Elite Hotel Çorlu
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Standart Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Triple Oda
En fazla 3 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 2 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Standart Twin Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).

Elite Hotel Çorlu Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

07.00-10.00 

Elite Hotel Çorlu Genel Bilgiler
Elite Hotel Çorlu Tekirdağ, Çorlu bölgesinde bulunmaktadır. Otel Tekirdağ Çorlu 15 km,İstanbul Havaalanı'na 110 km, Merkezde'ye 100 m uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet ve telefon standart odalarda mevcuttur.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Tekirdağ Çorlu 15 Km,İstanbul HA 110 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 100 m Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
55
  • Asansör
Ücretsiz Aktiviteler
  • Wireless Internet
Diğer Notlar

Türkiye'nin en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Çorlu sanayi ve alışveriş bölgesinde ELIT HOTEL CORLU 75 odalı olarak 1993 yılından beri hizmet vermekten büyük gurur duyarız.Tesisimiz şehir merkezinde olup Çorlu Havalimanına 15 Km.Tesisimiz 24 saat resepsiyon tüm alanlarda Wi-Fi erişimi ve klimalı odalar sunarız.Odaların tamamı 32 inch Lcd Tv, minibar, şaç kurutma makinası ve 2 sandalyeli çalışma masası ile donatılmıştır.Kahvaltı her sabah açık büfe olarak sunulmaktadır.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+