Hampton By Hilton Kahramanmaraş Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Standart Double Oda
En fazla 2 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 1 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
2 Tek Yataklı Oda
En fazla 2 yetişkin veya 1 yetişkin + 1 çocuk.

Hampton By Hilton Kahramanmaraş Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:
Hampton By Hilton Kahramanmaraş Genel Bilgiler
Hampton By Hilton Kahramanmaraş Merkez'de bulunmaktadır. Otel havaalanına Kahramanmaraş 7 km,Kahramanmaraş 0 km, Kahramanmaraş'a 1 km uzaklıktadır. Tesis otopark alanına sahiptir. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Kahramanmaraş 7 Km,Kahramanmaraş 0 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Kahramanmaraş 1 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
79
 • Asansör
 • Bedensel Engelli Odası
 • Havaalanı Servis
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Hampton By Hilton Kahramanmaraş Yorumları

 • Y. D.
  14.07.2022
  2 yetişkin 2 çocuk
  9
  Harika

  Şurada konakladı : Standart Double Oda (Temmuz 2022)

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+