Lemon Beach Hotel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Bu tesis ile bu sezon anlaşmamız bulunmamaktadır.

Lemon Beach Hotel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Herşey Dahil
Konaklama Açıklaması: Sabah öğle ve akşam yemekleri açık büfe şeklindedir. Herşey dahil sistem 10:00-23:00 saatleri arasında geçerlidir. Köpüklü şarap taze sıkılmış meyva suları, energi içecekler ve yabancı içkiler extradır. Tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir
Lemon Beach Hotel Genel Bilgiler
Lemon Beach Hotel Antalya, Alanya bölgesinde bulunmaktadır. Tesis herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Tesisin denize uzaklığı 50 - 100 metre arasındadır. Tatilde spor ve eğlenceyi tercih edenler için banana, jetski, sörf faaliyetleri vardır.

Tatiliniz süresince dalgıçlık okulu, sörf gibi aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan hamam hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, telefon standart odalarda mevcuttur. Otel havaalanına HAna Uzaklığı(Km) 110, Alanya'ya 12 km, Antalya'ya 120 km uzaklıktadır.
Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: HAna Uzaklığı(Km) 110 Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Alanya 12 km, Antalya 120 km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 50 - 100 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği:
Ücretsiz Aktiviteler
  • Animasyon
  • Beach Voley
  • Fitness
  • Masa Tenisi
  • Voleybol

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+