444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Kars Adana Uçak Bileti Fiyatları

Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin (12+)
Çocuk (2-12)
Bebek (0-2)
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi
 • Ucuz Kars Adana Uçak Bileti Fiyatları

  • 7 Gün İçindeki
  • 1 - 4 Hafta İçindeki
  • Kars - Adana
   21.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   71,69 Seç
  • Kars - Adana
   22.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   81,69 Seç
  • Kars - Adana
   20.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   81,69 Seç
  • Kars - Adana
   24.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   81,69 Seç
  • Kars - Adana
   23.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   89,19 Seç
  • Kars - Adana
   19.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   144,19 Seç
  • Kars - Adana
   25.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   199,19 Seç
  • Kars - Adana
   28.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   76,69 Seç
  • Kars - Adana
   26.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   91,69 Seç
  • Kars - Adana
   27.02.2018
   1 Yolcu
   Tek Yön
   91,69 Seç

  En Ucuz Adana Uçak Bileti Analizi

  Adana Hakkında

  Akdeniz Bölgesi'nde konuşlanmış olan Adana, ülkenin en önemli kültür ve ticaret merkezleri arasında yer alıyor. Şehrin dört köşesine yayılmış durumda olan turistik mekanlar, her yıl sıklıkla gelen ziyaretçilerin büyülenmesine ve hoş vakitler geçirmesine yardımcı oluyor.
  Seyhan Nehri'nin iki kıyısına kurulu olan Adana, Türkiye'nin en büyük 5. şehri olarak öne çıkıyor. Akdeniz'den yaklaşık 30 km içeride bulunan şehrin yüzölçümünün yarısını dağlık alanlar oluşturuyor. Önemli geçiş kavşaklarından olan Adana, Toroslar üzerinde bulunan Gülek Boğazı sayesinde ülkenin Ortadoğu ile ulaşımına fayda sağlıyor. Seyhan, Pozantı, Çukurova, Ceyhan ve Sarıçam şehrin en büyük merkezi ilçeleri arasında bulunuyor.
  Dört bir yanı verimli topraklarla çevrili olan Adana'da yeşilin ve maviliğin iç içe geçtiği coğrafi güzellikler bir hayli çeşitlilik gösteriyor. Ovalar, yaylalar, göller ve ören yerler, gelen ziyaretçilerine huzur verici bir tatil imkanı tanıyor. Her gün sıklıkla düzenlenen Adana uçak biletleri sayesinde siz de şehre gelebilir ve birbirinden etkileyici doğal güzellikler eşliğinde doyumsuz bir tatil geçirebilirsiniz. Erken rezervasyon imkanını değerlendirerek kendinize ucuz Adana uçak bileti bulabilme olanağı yaratabilirsiniz.

  Adana Şakirpaşa Havalimanı 'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

  Doğal güzellikleri sayesinde göz alıcı bir silüet sunan şehre, uçak firmaları her gün Adana uçuşları organize ediyor. Şehrin merkezi noktalarına yakın noktada bulunan Şakirpaşa Havalimanı, gelen yolcuları modern imkanları çerçevesinde tatmin etmeyi başarıyor. Adana kalkışlı uçuşlar için son derece seçkin bir hizmet sunan havalimanı, 1984 yılından beri çalışmalarına devam ediyor. İlk olarak Adana iç hat uçuşları için faaliyetlerine başlayan havalimanı, günümüzde Çukurova bölgesinin Mersin ve Osmaniye yerleşim merkezlerine de uçuş hizmeti veriyor. Adana dış hat uçuşları sunan terminalin 3.000.000 yolcu, 169 adet de araç kapasitesi bulunuyor.
  Tarihi ve tabiat kent kimliğine sahip olan şehri konforlu havayolu ulaşımı sayesinde dilediğiniz zaman gezebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yolculuk anınıza kadar online ortamdan check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve zaman alıcı evrak kontrol aşamalarından kurtulabilirsiniz. Yolculuk öncesi veya sırasında karşılaşabileceğiniz muhtemel durumlarda endişe etmeden uçak firmanızı arayabilir ve iptal iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bavulunuzu hazırlarken de uçak firmalarının bagaj limiti konusunda olan anlayışlarını mutlaka dikkate almalısınız. Uçak seyahatinizin ardından da otobüs, havalimanı servisi, taksi veya özel Adana Araç Kiralama gibi farklı ulaşım alternatifleriyle şehir merkezine gidebilirsiniz.

  Kars Hakkında

  Kuzeydoğuda yer alan en yüksek ilimizdir.  Bölge olarak ise Doğu Anadolu Bölgesinde bulunmaktadır. Kuzeyinde Arpaçay ve Susuz, batısında ise Erzurum ve Selim, doğusunda Ermenistan güneyinde ise Kağızman ile Digor bulunmaktadır. Rakım 1768 metreye varmaktadır. Büyük kısmı yaylalardan meydana gelmektedir.  En yüksek dağları Allahuekber dağları, Kısır dağı, Akbaba dağı Aladağ ve Aşağı dağın bir kısmı bulunmaktadır. Bitki örtüsü bozkırdır. Kars’ta spor çok sevilen faaliyetlerdendir.

  Kars Harakani Havalimanı 'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

  Kars havaalanı hizmet vermektedir. Merkeze 7 km uzaklıkta bulunmaktadır.  Servislerle veya şehir içi ulaşım araçları ile havaalanından merkeze ulaşım kolay bir şekilde sağlanabilmektedir.
  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları