TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Hindiçin Yıldızı Vietnam Turu

(03 Aralık - 10 Aralık 2019)
4* Oteller Vb.
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
1.299,00 EUR 8.261,64 TL
1.299,00 EUR 8.261,64 TL
1.499,00 EUR 9.533,64 TL
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 6 Taksit
Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Axess Card
  6 (2 + 4) Taksit
 • Ziraat
  6 (3 + 3) Taksit
 • Bonus Card
  4 (2 + 2) Taksit
 • Bonus Card
  6 (4 + 2) Taksit
 • Garanti Miles-Smiles
  4 (2 + 2) Taksit
 • Garanti Miles-Smiles
  6 (4 + 2) Taksit
 • World Card
  2 Taksit
 • World Card
  3 Taksit
 • World Card
  6 Taksit
 • Maximum Card
  2 Taksit
 • Maximum Card
  3 Taksit
 • Maximum Card
  6 Taksit
 • Card Finans
  5 (2 + 3) Taksit
 • Card Finans
  6 (3 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Advantage Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Advantage Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Finansbank Miles-Smiles
  5 (2 + 3) Taksit
 • Finansbank Miles-Smiles
  6 (3 + 3) Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
 2. Belirtilen Otellerde Konaklama (6 Gece Oda Kahvaltı Konaklama)
 3. Panoramik Şehir Turları
 4. Alan - Otel / Otel - Alan Transferi ve Şehirlerarası Transferler
 5. Rehberlik Hizmetleri
 6. Havaalanı Vergileri
 7. Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Yurtdışı Çıkış Harcı
 2. Vize Ücreti
 3. Kişisel Harcamalar
 4. Ekstra Turlar
 5. Bahşişler
 6. Seyahat Güvence Paketi
  (Opsiyonel)
  24,00 EUR (0-70 Yaş)
  48,00 EUR (70-100 Yaş)

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Doha

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali acente kontuarı önünde saat 12:00'de buluşma. (Münferit kalması durumunda havalimanı buluşması olmayacaktır.) Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları'nın QR242 tarifeli seferi ile saat 14:40'da Doha’ya hareket. Yerel saat ile 18:50’de Doha’ya varış ve uçak değiştirme. Qatar Havayolları’nın QR996 tarifeli seferi ile saat 19:55’de Danang’a hareket. Gece uçak yolculuğu.
2. Gün

Danang

Yerel saat ile 07:15’de Danang’a varış. Varışımıza istinaden bizi bekleyen aracımız ile Danang panoramik şehir turu. Bu turumuzda Danang’ın ödüllü plajlarından ve şehir merkezinden geçerek vereceğimiz fotoğraf molalarımızın ardından, Cham İmparatorluğundan kalma eserlerin sergilendiği Cham Müzesini ziyaret ediyoruz. Devamında otelimize transfer ve yerleşme. Öğleden sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Ba Na Hills ve Golden Bridge turumuzu gerçekleştiriyoruz. Vietnam’ın gizli güzelliği Ba Na Hills ile başlıyoruz. Teleferik ile sisler içinde mistik bir yolculuktan sonra tepeye ulaşıyoruz. Burada Linh Ung Pagoda ve Dev Buddha heykelinin ardından rengarek tropic çiçeklerden oluşan Le Jardin d’Amour görelecek yerler arasında. Sonrasında dev el heykellerinin tuttuğu ünlü Golden Bridge’e geçiyoruz. Köprüden geçerek Fransız köyünü ziyrateimiz sonrası otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
3. Gün

Danang

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Hoi An turu. Bu turumuzda Unesco koruması altındaki Çin, Arap, Japon ve Avrupalı denizci tüccarları uğrak yeri onal Hoi An şehrini geziyoruz. 16. ve 17. Yüzyıllardan kalma yapıların karma bir mimarı ile sentezlendiği ve sonrasında restore edilen sokaklarda zaman yolculuğuna çıkıyoruz. Göreülecek yerler arasında Chua Ong Pagoda, Phuc Kien Tapınağı, Jinshang Tapınağı, Tam Ky Evi, çeşitli köprüler ve evler bulunuyor. Sonrasında yerel restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz sonrası kısa bir tekne turu ile el sanatları ve seramik sanatçılarının bulunduğu bir köye gidiyoruz. Orada seramik yapımını göreceğiz. Bölgeye özel balıkçı botlarının bulunduğu rıhtımdan sonra otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
4. Gün

Danang - Hanoi

Kahvaltının ardından Hanoi uçuşumuz için havaalanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Hanoi uçuşu. Varışımıza istinaden bizi bekleyen aracımız ile Hanoi şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. İlk önce Hanoi şehrinin sembolü olan lotus çiçeği şeklindeki One Pillar Pagoda ve tarihi 1070’li yıllara uzanan Vietnam’ın en eski üniversitesi olan Edebiyat Tapınağı’nı göreceğiz. Ardından Ba Dinh Ho Chi Minh mozolesi önünde fotoğraf molası verip, Ho'nun kahramanlık öykülerini dinleyeceğiz. Sonrasında eski kent sokaklarında dolaşıp, eski Vietnam yaşamından örnekleri göreceğiz. Burada alışveriş için serbest zamanımız olacak. Sonrasında otelimize transfer ve geceleme.
5. Gün

Hanoi

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bölgede ekstra düzenlenecek olan Halong Bay tekne turuna katılabilirler. Vietnam'ın doğa harikası olarak bilinen Halong Bay'e, Kızıl Nehir (Red River) deltasındaki zengin pirinç tarlaları, çeşitli hayvanlar ve köy yaşamının arasından geçerek varıyoruz. Geleneksel stil tekneler ile UNESCO tarafında koruma altına alının bu bölgede gezimize başlıyoruz. 4 saat sürecek tekne turumuzda birbirinden lezzetli su ürünlerini de tatma şansınız olacak. Turumuz sonrasında otelimize dönüş ve geceleme.
6. Gün

Hanoi - Saigon

Kahvaltının ardından Saigon uçuşumuz için havaalanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Saigon’a uçuyoruz. Varışımıza istinaden bizi bekleyen aracımız ile panoramik Saigon (Ho Chi Minh City) turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tarihi Posta Binası, Notre – Dame Katedrali, Ben Thanh Pazarı, Başkanlık Binası ve Savaş Müzesi göreceğimiz yerler arasında. Turumuz sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bölgede düzenlenecek olan ekstra Chu Chi Tünelleri turumuza katılabilirler. Bu turumuzda, yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme.
7. Gün

Saigon

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bölgede ekstra düzenlenecek olan Mekong Deltası turuna katılabilirler. Mekong Deltasında suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünya My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengarenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Turumuz sonrası Saigon'a dönerken yol üzerinde Çin Mahallesini görmeden geçmeyeceğiz. Geceleme Saigon'da otelimizde.
8. Gün

Saigon - Doha - İstanbul

Erken kahvaltının ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer. Check-in işlemlerinin ardından Qatar Havayolları'nın QR973 tarifeli seferi ile saat 09:15’de Doha'ya hareket. Yerel saat ile 13:05'de Doha'ya varış ve uçak değiştirme. QR243 tarifeli seferi ile 14:05'de Sabiha Gökçen'e hareket. 18:30’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Tur Kalkış Noktaları

 • İstanbul - Doha
 • Doha - İstanbul

Açıklamalar

Ekstra Turlar
1)Chu Chı Tünelleri Turu 45 Usd
Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik
2)Cyclo Turu 15 Usd
Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik
3)Halong Körfezi Tekne Turu 110 Usd
Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği
4)Mekong Deltası Turu 60 Usd
Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği
5)Su Kuklası Show 15 Usd
Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik

 • Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır.Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 • Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
 • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 • Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
 • Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına (Mimimum 20 kişi), müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.)
 • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
 • 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.
 • Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
 • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
 • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
 • Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
 • Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
 • Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
 • T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatilsepeti.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.