Magic Garden Apart Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
2+1 Daire
1+1 Daire (İptal Edilemez)
En fazla 4 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 3 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).

Magic Garden Apart Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Sadece Oda
Konaklama Açıklaması:

APARTIMIZ 13 ADET DAİREDEN OLUŞMAKTADIR.4 ADET 2+1 VE 9 ADET 1+1 DAİREMİZ MEVCUTTUR.SADECE KONAKLAMA KONSEPTİNDE ÇALIŞMAKTADIR.


DENİZE 250 METRE VE 2 DAKİKALIK YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDEDİR.


BU YIL YENİLENEN YÜZÜ YENİ TEFRUŞATI İLE CENNETİ ANDIRAN BAHÇESİYLE HİZMETİNİZDEYİZ.


ANTALYA HAVALİMANINA YAKLAŞIK 1 SAAT UZAKLIKTA OLUP KEMER'İN ÇAMYUVA MAHALLESİNDE OTELLER BÖLGESİNDE MERKEZDEDİR.MARKERT ECZANE VE ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN İÇİNDEDİR.KEMER MERKEZE 9 KM UZAKLIKTA OLUP MÜNÜBÜSLERLEDE ULAŞIM İMKANI BULUNMAKTADIR.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Antalya 70 Km,Antalya 70 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Kemer 9 Km,Antalya 60 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: 200 - 300 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Parkı
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+