Blom İmzalı Floransa’da Bulunan Ponte Vechio’dan İlham Alınarak Tasarlanmış Küp Evler Ve Rotterdam Limanı Görülecek Yerler Arasındadır. Ardından Brüksel’e Hareket Varışımıza İstinaden Kraliyet Sarayı, Çin Ve Japon Evleri, Borsa Binası, Atomium Ve Heysel Stadyumu Görülecek Yerler Arasındadır. Tur Bitiminde Otelinize Transfer Ve Serbest Zaman. Konaklama Otelimizde.
4. Gün

Brüksel – Brugge - Paris

Otelde Alacağımız Kahvaltı İle Güne Başlıyoruz. Ardından Brüksel  Şehir Merkezine Hareket. Grand Palace’da Serbest Zaman. Ardından Brugge’e Hareket. Dantel Ve Goblenleri İle Ünlü Bu Şirin Ortaçağ Kentinin Pazar Yeri Ve Panoramik Olarak Belfry Kulesini Ve De Brugge Şehri'nin Enfes Manzarasını Görme Fırsatı Bulacağız. Tur Bitiminde Paris Otelimize Transfer Ve Serbest Zaman. Konaklama Otelimizde.
5. Gün

Paris

Otelde Alacağımız Kahvaltı İle Güne Başlıyoruz. Sabah Kahvaltısının Ardından Paris Şehir Turu. Tam Günlük Turumuzda Şehrin Doyumsuz Manzarasını İzleme Olanağı Bulacağımız, Paris'in Olduğu Kadar Fransa’nın Da Sembolü Olan Eyfel Kulesi’ne Çıkıyoruz .Tur Bitiminde Günümüzde Hala Bohem Yaşamın Devam Ettiği Ressamlar Tepesi Adıyla Bilinen Montmartre Tepesine Fünikülerle Çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) Gördükten Sonra, Ressamlar Meydanı’nda Portrenizi Yaptırmak Ve Yemek İçin Serbest Vaktiniz Olacak. Ressamlar Tepesi Gezisinin Ardından, Vergisiz Parfüm, Kozmetik Ürünleri Ve Saat Alabileceğiniz Benlüx Mağazasına Hareket Ediyoruz. Ardından  Champs-Elysées’de Serbest Zaman. Otelimize Transfer. Konaklama Otelimizde.
6. Gün

Paris

Otelde Alacağımız Kahvaltı İle Güne Başlıyoruz. Sabah Kahvaltısının Ardından Opera Meydanı Ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, Askeri Müze, Meclis Binası, Napoléon'un Mezarı, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais,  Louvre Müzesi  Görülecek Yerler Arasındadır. Sonrasında Dünyanın En Büyük Ve En Ünlü Sanat Müzesi Olan Louvre’u  Gezdikten Sonra Serbest Öğle Yemeği Molası Veriyoruz.
Ardından Tekne İle Seine Nehri Gezisi’ne Çıkıyoruz Paris’in En Muhteşem Binalarını Yakından Görecek, Seine Nehri’nin Köprülerinin Altından Geçerek Unutulmaz Anlar Yaşayacaksınız. Bu Tekne Gezisi Sırasında Görülecek Yerler Arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi Ve Louvres Sarayı Bulunmaktadır. Tur Bitiminde Serbest Zaman.Otelimize Transfer.Konaklama Otelimizde.
7. Gün

Parıs - Metz - Remıch – Schengen - Lüksemburg

Otelde Alacağımız Kahvaltı İle Güne Başlıyoruz.Sabah Kahvaltısının Ardından Lüksemburg’a Hareket Ediyoruz. Güzergâh Üzerinde Yol Üzerinde Misafirlerimiz İle Fransa’nın En Güzel Orta Çağ Şehirlerinden Biri Olan Metz Şehrini Ziyaret Ediyoruz. Tur Bitiminde Remich & Schengen Turu. Panoramik Remich Turumuzda Almanya İle Lüksemburg'u Birbirinden Ayıran Moselle Nehri Üzerindeki Köprüden Geçip, Buradan Bir Dakikada 3 Ülkeyi Kat Edeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) Noktaya Geliyoruz. Schengen Turumuzda İse Schengen Anlaşması İle Schengen Vizesine Adını Veren Şehrimizi Ziyaret Ediyoruz.Tur Bitiminde Lüksemburg’a Hareket. Panoramik Lüksemburg Şehir Turunda Petrus Vadisini, Eski Şehir Merkezini Ve Dar Sokaklarını, Şehir Katedralini, Dükler Sarayını Görme İmkânına Sahip Olacaksınız.Tur Bitiminde Otelinize Transfer Ve Serbest Zaman. Konaklama Otelimizde.
8. Gün

Lüksemburg – İstanbul

Otelde Alacağımız Kahvaltı İle Güne Başlıyoruz. Sabah Kahvaltısının Ardından Uçak Saatine Bağlı Olarak Havalimanına Transfer Ve Türk Havayollarının Tarifeli Seferi İstanbul’a Uçuş. İstanbul Havalimanı’na Varışımızla Birlikte Turumuzun Ve Servislerimizin Sonu

Tur Kalkış Noktaları

 • İstanbul - Lüksemburg
 • Lüksemburg - İstanbul

Açıklamalar

Önemli Not: Pandemi sürecinde ziyaret edilecek ülkelerin, giriş protokol için istenen belge, pcr test ve ücretlerinden, ülke giriş – çıkış prosedürlerinden, ülkelerin aşı şartlarından, ziyaret edilecek ülke – bölge tasarrufunda olması dolayısıyla,Tatilsepeti'nin sorumluluğu bulunmamaktadır.
Ülke girişinde çift doz biontech aşısı şartı vardır. 


Ekstra Turlar:
Kanal Turu + Louvre Müzesi Turu + Lokal Rehber + Seine Nehri Turu + Eyfel Kulesi  Kişi Başı 125€
Tur Esnasında Rehberimize Ödenecektir

Fransa korona kapsamında seyahat durumu aşağıda ki gibidir.

•        COVID-19 aşı sertifikası olan yolcular ve yanlarında eşlik ettikleri 18 yaşından küçük çocukları.
Aşı sertifikaları;
o Janssen aşı sertifikası ilk aşı dozu varıştan en az 28 gün önce veya;
o AstraZeneca (Vaxzevria), Moderna or Comirnaty (Pfizer-BioNTech) aşı sertifikaları ikinci doz varıştan 7 gün önce veya;
o AstraZeneca (Vaxzevria), Janssen (Johnson & Johnson için tek doz), Moderna or Comirnaty (Pfizer-BioNTech), Covishield aşı sertifikaları birinci doz varıştan önce 7 gün önce ve COVID-19 enfeksiyonun geçirdiğini kanıtlayan yolcular.

-Türkiye dâhil diğer tüm ülkelerden (Birleşik Krallık hariç) gelen yolcuların ilk biniş noktasından kalkış saati itibariyle numune veriliş tarihi 0-72 saat içerisinde olan negatif COVID-19 PCR testi ya da 0-48 saat içerisinde COVID-19 Antijen testi olması gerekmektedir.

Doldurulması Gereken Formlar:
Uçak içerisinde dağıtılacak olan Sağlık Bilgi Formu'nun doldurulması gerekmektedir.

Ülke girişinde çift doz biontech aşısı şartı vardır


 • Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır.Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 • Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
 • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 • Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
 • Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına (Mimimum 20 kişi), müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.)
 • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
 • 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.
 • Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
 • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
 • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
 • Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
 • Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
 • Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
 • T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatilsepeti.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+