TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 9 Taksit
Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Advantage Card
  8 (2 + 6) Taksit
 • Advantage Card
  9 (3 + 6) Taksit
 • Axess Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Axess Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • Maximum Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Maximum Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • World Card
  2 Taksit
 • World Card
  6 Taksit
 • World Card
  9 Taksit
 • Bonus Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Bonus Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • Miles-Smiles
  6 (3 + 3) Taksit
 • Miles-Smiles
  9 (6 + 3) Taksit
 • Card Finans
  6 (3 + 3) Taksit
 • Card Finans
  9 (6 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  7 (2 + 5) Taksit
 • Halkbank Card
  9 (4 + 5) Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Belirtilen Otellerde Konaklama (Seçilecek Konsepte Göre 5 Gece Konaklama)
 2. Programda Belirtilen Yemekler (Aktiviteler Esnasında Öğle Yemekleri; Sandwich, Balık Ekmek, Sucuk Ekmek,Izgara Çeşitleri)
 3. Programda Belirtilen Turlar (Tekne Turu / Jeep Safari / At Turu / Mehtap Turu)
 4. İkramlar (Otel ve Aktivitede Sunulan Tüm İkram ve Sürprizler)
 5. Animasyon ve Gösteriler (Otelde Gerçekleşen Gece Eğlenceleri)
 6. Güvenlik Ekipmanları (Tüm Araç Gereç ve Ekipmanların Kullanımı Dahildir. Jeep Safari Turundaki Su Tabancaları Ücretlidir.)
 7. Eğitimler ve Aktiviteler (Profesyonel Rehber ve Eğitmenler Eşliğinde Aktivitelere Özel Eğitim, Brifing Dahildir. Tüm Aktivitelerdeki Fotoğraf ve Video Çekimleri Ücretlidir.)
 8. Çevre Gezileri (Jeep Safari Turunda Çevre Gezileri; Belcekız Plajı ve Hisarönü Panoramik Turları)
 9. Transferler (Otelden Aktivite Alanlarına ve Geri Dönüş Transferleri Dahildir. Otogar ile Havalimanından Transferler Ekstradır.)
 10. Zorunlu Seyahat Sigortası (Aktiviteler Esnasında Kişiye Özel Sigorta)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Bireysel Ulaşım
 2. Kişisel Harcamalar
 3. Ekstra Turlar
 4. İçecekler
 5. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 6. Seyahat Sağlık Sigortası
 7. Alan - Otel / Otel - Alan Transferleri

Tur Programı

1. Gün

Otele Giriş Check-in İşlemleri ve Brifing - Gece Eğlence

Saat 11:30 ile 14:00 arası check in işlemlerinin ardından odalarımıza geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz bembeyaz ölüdeniz sahilinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir, dileyen misafirlerimiz ise havuz başında yorgunluklarını giderebilirler.  Açık büfe olarak alacağımız akşam yemeğinin ardından ilerleyen saatlerde dileyen misafirlerimiz Hisarönü Barlar Sokağının hareketli gecelerinde bambaşka bir eğlenceye katılabilirler. 

Otel Odaların Check-in Saati : 14:00’tür. Aktivitelerin Başlangıç Saati 09:00’dur Oda Alımları Aktivitelerden Sonra Gerçekleşecektir. Dinlenmek İsteyen Misafirlerimiz İlk Gün Planlanan Aktivite Programını Ertesi Gün Gerçekleşecek Aktivite Programı İle Birleştirebilir. 
2. Gün

Tekne Turu - Serbest Zaman - Hisarönü Barlar Sokağı

08:00'da açık büfe olarak kahvaltımızı alıyoruz. 9:00 da bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak aktivite alanına doğru yolculuğumuz başlıyor olacak. 9:30 da aktivite başlangıç noktasına ulaşıyoruz. 9:45 de teknemizdeki yerlerimizi alıyoruz ve gün boyu sürecek olan aktivitemiz başlıyor olacak. Kristal renkli sularda yüzmenin keyfini çıkarak eğlencenin doruklarına ulaşarak unutulmaz bir gün geçiriyor olacağız. 12:30'da mola veriyoruz ve öğle yemeğimizi teknemizde ızgara olarak alıyor olacağız. 13:30'da turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Mavi Mağara , Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu, St.Nicholas Adası,Deve Plajı ve Soğuk Su‘dan oluşan yüzme molaları ile unutulmaz zaman geçiriyoruz. 16:30 da limana doğru yolculuğumuz başlıyoruz. 17:00 da limanda bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz. 17:30 da otelimize ulaşıyoruz. 19:30 da açık büfe olarak akşama yemeğimizi alıyoruz. 20:30 da hisar önü barlar sokağı gece eğlencesi için dileyen misafirlerimiz rehberleri eşliğinde aktiviteye katılabilirler.
3. Gün

Jeep Safari - Gece Eğlencesi

08:00'da otelimizde açık büfe olarak sabah kahvaltımızı alıyoruz. 09:00'da bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak aktivite alanına doğru yolculuğumuz başlıyor olacak. 10:00 da aktivite başlangıç noktasına ulaşıyoruz. 10:15 de ekip liderlerinin vereceği genel bilgiler ve kısa brifingin ardından turumuz başlıyor olacak. 10:30 Yeni ufukları keşfederek, buz gibi nehirlerden geçip unutulmaz bir gün bizleri bekliyor olacak.12:30 da kısa bir mola verecek öğle yemeklerimizi alıyoruz. 13:30 da turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. 14:15 de 18 km uzunluğunda 300 m yüksekliği eşsiz bir atmosfere sahip olan bu kanyonun büyüsüne kapılırcasına turumuza devam ediyoruz. 16:30 da aktivite başlangıç noktamıza ulaşıyoruz. 17:00 da otelimize dönüş yolculuğu için bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alıyoruz. 17:30 da otelimize ulaşıyoruz. 19:30 da açık büfe olarak akşam yemeğimizi otelimizden alıyoruz. 20:30 da dileyen misafirlerimiz havuz başında verilecek olan gece eğlencesine katılabilirler.
4. Gün

Aquapark - Mehtap Turu

08:00'da otelimizde açık büfe olarak kahvaltımızı alıyoruz. 09:00’da aktivite alanına transfer için lüks araçlarımızdaki yerlerimizi alıyoruz. Yaklaşık 30 dk. Süren yolculuğumuzun ardından aquaparka ulaşıyoruz. Giriş işlemlerinin ardından unutulmaz heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor olacak. Heyecan verici parkurlar, adrenalin dolu su kaydıkları ile gününüzün nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Açık havuzlarda dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. 17:30’da buluşma noktasında buluşarak otelimize doğru yola koyuluyoruz. Kısa süren yolculuğumuzun ardından otelimize ulaşıyoruz. 20:00’da akşam yemeği için restoranımızda buluşuyoruz. Dileyen misafirlerimiz mehtap turuna katılabilirler.
5. Gün

At Turu - Serbest Zaman - Mehtap Turu - Gece Eğlencesi

Saat 08:00'da alacağımız kahvaltının ardından yeşil ile mavinin buluştuğu noktalarda, düzlükler de ve ovalarda gerçekleşecek olan aktivite alanına ulaşmak için bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak aktivite alanına doğru yolculuğumuz başlıyor olacak. Aktivite alanına ulaşmamızın ardından verilecek olan brifing ve ön bilgilendirmenin ardından aktivitemiz başlıyor olacak. Yemyeşil çam ağaçlarının arasından yıllar öncesinden kullanılan patikaların eşliğinde tarihin dokusunu yansıtan KAYAKÖY ve ölüdeniz at turu ile bambaşka kolay kolay yaşayamayacağız bir aktivitenin deneyimini yaşıyor olacaksınız. Öğle yemeğimizi köy ortamında alarak aktivitemize devam ediyor olacağız. Çam kokularının arasında kuş sesleri ile bu deneyimi yaşamak sizlerde huzur hissi uyandıracak. Aktivitemizin ardından araçlarımızdaki yerlerimizi alarak otelimize doğru yola çıkıyoruz.  Akşam yemeğini otelimizde alarak dileyen misafirlerimiz gece aktiviteleri için hisar önü barlar sokağı aktivitelerine katılabilirler.
6. Gün

Otelden Ayrılış

08:00'da otelimizden açık büfe olarak sabah kahvaltımızı alıyoruz. 09:00'da takım arkadaşları ile vedalaşmanın ardından unutulmaz bir haftanın bizlerde bırakmış olduğu mutluluk, güzel dostluklar, unutulmayacak maceralar ve anılar eşliğinde otelimizden ayrılıyoruz.

Açıklamalar

Otel Odaların Check-in Saati 14:00’tür. Aktivitelerin Başlangıç Saati 09:00’dur. Oda Alımları Aktivitelerden Sonra Gerçekleşecektir. Dinlenmek İsteyen Misafirlerimiz İlk Gün Planlanan Aktivite Programını Ertesi Gün Gerçekleşecek Aktivite Programı İle Birleştirebilir.  


Hava muhalefeti ve teknik sepetlerden dolayı aktivitelerin günlerinde değişiklikler olabilir ve gerçekleştirilemeyen aktivitelerin yerine yeni aktiviteler eklenerek değişiklik yapılabilmektedir. Paket tur alan misafirlerimiz bütün aktivitelere katılmak mecburiyetinde değildirler. Paketlerde belirtilmeyen aktivitelere katılımlar ekstra olarak ücretlendirilir. 

Tüm misafirlerimizin seyahat sağlık sigortası yaptırmaları mecburidir. Sağlık problemi olan misafirlerin durumlarını aktivite öncesinde bildirmek mecburiyetindedirler. Bildirimde bulunmayan misafirlerin sorumlulukları kendilerine aittir. Acente hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.