Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
Deniz Manzaralı Verandalı Oda
Deniz Manzaralı Verandalı Oda

Martı Bungalow Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Tesisimiz 16 standart oda, 1 jakuzili balayı oda olmak üzere topla 17 verandalı odamız bulunmaktadır. Odalarımız modern ve ferah dizayn edilmiştir. 


Tesisimizde 24 saat Resepsiyon hizmeti verilmektedir. Bunun yanında tesisimizde bulunan bagaj odası sayesinde odadan çıkış yaptıktan sonra bile tesisimizden faydalanabilirsiniz.


Tesisimize ait Otopark, Plaj, Restoranımız  ve Barımız mevcuttur. Kahvaltımız Serpme Şekilde masayadır.


Yeşil ve Mavinin Buluşması


Sahildeki Eviniz


MARTI BUNGALOW

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Antalya 155 Km,Dalaman 196 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Demre 1 Km,Antalya 141 Km Plaj: Özel Plaj
Denize Uzaklığı: Denize Sıfır (Aradan Yol Geçiyor) İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum ve Çakıl
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
17
  • Araç Kiralama
  • Bar
  • Kapalı Restoran
  • Otopark
  • Resepsiyon'da Kasa
  • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
  • Masa Tenisi
Çocuklar İçin
Ücretsiz
  • Çocuk Parkı
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.