Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
2 Kişilik Oda
2 Kişilik Oda
İki Ayrı Yataklı Oda
İki Ayrı Yataklı Oda

Flora Ayvalık Otel ( +13) Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

Anıtlar tescilli 1871 yılında inşa edlilmiş tarihi Rum Evi, dokusuna uygun olarak restore edilmiştir.6 odalı butik otel konseptiyle konforlu ve rahat edebileceğniz odalarıyla,siz değerleri misafirlerimizi ağırlamaktan memmnuniyet duyarız.

Bütün odalarımızda klima,tv,gardrop,kilitli kasa,mini bar ve içecek ikramlarımız mevcuttur.Ayrıca  otelin kafesinde dünya kahvelerinden tüm çeşitler mevcuttur.

 

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Edremit Koca Seyit 40 Km,Adnan Menderes 140 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Ayvalık 0 m,Cunda 7 Km,Merkezde 0 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 300 - 400 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
  • Otopark
Diğer Notlar
Otelımız Ayvalık Merkezde Tarıhı Binanın Restore Edilmesi İle Hızmete Açılmıstır. İşlet Polıtıkamız Gereği 12 Yas Altı Mısafir Kabul Edılmemektedir
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.