TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
4* Rivoli Hotel Vb.
Vize Ücreti Dahil
Çift Kişilik Odada Kişibaşı
İlave Yatak
Tek Kişilik Oda
Çocuk
580,00 EUR 3.694,60 TL
580,00 EUR 3.694,60 TL
730,00 EUR 4.650,10 TL
 • Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
 • Kredi Kartına 6 Taksit
 • Vize Ücreti Dahil

  01 Aralık tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 07 Kasım-01 Aralık günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Ödeme Koşulu
Taksit Sayısı / İndirim Oranı
 • Havale
 • Kredi Kartı Tek Çekim
 • Axess Card
  6 (2 + 4) Taksit
 • Ziraat
  6 (3 + 3) Taksit
 • Bonus Card
  4 (2 + 2) Taksit
 • Bonus Card
  6 (4 + 2) Taksit
 • Garanti Miles-Smiles
  4 (2 + 2) Taksit
 • Garanti Miles-Smiles
  6 (4 + 2) Taksit
 • World Card
  2 Taksit
 • World Card
  3 Taksit
 • World Card
  6 Taksit
 • Maximum Card
  2 Taksit
 • Maximum Card
  3 Taksit
 • Maximum Card
  6 Taksit
 • Card Finans
  5 (2 + 3) Taksit
 • Card Finans
  6 (3 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Halkbank Card
  6 (3 + 3) Taksit
 • Advantage Card
  5 (2 + 3) Taksit
 • Advantage Card
  6 (3 + 3) Taksit

Fiyata Dahil Hizmetler

 1. Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
 2. Belirtilen Otellerde Konaklama (3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
 3. Şehir Vergileri
 4. Programda Belirtilen Turlar
 5. Transferler
 6. Rehberlik Hizmetleri (Türkçe rehberlik hizmeti)
 7. Vize Ücreti (İsrail vizesi dahildir. Liste/grup vizesidir. Kudüs seyehati için gerekli belgeler aşağıda tur açıklamalarında belirtilmiştir. Ayrıca seyahate katılacak misafirlerimizin aşağıda belirtilen "Taahhüt ve Kabul Beyanı"nı imzalamaları gerekmektedir.)
 8. Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Yurtdışı Çıkış Harcı
 2. Kişisel Harcamalar
 3. Ekstra Turlar
 4. Öğle Yemekleri
 5. İçecekler
 6. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 7. Bahşişler
 8. Seyahat Sağlık Sigortası
  (Opsiyonel)
  20,00 EUR (0-70 Yaş)
  40,00 EUR (70-100 Yaş)

Tur Programı

1. Gün

İstanbul - Tel Aviv - Yafa - Kudüs

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde gerçekleştireceğimiz biniş kartı, bagaj teslimi ve pasaport kontrolü işlemlerinin ardından uçağın bekleme kapısında rehberimizle buluşuyoruz. Ardından Türk Havayolları'nın TK 878 tarifeli sefer ile 10:10'da Tel-Aviv uçuşumuz gerçekleşiyor. 11:20'de varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel aracımıza geçiyor ve Yafa’ya doğru hareket ediyor ve gezimize başlıyoruz. Yafa - Tel Aviv gezimizde panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında Yafa liman bölgesi, NeveTzedek Mahallesi, Kedumim Meydanı ,Sultan II.Abdulhamid döneminde yapılan Saat kulesi ve Saat Meydanı, Tarihi Çeşme, Mahmudiye Ulu Cami Bahriye Camii, Hatachana Eski Osmanlı Tren istasyonu bulunuyor. Gezimiz sonrası yaklaşık bir saat uzaklıktaki kadim Kudüs şehrine hareket ediyoruz. Varış sonrası Musevilik, Hristiyanlık ve İslam dinlerinde önemli bir yeri olan Zeytin Dağına çıkış ve panoramik Kudüs görünümü
eşliğinde rehberimizden bölge hakkında bilgilendirme alıyoruz. Ardından otelimize transfer oluyoruz. Oda dağılımı ve yerleşmenin ardından serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2. Gün

Kudüs

Arzu eden konuklarımız rehberimiz eşliğinde sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya gidebilirler. Kahvaltı sonrası dinsel ziyaretlere uygun giysilerle ve rahat yürüyüş ayakkabıları ile başlayacağımız gezimizde göreceğimiz yerler arasında; Mescid-i Aksa alanında bulunan İslam mimarisinin önemli eserlerinden olan Kubbetü’s Sahra ve Peygamber Efendimiz (S.A.V.)’in Miraç’a çıktığı yer olarak kabul edilen Muallak
Taşı, Kadim Aksa mescidi, Mervan Mescidi, Burak Mescidi bulunmaktadır. Musevilerin yıkılan Büyük Tapınaklarının yasını tuttukları Ağlama Duvarı, Hz.İsa’nın çarmıha gerilmek üzere yürütüldüğü Acı Yolu Via Dolorosa ,Kutsal Kabir Kilisesi ,Hz. Ömer Mescidini ziyaret edeceğiz. Sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
3. Gün

Kudüs - El Halil - Ölüdeniz - Eriha - Nabi Musa

Arzu eden konuklarımız rehberimiz eşliğinde sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya gidebilirler Otelde alınan kahvaltı sonrası Hz. İbrahim’in şehri El Halil’e hareket ediyoruz. El Halil şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; El Halil Camii ve burada bulunan Hz. İbrahim, Hz. Yusuf, Hz.İshak, Hz.Yakup ve hanımlarının kabirleri bulunmaktadır. Dönüş yolunda Halhul kasabasında Hz.Yunus Aleyhisselam’ın Makamını ziyaret sonrası Bethlehem şehrine geçiş.. Burada Bizans döneminde yapılmış olan Doğuş, Beşik Kilisesi’nin içinde kalan Hz.İsa’nın doğduğu yeri ziyaret edeceğiz. Ziyaretler sonrası Lut Gölü/Ölüdeniz’e hareket. Deniz seviyesinden 400 mt. aşağıda bulunan Lut Gölü’nü ziyaretimiz sonrası Ürdün Nehri yakınlarındaki güzel kokulu şehir olarak ta bilinen Eriha şehrine geçiyoruz. İncil’de Hz.İsa’nın şeytanla mücadelesinin geçtiğine inanılan Jericho Temptation (Ayartma) manastırını panoramik olarak görüyoruz. Gezimiz sonrası Hazret-i Musa(a.s)‘nın makamının bulunduğu yer olan Nab-i Musa’yı göreceğiz. Memlük Sultanı Baybars’ın kabir üzerine yaptırdığı Eriha-Kudüs yolu üzerindeki Kervansaray çölün ortasındaki manevi vaha olarak adlandırılır. Tek minerali camii ve türbe deniz seviyesinin üç yüz metre aşağıdadır. Sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
4. Gün

Kudüs - Tel Aviv - İstanbul

Arzu eden konuklarımız rehberimiz eşliğinde sabah namazını Mescid-i Aksa’da kılabilirler. Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizin ardından Kudüs şehrindeki ziyaretlerimizi tamamlayacağız. İlk olarak Hz. Meryem’in defnedildiğine inanılan kiliseyi ,Hz. İsa döneminden kalan 2000 yıllık zeytin ağaçlarının bulunduğu Getsemene bahçesi ve Hz. İsa’nın son duasını yaptığı ıstırap kilisesini göreceğiz. Sonrasında Müslüman, Hristiyan ve Yahudi mahallelerinin birbirine karıştığı yollardan geçerek Sion dağındaki Hz. Davud’un mezarına varacağız. Ziyaret sonrası son durağımız Hz.İsa’nın Havarileri ile son yemeğini yediği yer olduğuna inanılan Son Akşam Yemeği Odası(Canacle). Turumuz sonrası rehberinizin belirteceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Biniş kartı, bagaj teslimi ve pasaport kontrolü işlemlerinin ardından uçak bekleme kapısına geçiyoruz. Türk Havayolları'nın TK 885 Tarifeli sefer ile 18:00'da gerçekleştirilecek olan İstanbul uçuşumuzun ardından 21:15'de İstanbul Havalimanı'na varışımızla birlikte bu güzel seyahatimiz sona eriyor. Bir başka acente programında siz değerli misafirlerimizle buluşmak üzere.

Tur Kalkış Noktaları

 • İstanbul - Tel Aviv
 • Tel Aviv - İstanbul

Açıklamalar

Kudüs Seyahati İçin Gerekli Belgeler
- Taahhüt ve Kabul Beyanı (hem misafir hem bir yakını tarafından)
- E-devletten alınan barkodlu SGK dökümü (son 6 ay)
- E-devletten alınan barkodlu ikametgah
- Kimlik fotokopisi
- Meslek ve medeni hal bilgisi
- Pasaport giriş çıkış sayfaları fotokopisi
-  Pasaport ön yüzü

TAAHHÜT VE KABUL BEYANI
/ / - / / tarihleri arasında, Tatilsepeti.com ile katılacağım Kudüs Turu program içeriğini aynıyla kabul ediyorum. Dahil olduğum tur güzergahını grup bütünlüğü içerisinde gruptan herhangi bir nedenle ayrılmadan tamamlayacağımı, turistik amaç dışında herhangi bir “siyasi, ticari, mesleki” faaliyet içinde
bulunmayacağımı, herhangi bir gösteri ve yürüyüşe katılmayacağımı, yerel makamlarca yasaklanmış herhangi bir eyleme iştirak etmeyeceğimi, belirtilen dönüş uçağında grupla birlikte Türkiye’ye geri dönüş yapacağımı, Türkiye’ye grupla birlikte geri dönmediğim ya da eylemlerim nedeniyle; teminata el konulmasına yol açmam halinde seyahatimin gerçekleşmesi için İsrail makamlarına Tatilsepeti.com tarafınca yatırılan 15.000 USD teminatı herhangi bir ihtara gerek olmadan derhal ödemeyi kabul ettiğimi beyan ederim. Bunlara ilave olarak Tatilsepeti.com'un yukarıda belirtilen hususlarla ilgili şahsımdan kaynaklanan uğrayacağı her türlü zararı, yurt içi ve dışındaki yargılama giderleri vs. masrafları ile maddi ve manevi tazminatı, herhangi bir ihtara gerek olmadan ödemeyi kabul ediyorum.
İsim & Soyisim                   Cep Telefonu No                  İmza

GARANTÖR:
Seyahat edecek kişinin yukarıda belirtilen eylemleri gerçekleştirmesi halinde sorumlu olduğu ortaya
çıkabilecek her türlü tüm maddi zararı ve tazminatı ödemeye kefil oluyor, seyahat edecek kişinin
ödememesi durumunda ilgili tutarı ödemeyi kabul ediyorum.
İsim & Soyisim                   Cep Telefonu No                  TC Kimlik No

Adres                                

İmza • Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır.Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 • Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
 • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 • Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
 • Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına (Mimimum 20 kişi), müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.)
 • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
 • 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.
 • Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
 • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
 • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
 • Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
 • Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
 • Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
 • T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatilsepeti.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.