Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Economy Room
Economy Room
Standart Oda (Bir Çift Kişilik, Bir Tek Yataklı)
Standart Oda (Bir Çift Kişilik, Bir Tek Yataklı)
Aile Odası
Aile Odası

Kylo Garden Hotel By Julitat Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Herşey Dahil
Konaklama Açıklaması:

SABAH, ÖĞLE, AKŞAM YEMEKLERİ 


10:00-22:00 ARASI TÜM İÇİLEN ALKOLSÜZ İÇECEKLER VE ALKOLLÜ ( BEYAZ ŞARAP, KIRMIZI ŞARAP, BİRA , VOTKA, CİN )


DAHİLDİR.

Kylo Garden Hotel By Julitat Genel Bilgiler
Kylo Garden Hotel By Julitat Antalya, Kemer bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 400 - 500 metre arasındadır. Tatiliniz boyunca çocuklarınızın güvenli bir şekilde ağırlanabilmesi için çocuk kulübü bulunmaktadır.

Tesisin kendine özel plajı, kum ve çakıldan oluşmaktadır. Tesis herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Aksiyon sever tatilciler için bisiklet imkanı bulunmaktadır. Otel havaalanına Antalya 64 km,Gazipaşa 198 km, Antalya'ya 55 km, Kemer'e 5 km, Çıralı'ya 19 km uzaklıktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Antalya 64 Km,Gazipaşa 198 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Antalya 55 Km,Kemer 5 Km,Çıralı 19 Km Plaj: Özel Plaj
Denize Uzaklığı: 400 - 500 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum ve Çakıl
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
38
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Havuzu
Ücretli
  • Çocuk Kulubü
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.