TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 9 Taksit
Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Advantage Card
  8 (2 + 6) Taksit
 • Advantage Card
  9 (3 + 6) Taksit
 • Axess Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Axess Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • Maximum Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Maximum Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • World Card
  2 Taksit
 • World Card
  6 Taksit
 • World Card
  9 Taksit
 • Bonus Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Bonus Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • Miles-Smiles
  6 (3 + 3) Taksit
 • Miles-Smiles
  9 (6 + 3) Taksit
 • Card Finans
  6 (3 + 3) Taksit
 • Card Finans
  9 (6 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  7 (2 + 5) Taksit
 • Halkbank Card
  9 (4 + 5) Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Belirtilen Otellerde Konaklama (Seçilecek Konsepte Göre 6 Gece Konaklama)
 2. Programda Belirtilen Yemekler (Aktiviteler Esnasında Öğle Yemekleri; Sandwich, Balık Ekmek, Sucuk Ekmek, Izgara Çeşitleri)
 3. İkramlar (Otel ve Aktivitede Sunulan Tüm İkram ve Sürprizler)
 4. Programda Belirtilen Turlar (Tekne Turu / Yamaç Paraşütü / Bunge Jumping / Dalış / Jeep Safari / Atv Safari)
 5. Güvenlik Ekipmanları (Tüm Araç Gereç ve Ekipmanların Kullanımı Ücretsizdir. Jeep Safari Turundaki Su Tabancaları Ücretlidir.)
 6. Eğitimler ve Aktiviteler (Profesyonel Rehber ve Eğitmenler Eşliğinde Aktivitelere Özel Eğitim, Brifing Dahildir. Tüm Aktivitelerdeki Fotoğraf ve Video Çekimleri Ücretlidir.)
 7. Çevre Gezileri (Jeep Sarafi Turunda Çevre Gezileri; Belcekız Plajı ve Hisarönü Panoramik Turları)
 8. Transferler (Otelden Aktivite Alanlarına ve Geri Dönüş Transferleri Dahildir. Otogar ile Havalimanından Transferler Ekstradır.)
 9. Animasyon ve Gösteriler (Otelde Gerçekleşen Gece Eğlenceleri)
 10. Zorunlu Seyahat Sigortası (Aktiviteler Esnasında Kişiye Özel Sigorta)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Bireysel Ulaşım
 2. Kişisel Harcamalar
 3. Ekstra Turlar
 4. İçecekler
 5. Alan - Otel / Otel - Alan Transferleri
 6. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 7. Seyahat Sağlık Sigortası

Tur Programı

1. Gün

Tekne Turu - Gece Eğlence

08:30 Otele giriş , (Otel Checki-in 14:00) açık büfe olarak sabah kahvaltımızı otelimizden alıyoruz.  9:00 da bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak aktivite alanına doğru yolculuğumuz başlıyor olacak. 9:30 da aktivite başlangıç noktasına ulaşıyoruz. 9:45 de teknemizdeki yerlerimizi alıyoruz ve gün boyu sürecek olan aktivitemiz başlıyor olacak. Kristal renkli sularda yüzmenin keyfini çıkarak eğlencenin doruklarına ulaşarak unutulmaz bir gün geçiriyor olacağız. 12:30 da mola veriyoruz ve öğle yemeğimizi teknemizde ızgara olarak alıyor olacağız. 13:30 da turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Mavi Mağara , Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu ,St.Nicholas Adası,Deve Plajı ve Soğuk Su‘dan oluşan yüzme molaları ile unutulmaz zaman geçiriyoruz. 16:30 da limana doğru yolculuğumuz başlıyoruz. 17:00 da limanda bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz. 17:30 da otelimize ulaşıyoruz. 19:30 da açık büfe olarak akşama yemeğimizi alıyoruz. 20:30 da hisar önü barlar sokağı gece eğlencesi için dileyen misafirlerimiz rehberleri eşliğinde aktiviteye katılabilirler.
 

Otel Odaların Check-in Saati : 14:00’tür. Aktivitelerin Başlangıç Saati 09:00’dur Oda Alımları Aktivitelerden Sonra Gerçekleşecektir. Dinlenmek İsteyen Misafirlerimiz İlk Gün Planlanan Aktivite Programını Ertesi Gün Gerçekleşecek Aktivite Programı İle Birleştirebilir. 
2. Gün

Yamaç Paraşütü - Serbest Zaman - Hisarönü Barlar Sokağı

08:00'da açık büfe olarak sabah kahvaltımızı otelimizden alıyoruz. 09:00'da bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak aktivite alanına doğru yolculuğumuz başlıyor. 09:45'de kısa bir yolculuğun ardından Fethiye'nin en yüksek dağı olan Babadağ'ın zirvesine ulaşıyoruz. 10:00'da profesyonel pilotlarımızın vereceği genel bilgiler ve brifingin ardından uçuş için gerekli hazırlıklarımıza başlıyoruz. 10:15'de bulutların üzerinde unutulmaz bir zaman geçireceğimiz aktivitemiz başlıyor olacak. Fethiye’nin eşsiz güzelliklerini kuş bakışı seyretmenin ve adrenalin dolu dakikaların bizlere vermiş olduğu inanılmaz heyecanı ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yaklaşık 30dk süren uçuşumuzun ardından Belcekız sahiline yumuşak bir iniş gerçekleştiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest zamanlarını denizin, güneşin ve altın renkteki kumsalların tadını çıkarabilirler. 17:30 da bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak otelimize doğru yolculuğumuz başlıyor olacak. 18:00 da otelimize ulaşıyoruz. 19:30 da açık büfe olarak akşam yemeğimizi otelimizden alıyoruz. 20:30 da gece eğlencesine katılmak isteyen misafirlerimiz rehberleri eşliğinde gece aktivitesine katılabilirler.
Not: (Hava muhalefeti nedeni ile sürelerde değişkenlikler olabilmektedir.)
3. Gün

Bunge Jumping - Barlar Sokağı

Saat 08:00'da alacağımız sabah kahvaltısının ardından bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak aktivite alanına doğru yolculuğumuz başlıyor. Ekip liderinin vereceği teknik bilgilerin ardından emniyet ekipmanlarımızı takarak aktivitemiz başlıyor olacak. İnanılmaz bir deneyim yaşamaya hazır olun. Yüksek adrenalin seviyesiyle bungee, sadece atlayanları değil, izleyicileri de heyecanın içine çeker.  Unutulmaz bir serbest düşüş deneyimi yaşayacaksınız.
Benzersiz bir deneyimin ardından aktivitemizin sonu ile araçlarımızdaki yerlerimizi alarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirlerimiz ölüdeniz sahilinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirler.
4. Gün

Tüplü Dalış - Şnorkel - Serbest Zaman - Gece Eğlencesi

08:00'da açık büfe olarak sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. 09:00'da bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak aktivite alanına doğru yolculuğumuz başlıyor. 09:30'da kısa bir yolculuğun ardından limanda bizleri bekleyen teknemize ulaşıyoruz. 09:45'de dalış yapacağımız noktaya doğru hareket ediyoruz. 10:00 da profesyonel dalgıçlarımızın vereceği genel bilgiler ve brifingin ardından ekipmanlarımızı temin ediyoruz. 10:30 da su altının büyülü dünyasını keşfetmek için maceramız başlıyor olacak. Kristal berraklığındaki sularda, sualtının saklı kalmış güzellikleri keşfederek unutulmaz dakikalar geçiriyoruz. 12:30 da kısa bir mola vererek öğle yemeğimizi ızgara olarak teknemizde alıyoruz. 14:00 da 2. dalış noktamıza doğru yola koyuluyoruz. 14:30 da yeni güzellikler ve bizleri büyüleyen su altının eşsiz güzellikleri ile aktivitemize devam ediyoruz. 15:00 da dileyen misafirlerimiz şnorkel ile serbest zamanlarını değerlendirebilirler. 16:00 da aktivite başlangıç noktamıza doğru tekrar yolculuğumuz başlıyor. 17:00 da limanda bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz. 17:30 da otelimize ulaşıyoruz. 19:30 da açık büfe olarak akşam yemeğimizi otelimizden alıyoruz. 20:30 da gece eğlencesine katılmak isteyen misafirlerimiz rehberleri eşliğinde gece aktivitesine katılabilirler.
5. Gün

Jeep Safari - Gece Eğlencesi Barlar Sokağı

08:00 da otelimizde açık büfe olarak sabah kahvaltımızı alıyoruz. 9:00 da bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak aktivite alanına doğru yolculuğumuz başlıyor olacak. 10:00 da aktivite başlangıç noktasına ulaşıyoruz. 10:15 de ekip liderlerinin vereceği genel bilgiler ve kısa brifingin ardından turumuz başlıyor olacak. 10:30 Yeni ufukları keşfederek, buz gibi nehirlerden geçip unutulmaz bir gün bizleri bekliyor olacak.12:30 da kısa bir mola verecek öğle yemeklerimizi alıyoruz. 13:30 da turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. 14:15 de 18 km uzunluğunda 300 m yüksekliği eşsiz bir atmosfere sahip olan bu kanyonun büyüsüne kapılırcasına turumuza devam ediyoruz. 16:30 da aktivite başlangıç noktamıza ulaşıyoruz. 17:00 da otelimize dönüş yolculuğu için bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alıyoruz. 17:30 da otelimize ulaşıyoruz. 19:30 da açık büfe olarak akşam yemeğimizi otelimizden alıyoruz. 20:30 da dileyen misafirlerimiz havuz başında verilecek olan gece eğlencesine katılabilirler.
6. Gün

Atv Safari - Mehtap Turu - Hisarönü Barlar Sokağı

08:00'da otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından bizleri bekleyen transfer araçlarımızdaki yerlerimizi alarak aktivite alanımıza doğru yola çıkıyoruz. 10:00 aktivite alanımıza ulaşıyoruz. Güvenlik ekipmanlarımızı aldıktan sonra ekip liderimizin vereceği brifingin ardından araçlarımızdaki yerlerimizi alıyoruz.  Atv Safari, macera ve adrenalin tutkunlarının bir numaralı tercihlerindendir. Şehir hayatının monotonluğundan ve trafik derdinden, çilesinden bir sürelik uzaklaşmak isteyenlerin ilk tercihi, outdoor sporlarının en üst seviyelerinde yer alan Atv safari ile heyecan, macera ile enerjiniz üst düzeye ulaşacak. Doğadaki engeller, çamur ve toz ile boğuşarak benzersiz bir macera yaşıyor olacaksınız.  Aktivitemizin ardından bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak otelimize doğru yolculuğumuz başlıyor olacak.18:00 Akşam yemeğini otelimizde açık büfe olarak alıyor olacağız. Mehtap Turu için bizleri bekleyen araçlarımızdaki yerlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Gece eğlencesine katılmak isteyen misafirlerimiz rehberleri eşliğinde gece aktivitesine katılabilirler.
7. Gün

Otelden Ayrılış

08:00'da otelimizden açık büfe olarak sabah kahvaltımızı alıyoruz. 09:00'da takım arkadaşları ile vedalaşmanın ardından unutulmaz bir haftanın bizlerde bırakmış olduğu mutluluk, güzel dostluklar, unutulmayacak maceralar ve anılar eşliğinde otelimizden ayrılıyoruz.

Açıklamalar

Otel Odaların Check-in Saati 14:00’tür. Aktivitelerin Başlangıç Saati 09:00’dur. Oda Alımları Aktivitelerden Sonra Gerçekleşecektir. Dinlenmek İsteyen Misafirlerimiz İlk Gün Planlanan Aktivite Programını Ertesi Gün Gerçekleşecek Aktivite Programı İle Birleştirebilir.  


Hava muhalefeti ve teknik sepetlerden dolayı aktivitelerin günlerinde değişiklikler olabilir ve gerçekleştirilemeyen aktivitelerin yerine yeni aktiviteler eklenerek değişiklik yapılabilmektedir. Paket tur alan misafirlerimiz bütün aktivitelere katılmak mecburiyetinde değildirler. Paketlerde belirtilmeyen aktivitelere katılımlar ekstra olarak ücretlendirilir. 

Tüm misafirlerimizin seyahat sağlık sigortası yaptırmaları mecburidir. Sağlık problemi olan misafirlerin durumlarını aktivite öncesinde bildirmek mecburiyetindedirler. Bildirimde bulunmayan misafirlerin sorumlulukları kendilerine aittir. Acente hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.