Londa Oda Bodrum Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Tek Kişilik Oda (İptal Edilemez)
En fazla 1 yetişkin.
2 Tek Yataklı Oda
En fazla 2 yetişkin.
2 Kişilik Oda ( İptal Edilemez)
En fazla 2 yetişkin.
3 Kişilik Oda(1 Çift Kişilik, 1 Tek Kişilik Yatak)
En fazla 3 yetişkin.

Londa Oda Bodrum Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Konuklarımıza 09:00- 23:00 arasında hizmet vermekteyiz. Çalışma saatleri dışında konuklarımız önceden belirttikleri takdirde, bir görevli kendilerine istedikleri konuda destek verecektir. Check -in 14:00, Check- out 12:00 'dır. Odalar müsait olduğu takdirde bu konuda esneklik sağlanabilir. Farklı bir saatte giriş yapmak isteyen konuklarımız, tesise ulaşmadan 24 saat öncesinde uygunluk durumu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz. 


 


Giriş Sırasında Gerekenler;

    • Fotoğraflı kimlik 
    • 18 Yaşından büyük misafirler giriş yapabilir.
Evcil Hayvanlı misafirler;

    • Evcil hayvanlar ücretsiz kabul edilir. 

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Milas 37 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Merkezde 4 Km Plaj: Yok
Denize Uzaklığı: 100 - 200 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
8
  • Evcil Hayvan
Ücretsiz Aktiviteler
  • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+