TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Standart Oteller Vb.
Son dakika %10 + 6 Taksit
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
697,00 TL
627,30 TL
624,00 TL
561,60 TL
859,00 TL
773,10 TL
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 6 Taksit
 • Son dakika %10 + 6 Taksit

  19 Kasım tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 15 Kasım-16 Aralık günleri arasındaki turlarda, Standart Oteller Vb. paket tipi için geçerlidir.

Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Advantage Card
  4 (2 + 2) Taksit
 • Advantage Card
  5 (3 + 2) Taksit
 • Axess Card
  3 Taksit
 • Axess Card
  6 Taksit
 • Maximum Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Maximum Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • World Card
  3 Taksit
 • World Card
  6 Taksit
 • Bonus Card
  4 (2 + 2) Taksit
 • Bonus Card
  5 (3 + 2) Taksit
 • Bonus Card
  6 (4 + 2) Taksit
 • Miles-Smiles
  4 (2 + 2) Taksit
 • Miles-Smiles
  6 (3 + 3) Taksit
 • Miles-Smiles
  6 (4 + 2) Taksit
 • Card Finans
  4 (2 + 2) Taksit
 • Card Finans
  5 (3 + 2) Taksit
 • Card Finans
  6 (4 + 2) Taksit
 • Halkbank Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Ziraat
  3 Taksit
 • Ziraat
  6 Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 2. Belirtilen Otellerde Konaklama (2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama. Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltısı ile Son Gün Akşam Yemeği Ekstradır)
 3. İkramlar (Otobüs İçi İkramlar)
 4. Çevre Gezileri
 5. Rehberlik Hizmetleri
 6. Zorunlu Seyahat Sigortası
 7. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri (Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Kişisel Harcamalar
 2. Ekstra Turlar
 3. Öğle Yemekleri
 4. İçecekler
 5. Müze Kart

Tur Programı

1. Gün

Gece Yolculuğu

19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (Marmara Park Karşısı)
21.00 Merter Metro İstasyonu Yanı (İspark Otoparkı)
22.00 Büyükdere Cad. Gayrettepe Metro Durağı Önü (Denizbank karşısı)
23.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı
23.20 Kartal Yemek Center
23.30 Gebze Center Avm Önü

Tur Sonu iniş Noktaları:
>İzmit Asya Otel Önü / İstanbul yönü (İzmit Asya Otel karşısından biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
>Gebze Center AVM karşısı / İstanbul yönü (Gebze Center AVM den biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
>Kartal Köprüsü altı / Kadıköy yönü (Kartal Yemek Center’ den biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
>Göztepe Köprüsü / Kadıköy yönü (Medeniyet Üniversitesi’nden biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
>Gayrettepe Denizbank Önü / Mecidiyeköy yönü (Gayrettepe Metro istasyon önünden biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.)
>Merter Metro İstasyonu yanı İspark Otoparkı / Dileyen misafirlerimiz dönüş yolunda Ayvansaray Durağında da iniş yapabilirler.
>Beylikdüzü Marmara Park Avm Önü / Beylikdüzü Shell Benzin istasyonundan biniş yapan misafirlerimiz için iniş noktasıdır.

Akşam Yemeği: Yol güzergahında mola verilen tesiste serbest olarak alınıyor. -EKSTRA
Güzergah: İzmit, Adapazarı, Bilecik, Afyon, Isparta / Toplam Mesafe 590 Km
2. Gün

Isparta - Keçiborlu - Kuyucak Köyü - Lavanta Bahçeleri - Burdur - Burdur Gölü - Salda Gölü

00.15 - İzmit Asya Otel karşısından (Tur hareket gününü ertesi güne bağlayan gece) hareketle Afyon istikametiyle güller ve lavantalar diyarı Isparta’ya ulaşıyoruz.

Acentenin konforlu otobüs ve otobüs içi zengin ikramları eşliğinde, Bilecik Afyon üzerinden güller diyarı Isparta’ya sabahın erken saatlerinde ulaşıyoruz. Dünya üzerinde önemli bir gül üretim merkezi olarak kabul edilen Isparta’da ilk ziyaret noktamız Keçiborlu ilçesinde bulunan lavanta bahçeleri ile meşhur Kuyucak Köyü. Lavanta tarlaları denilince akla ilk gelen yer Fransa’nın Provans bölgesidir, fakat Kuyucak Köyü Provans’ın tahtına ortak olmuş durumdadır. Köy içerisinde yapacağımız yürüyüşle lavanta bahçelerinde uzunca fotoğraf molaları vererek gezimize devam ediyoruz. Bu güzel gezinin ardından lavanta bahçelerinden ayrılıp Burdur il merkezini panoramik olarak gördükten sonra Göller Bölgesinde yer alan Burdur Gölü’ne ulaşıyoruz. Göl kenarında vereceğimiz molada çaylar kahveler eşliğinde bolca fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Panoramik olarak göreceğimiz Yeşilova ilçesi sonrasında “Türkiye’nin Maldivleri” olarak da anılan turizm dünyasının yeni gözdesi Salda Gölü’ne doğru yol alıyoruz. Türkiye’nin en derin tatlı su gölü olarak bilinen Salda Gölü’nde vereceğimiz serbest zamanda yapacağımız yürüyüşlerle ziyaretimize devam ediyoruz. Salda Gölü gezimizin sonrasında Isparta’ya doğru yol alıp, şehir merkezinde Mimar Sinan tarafından yaptırılan Firdevs Camii’ni görüyoruz. Isparta çarşılarında vereceğimiz serbest zamanımızda gül ve gül ürünlerinden satın alabilirsiniz. Sonrasında otelimize yerleşiyoruz.  Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde (Isparta veya Eğirdir)

Mola yerleri: Bozüyük Genç Ömür Dinlenme Tesisleri
Güzergâh: Isparta , Burdur , Salda Gölü Toplam Mesafe > 200KM
3. Gün

Ağlasun - Sagalassos Antik Kenti - Eğirdir Gölü - Can Adası - Yeşil Ada - Hızır Bey Camii - Dündar Bey Medresesi

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında Isparta şehir merkezinden ayrılıp Burdur’un Ağlasun ilçesine ulaşıyoruz. Batı Torosların eteklerinde 1700 metre rakımlı, Anadolu’daki en yükseğe kurulmuş antik kent olan Sagalassos Antik Kentini ziyaret ediyoruz. 9000 kişilik tiyatrosu, kişiye özel antik kütüphanesi, Helenistik çeşme yapısı, Kahramanlık Anıtı (Heron), Agora Alanları, hamam kalıntıları, Odeon ve restorasyonuyla tüm dünyada ses getiren Antoninler Çeşmesi Antik Kent gezimizde göreceğimiz yapılardan bazıları olacak. Sonrasında Toroslardan aşağıya doğru inip Isparta il merkezi üzerinden ilerleyerek bir dönemler sayfiye merkezi olarak bilinen Eğirdir’e ulaşıyoruz. Buradaki bir restoranda alacağımız öğlen yemeği sonrasında minaresi ve camii yapısı ile dünyada tek olan Hızır Bey Camii ziyaretine gerçekleştiriyoruz. Ziyaretimiz esnasında döneminin önemli bir eğitim kurumu olarak kullanılan Dündar Bey Medresesini görüyoruz. Camiden ayrılıp Eğirdir Kale kalıntılarını seyrederek Mustafa kemal Atatürk’e hediye edilen Can Adası ve Yeşil Adaya geçiyoruz. Göl kenarında verilen serbest zamanda konuklarımız, Türkiye’nin dördüncü büyük gölünde yapacakları yürüyüşle bu büyülü ortamın keyfini çıkarabilirler.  Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde (Isparta veya Eğirdir)

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe ya da set menü şeklinde alınıyor.
Öğle yemeği: Bölge restoranlarında serbest olarak alınıyor. (Ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe ya da set menü şeklinde alınıyor.
Güzergâh: Sagalassos Antik Kenti, Eğridir, Isparta  Toplam Mesafe > 58 km
4. Gün

Eğirdir - Eğirdir Gölü - Kovada Gölü - Yazılı Kanyon - St. Pavlus Yolu

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Eğirdir Gölü’nün seyriyle, elma bahçelerinin arasından geçerek endemik bitki ve hayvanlara ev sahipliği yapan Kovada Gölüne doğru yol alıyoruz. Göller bölgesinde bulunan, Eğirdir Gölü’nün uzantısı olarak kabul edilen Kovada Gölünde turkuaz rengiyle yeşilin tonlarının, doğa ile buluşmasının seyrine dalıyoruz. Sonra Sütçüler Mevkii üzerinden hareketle Göksu Nehri kenarında öğlen yemeğini almak için güzel bir restorana ulaşıyoruz. Öğlen yemeğimiz sonrasında Yazılı Kanyon’a ulaşıyoruz. Hierapolis’te (Pamukkale) köle olarak dünyaya gelen ”Hür İnsan” şiiri ile bilinen önemli bir filozof olarak hayatını yitiren Epiktetos’un yazdığı şiiri okuyup, Antalya Perge üzerinden hareketle Isparta’nın Yalvaç ilçesine ulaşan St. Pavlus’un kullandığı yolu görüp kanyon içerinde su sesi eşliğinde yürüyüşlerimizi yapıyoruz. Gezilerimizin ardından Isparta - Afyon üzerinden hareketle İstanbul’a doğru yol almaya başlıyoruz İstanbul’a varışta siz değerleri konuklarımızla bir sonraki acente organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe ya da set menü şeklinde alınıyor.
Öğle yemeği: Bölge restoranlarında serbest olarak alınıyor.Ekstra
Akşam yemeği: Tur güzergahına uygun bir noktada alınır. Ekstra
Güzergâh: Toplam mesafe 665 km

Tur Kalkış Noktaları

 • 19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (Marmara Park Karşısı)
 • 21.00 Merter Metro İstasyonu Yanı (İspark Otoparkı)
 • 22.00 Büyükdere Cad. Gayrettepe Metro Durağı Önü (Denizbank karşısı)
 • 23.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı
 • 23.20 Kartal Yemek Center
 • 23.30 Gebze Center AVM Önü
 • 00.15 İzmit Asya Otel Karşısı

Açıklamalar

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 
Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir. 

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) 
• Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz) 
• Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.) 
• Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir) 

Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) 
• Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) 
• Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
• Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
• Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
• Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı