Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Single Oda
Single Oda
Üç Kişilik Standart Oda
Üç Kişilik Standart Oda
Standart 2 Kişilik Oda
Standart 2 Kişilik Oda
Family Oda
Family Oda

Fesa Business Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

kahvaltı servisi hafta içi 07:00-10:00, hafta sonu 07:00-11:00 arasındadır.

 

Otelimiz business otel hizmeti vermekte olup, ayrıca çift misafirlerimizden evlilik cüzdanı talep etmektedir. 

Fesa Business Hotel Genel Bilgiler
Fesa Business Hotel Kocaeli, Gebze bölgesinde bulunmaktadır. Otel Sabiha Gökçen Havaalanı'na 25 km,İstanbul Havaalanı'na 90 km, Gebze'ye 1 km, Kocaeli'ye 43 km, İstanbul'a 10 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Tesis içerisinde bulunan araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tesiste bulunan açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Sabiha Gökçen HA 25 Km,İstanbul HA 90 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Gebze 1 Km,Kocaeli 43 Km,İstanbul 10 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 750 Metre ve Üzeri İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
97
  • Açık Restoran
  • Araç Kiralama
  • Asansör
  • Bedensel Engelli Odası
  • Havaalanı Servis
  • Kapalı Restoran
  • Konferans
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
* Bu otel girişte evlilik cüzdanı talep etmektedir. Eksik olması durumunda otel rezervasyonu tek taraflı iptal edebilmektedir. Rezervasyonunuzu 444 44 20 numaralı Çağrı Merkezimiz üzerinden yapmanızı rica ederiz.
Diğer Notlar

Fesa Business Hotel, 5 yıldızlı hizmet kalitesi ve ayrıcalıklarla dolu dünyasıyla Gebze Organize Sanayi Bölgesi'ne 10 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 25 km Yalova'ya 15 km ve İstanbul'a 10 km uzaklıktaki konumlarıyla sizlerin hizmetindedir.


Şehrin tam ortasında, sanayinin devleştiği kavşakta, Organize Sanayi bölgelerinin ve iş dünyasının kalbinin attığı noktada rahatınız için dizayn edilmiştir. Otelimiz lüks odaları, geleneksel Türk konukseverliği, eğitimli ve güler yüzlü personeli ile sizlere ev sahipliği yapıyor.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.