Mons Casa Boutique Otel
Tatil Sepeti Mobil Uygulama
TatilSepeti.com
Uygulamada Aç
Olea
En fazla 2 yetişkin.
Thyme
En fazla 2 yetişkin.
Laurus
En fazla 2 yetişkin.
Salvia
En fazla 2 yetişkin.
Tilia
En fazla 2 yetişkin.
Mentha
En fazla 2 yetişkin.
Lavender
En fazla 2 yetişkin.
Crocus
En fazla 2 yetişkin.
Chamomilla
En fazla 3 yetişkin + 1 bebek (0-2 yaş) veya 2 yetişkin + 1 çocuk + 1 bebek (0-2 yaş).
Citrus
En fazla 2 yetişkin.

Mons Casa Boutique Otel Konaklama Özellikleri

Konaklama Tipi: Oda Kahvaltı
Konaklama Açıklaması:

Doğanın içinde kuş sesleri eşliğinde organik ve yöresel ürünlerimizden oluşan kahvaltımız ile güne mutlu ve enerjik başlayabilirsiniz.

Mons Casa Boutique Otel Genel Bilgiler
Mons Casa Boutique Otel Marmaris, İçmeler bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Otel Dalaman Havaalanı'na 160 km, Marmaris'e 40 km, Muğla'ya 95 km, Bodrum'a 113 km uzaklıktadır.

Konum Bilgileri
Hava Alanına Uzaklığı: Dalaman HA 160 km Kurulu Alan: -
Şehir Merkezine Uzaklık: Marmaris 40 Km,Muğla 95 Km,Bodrum 113 Km Plaj: Halk Plajı
Denize Uzaklığı: İskele: Yok
Sahil Uzunluğu: Kum Özelliği: Kum
Otel Özellikleri
Tesis Kapasitesi
10
  • Havaalanı Servis
Ücretsiz Aktiviteler
  • Otopark
  • Wireless Internet
* Salgın Hastalık Tüketici Bilgilendirmesi
Çin’de ortaya çıkarak tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü tarafından Koronavirüs (COVID-19) yönünden risk seviyesi "yüksek" seviyesinden "çok yüksek" seviyesine çıkartılmış, dünyada birden fazla ülkede veya çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalık olarak pandemi ilan edilmiştir. Tatilsepeti Koronavirüse (COVID-19) rağmen, virüs tedbirlerini alan Oteller ile müşterileri buluşturmak üzere bir platform oluşturmuştur.

Tatilsepeti.com ilgili seyahat acenteleri ve oteller aracılığıyla oteller tarafından verilen konaklama hizmetini son kullanıcı tüketicilere internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaştıran platform konumunda olup tatilsepeti.com üzerinden satışı yapılan tüm otellere ilişkin fiyat, broşür, reklam, tanıtım ve COVID-19 tedbirlerine ilişkin bilgiler ve otel özellikleri bizatihi tesisler tarafından bildirilmektedir. Tatilsepeti.com internet sitesi üzerinden satışı yapılan otellerde alınan Koronavirüs (COVID-19) önlemleri, Tatilsepeti.com’a oteller tarafından bildirilmekte olup yapılan bu bildirimler, platform üzerinde gözükmektedir. Tatilsepeti.com bu açıdan bir platform hizmeti sunmaktadır. Söz konusu tedbirleri denetleme imkanı ve yetkisi olmayıp bu konuda sorumluluk otellere aittir.

Biz Sizi Arayalım

Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle lütfen ilgili konu başlığını doğru şekilde seçiniz.

+