Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Uyarı

Bu tesis ile bu sezon anlaşmamız bulunmamaktadır.

İnci Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Sabah saat 8 ile 11 arası

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Trabzon 91 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Uzungöl 20 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: Uygun Değil İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
26
  • Açık Restoran
  • Araç Kiralama
  • Asansör
  • Kapalı Restoran
  • Otopark
  • Wireless Internet
Diğer Notlar

 Uzungöl'ün doğal dokusu içerisinde, kendinizi doğa ile iç içe hissedebileceğiniz,atmosferini teneffüs ederken ahşap tasarımıyla huzur ve dingilik dolu zamanların doğru adresi. Misafirlerin konforu için tüm ince detaylar düşünülerek tasarlanan ,muhteşem göl manzarası ile büyüleyen odaları ,gün batımında teras keyfi , ferah donanımlı bir ortam. 26 odası ile 12 ay hizmet veren, kısacası Uzungöl'ü keşfetmenizde sizlere yardımcı olacak bir mekan.

* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.