Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç

Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi’ni haftanın 7 günü, 09:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

444 44 20
1+0 Standart Oda
3 Kişilik Bahçe Manzaralı Deluxe Oda
4 Kişilik Aile Suite

Monk Island Guesthouse Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Aile doğa ve hayvan dostu 10 odalı tesisimizde oda+kahvaltı standart olarak sunulmakta olup dileyen misafirlerimize öğle ve akşam yemeği özel olarak hazırlanmaktadır. Denize 100 metreden daha az mesafesindeki tesisimizde konaklayan misafirlerimiz için plajda şezlong, şemsiye ve yiyecek-içecek servisimiz bulunmaktadır.


Sadece size özel hazırlanacak akşam yemeğiniz gün batımı ve Foça'nın esintisi eşliğinde eşsiz manzaralı terasımızda sizi bekliyor.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Adnan Menderes 79 Km,Adnan Menderes 79 Km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: İzmir 60 Km,Foça 3 Km Plaj: Özel Plaj
Denize Uzaklığı: 100 - 200 Metre Arası İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Çakıl-Deniz Yavaş Derinleşmektedir
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
11
  • A la Carte Restoran
  • Açık Restoran
  • Araç Kiralama
  • Bar
  • Evcil Hayvan
  • Kapalı Restoran
  • Otopark
  • Wireless Internet
Ücretsiz Aktiviteler
  • Dart
  • Tv Salonu
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.