Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Standart Oda (İptal Edilemez)
Standart Oda (İptal Edilemez)

Hotel Ferro Bursa Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

 

Hotel Ferro Bursa Genel Bilgiler
Hotel Ferro Bursa Osmangazi bölgesinde bulunmaktadır. Otel Yenişehir 45 km,Sabiha Gökçen Havaalanı'na 119 km, Uludağ'a 30 km, Mudanya'ya 27 km, Gemlik'e 27 km uzaklıktadır. Tesis sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Tesis içerisinde yer alan hamam hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur.

Tesis içerisinde bulunan araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tesiste bulunan ala carte restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Yenişehir 45 Km,Sabiha Gökçen HA 119 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Uludağ 30 Km,Mudanya 27 Km,Gemlik 27 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: -
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
45
  • A la Carte Restoran
  • Araç Kiralama
  • Asansör
  • Bar
  • Bedensel Engelli Odası
  • Otopark
  • Wireless Internet
Diğer Notlar

Tesisimiz şehir merkezinde olup, kültür parka yürüme mesafesindedir. Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezine 1km uzaklıktadır. Tarihi kaplıcalara uzaklığı 1kmdir. Kapalı çarşı,ulu cami ve hanlar bölgesine uzaklığı 1.5kmdir. Tüyap fuar alanına uzaklığı 6kmdir.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.