444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Kopenhag Amasya Uçak Bileti Fiyatları

Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin (12+)
Çocuk (2-12)
Bebek (0-2)
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi
 • Kopenhag Hakkında

  Danimarka'nın en büyük şehri ve başkenti olan Kopenhag, aynı zamanda bölgenin en gelişmiş ticaret merkezi olma özelliğini de bulunduruyor. Gezilecek yer açısından oldukça uzun bir listeye sahip olan Kopenhag'ı gezmek için hemen gezi rotanızı bu şehre çevirebilir ve Kopenhag uçak bileti fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için Kopenhag uçak bileti sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  10.yüzyılda küçük bir balıkçı köyü olarak kurulan Kopenhag, 15.yüzyılın ilk yarısından itibaren gelişmeye başlayarak şehir halini aldı. Danimarka ve Norveç toprakları üzerinde yer alan bu bölge, yaşam kalitesi ve refah düzeyi yüksek olması sayesinde "En Yaşanılabilir Şehirler Endeksi" listesinde 3.sırada yer almayı başarıyor. Avrupa'nın en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Kopenhag, aynı zamanda bölgenin en zengin yerleri arasında da ilk sıralarda bulunuyor. İskandinavya bölgesinin ekonomi, finans ve kültür merkezi olan Kopenhag; Tivoli Bahçeleri, tarihi yapıları, mimari eserleri ve müzeleri sayesinde her yıl hem yerli hem de yabancı turistlerin de odak noktası oluyor. Eğlenceli  bir Kopenhag tatili  için fırsat  yaratmak için siz de belli aralıklar ile ucuz Kopenhag uçak bileti konusunda araştırma yaparak bütçenize uygun olan Kopenhag uçak bileti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

  Kopenhag Uçak Bileti Fiyatları

  Danimarka'nın en büyük adası olan Zealand'da bulunan Kopenhag'da; resmi dil Danca olsa da özellikle yaz turizminin gelişmesi sayesinde İngilizce konuşan yerli insanlara da rastlayabilirsiniz. Ilıman okyanusal iklimin hakim olduğu bölge; kış aylarında hava aşırı soğuk olduğundan, bu şehri yaz ve bahar aylarında ziyaret etmelisiniz. Kış aylarında; Kopenhag uçak bileti fiyatları daha uygun olsa da soğuk hava şartları yüzünden gezinizi yarıda bırakabilirsiniz. Bu nedenle erken rezervasyon avantajınızı göz önünde bulundurarak ucuz Kopenhag uçak bileti fiyatları seçeneklerini değerlendirmelisiniz.
  Küçük bir alana yayılan Kopenhag'da gezilecek pek çok tarihi yapı ve doğal güzellik bulunuyor. Birbirine yakın mesafede bulunan bu yerleri, dilerseniz yürüyerek dilerseniz de araba aracılığı ile gezebilirsiniz. Kopenhag'a geldiğinizde gezmeniz gereken yerler arasında; Nyhavn, Tivoli Bahçeleri, Kurtarıcı Kilisesi, Rosengorg Kilisesi, David Koleksiyonu, Ulusal Müze, Papiroeen, Christiansborg Sarayı, Grundtvig Kilisesi, Round Kulesi, Öresund Köprüsü, Botanik Bahçeler, Kopenhag Opera Evi, Frederik Kilisesi ve Kopenhag Hayvanat Bahçesi yer alıyor. Havayolu şirketlerinin belirli dönemlerde yaptığı kampanyaları değerlendirerek hemen en uygun fiyatlı Kopenhag uçak biletleri arasından sizin için ideal olanını satın alabilirsiniz.
  Yaşadığınız şehirden; Kopenhag iç hat uçuşları ya da Kopenhag dış hat uçuşları seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Hemen hemen dünyanın her yerinden yapılan Kopenhag uçuş seferleri arasında direkt olan Kopenhag uçuşları bulamazsanız bu aşamada; aktarmalı Kopenhag kalkışlı uçuşlar avantajını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Biletinizi satın aldıktan sonra iptal iade koşulları ve bagaj limiti hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. Son dakika  stresi yaşamamak adına seyahatinizden en az 24 saat önce online check-in yaparak zamandan da tasarruf edebileceğinizi unutmamalısınız. Ayrıca Yurtdışı Turları  ile Kopenhag ve İskandinavya  bölgesinde yer alan birçok kenti gezginler  ile birlikte keşfetmek isterseniz Kopenhag Turları sayfasını ziyaret ederek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Kopenhag Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Danimarka'nın Oresund bölgesinde yer alan Kopenhag Havalimanı, şehre sadece 8 km uzaklıkta bulunuyor. İskandinav ülkelerindeki en büyük havaalanı olan Kopenhag Havalimanı'ndan şehre gitmek için taksi, otobüs ya da servis seçeneklerini kullanabilirsiniz. Özel aracınız ile her yere rahatlıkla ulaşımınızı sağlamak için Kopenhag Araç Kiralama seçeneklerini kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve Ucuz Kopenhag Otelleri için Kopenhag Şehir Rehberi sayfasına göz atınız.

  Amasya Hakkında

  Amasya, Karadeniz Bölgesi'nin Orta Karadeniz Bölümün de bir ildir. Kuzeyde Samsun, batıda Çorum, doğuda Tokat, güneyde Yozgat ile komşudur. Türkiye’nin Orta Karadeniz bölümünde yer almaktadır. Nüfusu 2014 yılı itibariyle 321.193’tür. Amasya’daki ilk yerleşmeler mevcut bilgiler ışığında Kalkolitik Çağa (M.Ö. 5500-3000) kadar  Hititler, Pers, Pontos, Roma ve Osmanlı egemenliğinde bulunmuştur. Özellikle Osmanlı İmparatorluğu döneminde şehzadelerin eğitim gördükleri bir merkez olduğundan Şehzadeler Şehri olarak da bilinmektedir. Ayrıca Amasya, Cumhuriyetin kuruluşunun temellerinin atıldığı ilk yerdir. Tarihe tanıklık etmiş şehirlerden birisi olan Amasya, oldukça zengin bir tarihe sahiptir. Amasya’ya giden herkesin gezip görmesi gereken tarihi yerler oldukça fazladır. Bunların bazıları: Amasya Kalesi, Sultan 2.Bayezıd Cami, Gök Medrese, Amasya Evleri ve Burmalı Minaredir.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları