TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Lims Bona Dea Park Hotel Vb.
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
950,00 TL
-
-
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 9 Taksit
Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Axess Card
  5 Taksit
 • Axess Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • Maximum Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Maximum Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • World Card
  6 Taksit
 • World Card
  9 Taksit
 • Bonus Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Bonus Card
  9 (6 + 3) Taksit
 • Miles-Smiles
  6 (3 + 3) Taksit
 • Miles-Smiles
  9 (6 + 3) Taksit
 • Card Finans
  6 (3 + 3) Taksit
 • Card Finans
  9 (6 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  7 (2 + 5) Taksit
 • Ziraat
  6 (3 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  9 (4 + 5) Taksit
 • Ziraat
  9 (6 + 3) Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Belirtilen Otellerde Konaklama (5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
 2. Eğitimler ve Aktiviteler
 3. Transferler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Kişisel Harcamalar
 2. İçecekler
 3. Bireysel Ulaşım

Tur Programı

1. Gün

Atv Safari

Tatilinizin ilk gününde otele giriş saatimiz 14:00’dır. Tüm katılımcılarımızın otelimize girişlerini tamamlaması sonrasında aktivite alanına hareket için otel önünden servisimize binip yola çıkıyoruz. 
15:30 Aktivite alanı olan Atv Garajında; güvenlik, teknik bilgilendirme ve eğitimlerimiz bittikten sonra deneme sürüşleri yapıyoruz. 
16:00 Aktivite Başlangıcı; yaklaşık iki saat sürecek olan patikalar, ormanlar, su ve çamur geçişleri ile dolu heyecanlı aktivitemize başlıyoruz. 
18:00 Aktivite Bitişi ve otele dönüş. 
19:00 Aksam yemeği ve serbest zaman
2. Gün

Tüplü Dalış - Dakapo Beach Canlı Müzik

09:00 Kemer Yat limanına hareket için otelimizin önünden servisimize biniyoruz. 
09:30 Dalış teknesine varış ve kayıtlar 
10:00 Dalış teknesinin limandan 18 dk. Mesafede ki Kiriş Akvaryum Koyuna hareket etmesi ile birlikte konuklarımıza günlük dalış ve tur programı hakkında bilgi verilmesi 
10:30 Teknenin Akvaryum Koyuna varışı itibariyle Dalış Eğitmenleri tarafından dalış esasında bilmeleri ve uygulamaları gereken dalış kuralları hakkında eğitim verilmesi. Temel eğitimin ardından dalışlara koyun en sığ yerinden başlanmasıyla birlikte birinci dalışların yapılması.
Tüm Dalışlar eğitmenler ve rehber balıkadamlar eşliğinde yapılmaktadır. 
13:00 Öğle yemeğimizi dalış teknesinde yiyoruz. 
14:15 ikinci dalışlar için Mağara Koyuna varış ve 2. dalış 
17:00 Dalışların tamamlanmasıyla Kemer Yat Limanına doğru hareket edilmesi ve otele dönüş.
Tecrübeli (Diver) Dalgıçlar: Tecrübeli dalgıçlar acemi dalgıç programında olduğu gibi 2 ayrı bölgede bir sabah birde öğleden sonra olmak şartıyla 2 kere dalış yaparlar. 4 tecrübeli dalgıca 1 eğitmen düşecek şekilde dalarlar. Maximum dalış derinliği 30 metredir. Dalış derinliği ve planı dalgıçların tecrübesine göre düzenlenir. Dalış 50 bar hava ile bitecek şekilde planlanır.
21:00 Akşam yemeği sonrası biraz dinlendikten sonra Akdeniz’in en güzel plajı Ayışığı plajı içerisinde bulunan Dakapo Beach’te yanan ateşler eşliğinde canlı müziğin eğlencesine katılıyoruz. Harika manzara ve atmosferde gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlence devam ediyor olacak.
3. Gün

Kanyon - Rafting

Köprü çayda Rafting parkuru 13 km olup Kanyoning ise 2 km’dir. Bitiş noktası Karabük köy giriş köprüsüne 2 km kala turu tamamlamaktayız. Rafting bitiş noktası olarak adlandırılan tesisimize transfer araçlarıyla ulaştırılan gruplara burada
profesyonel rehberlerimizce tur, parkur ve teknik ekipmanlar hakkında bilgi verilmekte, katılımcı formlar imzalatılmaktadır. Gerekli hazırlıklar tamamlandıktan sonra gruplar tur başlangıç noktasına gelirler. Saat 11:00 itibarı ile Start alan turumuz normal rafting 2 km daha yukarıdan başlayıp gizemli patikalardaki yürüyüşün ve yüzmenin ardından rafting botlarına binilip normal rafting başlangıç noktasına gelinir.13 km lik Rafting turu başlar, küçüklü büyüklü 6 tane rapitler geçilerek parkurun yarısına ulaşılır. Burada yaklaşık 30 dk ile bir saati bulan ihtiyaç, animasyon, body rafting, yüzme kürek oyunu ve atlama vb molası yapılır. Yapılan molanın ardın dan tekrar rafting botlarına binilerek kalan parkurun heyecan ve macera dolu kısmı tamamlanır. Bitiş noktasına gelen katılımcılarımız restoranımızda bekleyen araçlarıyla buluşurlar ve 10 ile 15 dk olan molanın ardından öğle yemeği için ırmak kenarında olan restoranda toplanılır. Belirlenen menümü vejetaryen veya kırmızı et tercih etmeyecek müşterilerimizin damak zevki düşünülerek hazırlanmış olup ızgara tavuk, pirinç pilavı, makarna, mevsim salatası dan oluşmaktadır.
Misafirlerimizin kendi isteklerine göre içecekler ekstra olmakla birlikte, bar servisinden yararlanabilirler.
4. Gün

Aquapark - Kay Uç - Dolphin Show - Aura Club Parti

09:30 Kahvaltımızın ardından gün boyunca sular içerisinde eğleneceğimiz aquaparka gitmek için servisimizde yerimizi alıyoruz. 
10:00 Yolculuk esnasında vereceğimiz kısa bilgilendirmenin ardından tesise giriş yapıyoruz. Öğlen yemeğimizi tesiste set menü olarak yiyoruz.
Gün boyunca yapacağınız aktiviteler hakkında kısa bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.
Kaf Dağı'nın zirvesinden hareket eden ve Türkiye'de ilk kez kurulan Dev Huni ve Kay Uç kaydırağı dahil birbirinden eğlenceli ve aksiyon dolu 17 yetişkin ve 9 çocuk kaydırağı dahil 32 unutulmaz aktivite sizleri bekliyor. DoluSu Park kaydırakları Türk masal kahramanlarımızdan esinlenerek tasarlanmıştır. Keloğlan ve arkadaşlarının prensesi tepegözden kurtarma macerasını anlatan Masal Sokağımız tüm DoluSu
Park misafirlerine açıktır. Tepegöz, Dev Huni gibi kaydıraklarda kendinizi hikayenin içinde hissedeceksiniz. 

KAY UÇ 
Adrenalini zirvede yasamak ister misiniz? Bu sefer yolculuk yukarıya doğru. Bu kaydırak sizi 7 metre havaya uçuracak. Havada pozunuza dikkat edin! Peki ya siz bu çılgınlığa var mısınız? Çünkü kuleye çıktıktan sonra sadece en cesuru uçmaya karar veriyor. Bu heyecanı sadece burada yasayacaksınız. 

YUNUS GÖSTERİSİ 
Her yastaki misafirlere hitap eden Yunus gösterisinde ailece eğlenecek ve yunusların
şaşırtan kabiliyetlerine tanık olacaksınız. Gösteri Saatleri: 11:15 veya 15:15 Gösteri Süresi: 60dk 17:00 Otele dönüş zamanı geldi. Servisimize binmek üzere tesis kapısında buluşuyoruz. Dolu Dolu geçen günün ardından otelimizde aksam yemeğimiz sizleri bekliyor. 

GECE EGLENCESİ AURA CLUB PARTY 
Bu Gece çok güzel olacak. Kemer’in en güzel gece kulübünde sınırsız eğlence sizleri bekliyor. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar Aura Club sizleri misafir ediyor. Otele dönüş saati 02:00’dır.
5. Gün

Serbest Zaman

İsteyen misafirlerimiz özel düzenlenecek turlar için rehberimizden destek alabilecektir.
6. Gün

Otelden Ayrılış

Tatilimizin son sabahı.Hatıralarımızda harika anılarla evlerimize döneceğimiz bugün kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz.

Açıklamalar

**Misafirlerimiz kişi başı 150 TL Fark ödeyerek Herşey Dahil Konseptten yararlanabilirler.

Genel Bilgiler:
Tatil paketimizin konsepti yarım pansiyon konaklama şeklinde olup, otelde veya aktivitelerde alınan içecekler ekstradır ve sizin tarafınızdan odenir. Otel konaklamasını her şey dahil olarak yükseltmek isteyen katılımcılarımız rezervasyon esnasında 150 TL ektra ödeyerek yapabilirler. Tüm aktivitelerde ekip liderleri tarafından çekilen fotoğraf ve videolar tatilimizin son gününde otelimizde bulunan masamızda, kendinize ait usb belleklere ücretsiz olarak aktarılacaktır. Bellekler boş olması gerekmektedir. Tüm bellekler yüklemeden önce biçimlendirilecektir. Yanında usb bellek olmayan katılımcılarımız ekip liderinden 25,-? karşılığında temin edebilirler. 

Ulaşım Bilgileri : 
Otelimiz Antalya Kemer’dedir. Uçak ile yolculuk yapacak katılımcılarımız hava limanından tramvay ile Antalya otogarına ulaşırsınız. Otogar batı Antalya terminalinden Kemer Express otobüsleri ile çok kolay bir şekilde otelimize ulaşabilirler.

Otobüs ile yolculuk yapacak katılımcılarımız batı Antalya terminalinden Kemer Expres otobüsleri ile çok kolay bir şekilde otelimize ulaşabilirler.

Kendi aracı ile ulaşımını sağlayacak katılımcılarımız için otelimizin harita ve konum bilgileri aşağıdadır.

Antalya hava limanından veya Antalya otogarından özel araçla transferinin yapılmasını isteyen katılımcılarımız rezervasyon bölümünde transfer talep edebilirler.

Quad Safari : 0-6 yaş arası katılamaz, 7 yaş üzeri ailesi yanında katılabilir. 16-18 yaş arası misafirlere araç kullanımı için aile onayı dahilinde izin verilir, sadece 18 yaş üzeri misafirler araç kullanımı yapabilir.
Dalış : 12 yaşa kadar dalamaz ancak teknede ücretsiz vakit geçirebilir. 12-18 yaş arası misafirler ailelerinin izni ile dalışa katılabilir. 
Kanyoning & Rafting : 0-6 yaş arası katılamaz, 7-12 yaş arası ailesi kabul ettiği sürece katılabilir. 
Disco : 18 yaş altı giremez :)